בלבוש לבן, ליד הים: חתונת הצהריים של נועם ויונתן

10.11.20

בתקופה הזו אנחנו כל כך אוהבות לשמוע סיפורים שבהם - למרות הקורונה, ההגבלות והתלאות בדרך לחתונה - זוגות מצליחים להגשים את החלומות הכי הכמוסים שלהם, וליצור אירועים יפהפיים ומרגשים. הסיפור של נועם ויונתן הוא מהז'אנר הזה. והוא ממחיש עד כמה למרות הכל, אפשר בימים האלה ליצור הפי אנד חלומי ומושלם בדרכו.

 

gallery 24 3

 

gallery 23 2

 

gallery 22 2

 

gallery 21 2

 

בני הזוג הכירו בזנזיבר. יונתן היה בעיצומו של טיול השחרור מהצבא ונועם הייתה בטיול שהגיע אחרי שליחות בטנזניה. הם יצאו יחד למסיבה, ושם הכל התחיל. שמונה חודשים אחרי ההיכרות כבר היו מאורסים, אבל אז הגיע טוויסט לא צפוי: נועם עשתה תאונה עם הקורקינט בתל אביב ושברה את האגן. החתונה נדחתה. 

  

gallery 5 4

 

gallery 1 3

 

gallery 6 4

 

ואז באה הקורונה. בני הזוג כבר לא יכלו לקיים את האירוע כפי שתכננו. אבל נועם מספרת שאז צץ ועלה חלום שבעצם תמיד היה לה, של חתונה קטנה, בה כולם לבושים לבן, באור יום ועל חוף הים.  

  

gallery 8 3

 

gallery 2 4

 

gallery 9 3

 

gallery 10 3

 

בני הזוג התחילו לנסות ללכת על אירוע מצומצם שכזה, ונכנסו (כמו הרבה מהזוגות בימים אלה) לתקופה רוויה בהפתעות, שינויים, חוסר ודאות, והרבה מאוד לחצים. הם מספרים שממש עד ימים ספורים לפני החתונה עוד לא ידעו סופית איפה הם מתחתנים ומתי. עד הרגע האחרון המשיכו הביטולים והבלת"מים. 

  

gallery 3 3

 

gallery 4 3

 

gallery 11 3

 

gallery 14 4

 

אבל ממש כמה ימים אחרי שנגמר הסגר הראשון הכל הסתדר, והשניים התחתנו ביום חמישי בבוקר עם 45 איש בלבד על המרפסת של יורדי הסירה בתל אביב, על הים. כולם לבשו לבן, הכלה נעלה כפכפים ועברה להיות יחפה יחד עם שאר האורחים, באווירה קזו'אלית מושלמת. הם מספרים שחשבו שהאירוע יסתיים אחרי שעתיים-שלוש אבל החתונה הייתה כל כך שמחה, והאירוע המהמם נמשך שבע שעות, אל תוך השקיעה. 

  

gallery 7 3

 

gallery 20 3

 

gallery 19 2

 

gallery 17 2

 

הם מספרים שהמסקנה שלהם מהחוויה היא שמספר האנשים, המיקום או רמת העיצוב לא באמת משנים. מה שמשנה זה שזוג צעיר מקים בית, שבני הזוג מאושרים ומאוהבים, ושיש עימם את האנשים הקרובים ביותר. אלה הדברים החשובים באמת. ובתקופה הזו, זה מתעצם עוד הרבה יותר.

   

gallery 16 3

 

gallery 15 3

 

gallery 25 2

 

gallery 12 3

 

gallery 13 3

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 45

צלם: יוסף חורי

לוקיישן: יורדי הסירה

הפקה: האנגר 11  

די.ג'יי: הדי.ג'יי אור ראש נתן את הציוד והפלייליסט במתנה וחבר תפעל

עיצוב ופרחים: פרחי ענבר

+ קרדיטים נוספים

שמלה: ואדים מרגולין

נעליים: כפכפים מ-shoez webstore

בגדי חתן ונעליים: אנתרופולוג'י בכיכר המדינה

איפור שיער: דקלה שמעוני, לה לה סטודיו 

טבעות: שירי יהלומים בבורסה

וידאו: טל חיים 

עורך טקס: הרב חיים איידליס

 
מאת:כלות אורבניות