בריזה של הים בשישי בצהריים: החתונה של נעם ותם

15.06.21

סיפור ההיכרות של נעם ותם שמתארחים אצלנו היום בבלוג סופר כמו תסריט מושלם על ידי הכלה המצחיקה שלנו, ובמקרה החתן הוא גם שחקן! מה שגרם לנו להביא בפניכן את הסיטואציה הבאה:

 

פנים. יום. ישראל של 2015. המקום הרומנטי עלי אדמות (מוזס - סניף כפר סבא, כמובן. על איזה מקום אתן חשבתן?). שני מלצרים נפגשים כשכל אחד במקום אחר בחייו. הוא - רגע לפני לימודי משחק. היא - רגע לפני הטיול הגדול.

 1

 

2

 

נעם, המלצרית המהממת שלנו, היא טיפי שלומיאלית. אחרי שהעיפה לתם את כל הצלחות מהיד בסרוויס שישי ומרחה עליו קטשופ פלפלים (בטעות, כמובן) כבשה את ליבו אותו והוא הציע לה לצאת. אחרי זמן קצר היה ברור לשניהם שיש פה משהו מיוחד. וגם כשנעם טסה לדרום אמריקה לחצי שנה ממש בתחילת הקשר, השניים לא נפרדו ומיד כשחזרה עברו לגור יחד. The end.

סתם, זוהי רק ההתחלה.

  

8

 

בלטו במיוחדצילום: ISO צלמים - "איתי היה פשוט מדהים. להצטלם לא בא אצלי (נעם) באופן טבעי, בשונה מתם (שהוא שחקן). החיבור עם איתי היה ממש טבעי ומיידי. לאורך היום עמוס ההתרגשות הוא עזר להרגיש נעים והיה ממש מכיל ורגיש לצרכים שלנו".

 

16

 

הצעת הנישואין קרתה בבית. נעם הייתה בטוחה שתם יציע במהלך טיול בפורטוגל, אך הוא היה ערמומי והצליח להפתיע אותה חודשיים לפני. אמנם קצת פספס עם גודל הטבעת (למרות שלקח אחת שלה למדידה), אבל הספיק לתקן בזמן. זה קרה כשנעם חזרה בטרנינג אחרי יום עבודה מתיש ותם פתח לה את דלת הבית, לבוש חולצה מכופתרת. על השולחן הוצבו נרות, פלטת גבינות ונקניקים והיין האהוב על נעם. היא לא חשדה. 

  

4

 

3

 

תם ניגש ניגש לאחת המגירות במטבח, התכופף והעמיד פנים לרגע שדרך על משהו. נעם מעט נבהלה (בכל זאת, שחקן ובהחלט משכנע), וניגשה לראות מה קרה. תם מיד כרע ברך, והציע לה להיות שלו לנצח.  

 

שנה ושלושה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג ידעו שיתחתנו בשישי בצהריים, בווייב זורם, קליל ומואר. הם התאהבו בגן בשפיים בזכות השילוב פסטורליות, בריזה של ים והחיבור בין אולם אורבני לגן ירוק.

 

5

 

6

 

בני הזוג נעזרו לא מעט בבלוג שלנו (ווי לאב יו טו), בהמלצות ובאינטואיציה בריאה. הם הגיעו לכל הפגישות ממוקדים וכשזה היה "זה" הם חשו זאת ברגע. 

 

הקונספט העיצובי שבחרו היה בוהו שיק עדין. הלן, מעצבת הבית של הגן, עיצבה את קבלת הפנים, הכניסה והחופה. אמו של תם, מעצבת במקצועה, עיצבה את השולחנות בפנים.

 

9

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: מור דהרי, פיינל דראם - "התעקשנו על מור ממש. הצליח להפתיע אותנו עם יציאות מדויקות גם תוך כדי האירוע. הרגשנו שהמוזיקה משקפת בדיוק את מי שאנחנו".

 

10

 

בני הזוג בחרו להעניק זו לזה וזה לזו מתנות ביום האירוע. תם הכין לנעם שש מתנות המסמלות שש שנים משותפות, ונעם הכינה לו את מפת הכוכבים ברגע החופה מעל הגן בשפיים. הכי מקסימים. 

  

11

 

12

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לדמיין מראש את מה שהכי מתאים לכם, ולמצוא את אנשי המקצוע שיכולים להגשים לכם את החלומות. סמכו על האינטואיציה שלכם: אל תסגרו עם ספק לחתונה משום שיקול שהוא לא תחושת הבטן שלכם לגביו. ואחרי שהכול מוכן וסגור - אל תשכחו לזרום, לשחרר וליהנות.

 

14

 

7

 

13

 

15

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 260

צילום סטילס: איזו צלמים ISO

מקום האירוע: הגן בשפיים

חליפת חתן: Names

מוסיקה: פיינל דראם - מור דהרי 

עיצוב האירוע: הלן קרפלוב

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: זויה + ג'ספר

צילום וידאו: מיכאל לוי

שמלה: שני צימרמן

איפור: טל בנצור

עיצוב שיער: אסף לוי

טבעות: Shuna & הוד תכשיטים

נעלי כלה: זארה

נעלי חתן: don Ricardo

תכשיטים: yuval

הזמנות / מיתוג: DIY

עורך טקס: הרב עמוס תיירי

חוויות: רכב קוקטיילים של הג'ספר

DIY: הזמנות

מתנות לאורחים: סוקה - סוקולנטים ועוד

קרדיטים נוספים: השבחת הבר דרך חברת המשקאות "פנקו"

 
מאת:כלות אורבניות