ממש כמו מתוך מגזין: החתונה היפה של נועה ונועם

13.09.22

החתונה שמתארחת אצלנו היום בבלוג מתאפיינת באתסטיקה מיוחדת ובסטייל שמזכיר לנו אדיטוריאל שיק של מיטב המגזינים. העובדה שמדובר בחתונה דתית הופכת אותה לעוד יותר מיוחדת ושונה בנוף, ולפני שאת ממהרות לגלול מטה בתמונות המושלמות - בואו לשמוע את סיפור האהבה הכה חמוד של נועה ונועם. כל כך מתאימים, שאפילו השמות שלהם מתחברים סו פרפקטלי.

 

11

 

12

 

10

 

15

 

הם גדלו יחד בקריית גת, חברי ילדות מאז ומתמיד. הקשר הפך לרומנטי בגיל 19, כשנועם היה כבר חייל ונועה בשירות לאומי. אחרי ארבע שנות זוגיות הם התארסו, וחצי שנה מאוחר יותר התקיימה החתונה היפה, בה אתן מתבוננות. 

  

14

 

8

 

13

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום שישי שגרתי, בו תכננו השניים טיול שיכלול גם ביקור אצל חבר של נועם בשדה בוקר. בדרך, עצרו לסיבוב קצר בנחל חוורים. שם התרחשה ההצעה המרגשת שכללה גם עיצוב מתוקתק, לו דאג נועם מראש בסיוע חברתה הטובה של נועה, מעצבת אירועים במקצועה. נועה מספרת שלמרות שאירוסין כבר היו בתוכניות של השניים, עדיין הייתה לגמרי מופתעת כשהרגע הגיע. הכי כיף!

  

6

 

4

 

20

 

21

 

בלט במיוחדשמלה: מרדכי אברהם - "השמלה הייתה כל כך מיוחדת שפשוט לא הפסיקו להתלהב ממנה".

 

29

 

28

 

2

 

3

 

בני הזוג הקפידו שלא להיפגש או לדבר שבוע לפני החתונה. נועה התארגנה עם שתי חברותיה הטובות במלון ביפו, ונועם התארגן בביתו שבקריית גת. השניים נפגשו רק מתחת לחופה, וכפי שמיד תראו - הרגע היה עוצמתי עד דמעות. 

  

7

   

1

 

19

 

30

 

השניים בחרו לקיים את האירוע שלהם באגדתא, לוקיישן עם נוף מדברי מיוחד ואווירה מוקפדת. העיצוב בו בחרו היה נקי, עדין וטבעי, עם פרחים בגווני כתום-לבן, לצד חופה קסומה שכוללת טקסטיל בגוון פודרה. 

    

24

 

25

 

26

 

השניים מספרים שהיו מרוצים מאוד מכל אחת ואחד מהספקים שלהם, ושיום החתונה היה עבורם שמח ומרגש במיוחד. זה לחלוטין ניכר בכל פריים. 

  

31

 

17

 

18

 

16

 

23

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לא לסגור ספקים מתוך לחץ, לחשוב על כל דבר עד הסוף ולסגור רק כשאתם שלמים עם ההחלטה. אל תשכחו להנות מכל רגע ולקחת הכל בקלילות". רשמתן?

  

32

 

22

 

33

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

מקום האירוע: אגדתא

שמלה: מרדכי אברהם

צילום סטילס: דעאל סבטייה

עיצוב האירוע: חיים - מעצב אולם אגדתא

מוסיקה: גיא פילו

+ קרדיטים נוספים

שמלה שנייה: דניאל כוכבי

מקום התארגנות: מרקט האוס

איפור: אורטל אלימלך

עיצוב שיער: אושר סעדון

טבעות:  סטודיו מלכה תל אביב

נעלי כלה: ריפליבק וזארה

נעלי חתן: זארה

תכשיטים: תכשיטי איתן תל אביב

הזמנות/מיתוג: לירון אלון

חליפת חתן: ישמח חתני קרית גת

עורך טקס: הרב חיים טרבלסי

חוויות: קיאק פירות ועמדת צילום

 
מאת:כלות אורבניות