אהבה בין הכרמים: חתונת השטח היפה של נועה ודורון

12.09.21

אם יש זוג שעומד בהגדרה של מנט טו בי, הלוא הם נועה ודורון המהממים שחתונת השטח ההורסת שלהם מתארחת אצלנו בבלוג היום. 

 

12

 

16

 

סיפור ההיכרות שלהם הוא די יוצא דופן, מכיוון שהניצנים החלו בלי שנועה בכלל מודעת למתרחש… זה קרה בניו זילנד, במהלך טיול שערך דורון. שם פגש בבני זוג ששמם דניאלה ויונתן. אחרי שבוע שבו טיילו יחדיו הודיעה דניאלה לדורון: "אני יודעת מי אשתך. היא בארץ, ויש לה חבר". הכוונה הייתה כמובן לנועה. 

  

18

 

בלטו במיוחדצילום: איזו צלמים - "מהרגע הראשון איתי הצלם אמר לנועה: 'המטרה שלי להיות החברה הכי טובה שלך ביום החתונה', וכך היה. כמה שקט הוא נתן לנו ואיזו יכולת מדהימה להוציא אותנו מי שאנחנו מול המצלמה".

  

14

 

אנחנו לא ממש יודעות מה קרה עם אותו חבר אבל מפה לשם, לאחר כמה חודשים דורון חזר ארצה, והשאר - כפי שאומרים בני הזוג - הוא היסטוריה.

  

11

  

6

 

הצעת הנישואין קרתה במהלך הסגר של חגי תשרי, אחרי שנדחתה כבר פעמיים. השניים יצאו לפיקניק בהרי ירושלים "לנקות את הראש", כפי שהגדיר זאת בערמומיות דורון. כשהגיעו הפיקניק כבר היה ערוך, ודורון כרע ברך בשיא הרומנטיק מוד, אל מול השקיעה.

  

9

  

8

 

7 וחצי חודשים חלפו מאז ההצעה ועד לחתונה. בני הזוג רצו ללכת על חתונת שטח בכרם ענבים מקסים, ונעזרו בחברת ההפקות בלום שהפכה את החלומות למציאות בשטח. נועה ודורון מספרים שהבחירה בחברת ההפקות העניקה להם שקט, כך שהיו פנויים להתרגש וליהנות מההכנות. 

  

7

   

13

 

החתונה התקיימה ביום שישי אחרי הצהריים. הוויז'ן העיצובי היה של לוק נקי, רומנטי ורך שמתחבר עם הנוף, וכך באמת היה. כל הדיטיילז השתלבו היטב עם התפאורה הכפרית והטבעית.  

  

10

  

19

 

בלטו במיוחדהפקה ועיצוב: בלום הפקת אירועים - "כל מילה מיותרת. הפקת שטח ברמה הגבוהה ביותר, שילוב של שקט נפשי שניתן לנו לאורך כל הדרך, עם יכולת לעצב חתונה שהיא שלנו".

 

1

 

השניים מספרים שביום החתונה החליטו לשחרר ופשוט לתת לדברים לזרום. נועה התארגנה בדירת גן מהממת ביפו ביחד עם שתי שושבינות. דורון הגיע עם זוג חברים לקראת הצהריים ומשם המשיכו בני הזוג לצילומים בנווה צדק, ולאחר מכן המשיכו לכרם בו נערכה החתונה. שם חגגו עם כל הקרובים להם, באווירה הכי קסומה שאפשר.

  

2

 

5

 

בלט במיוחדדיג'יי: בן ביבס מפיינל דראם - "הוא הבין את הסטייל שלנו ובחתונה עצמה ידע לקרוא את הקהל בצורה הכי מדוייקת. הוא משלב תופים יחד עם המוזיקה, ומחזיק את הרחבה בקטע מדהים"!

  

4

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "להבין שבסוף מה שחשוב זה העובדה שאתם חוגגים את האהבה שלכם ביחד עם הקרובים אליכם. כל השאר זה שטויות".

  

3

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: איזו צלמים Iso

הפקה ועיצוב: בלום הפקת אירועים

מוסיקה: בן ביבס - פיינל דראם

קייטרינג: ארטישוק

מקום האירוע: כרם במרכז הארץ
+ קרדיטים נוספים

בר: פרימייר

צילום וידאו: תומר ארבל

שמלה: שי רוזנשטוק

איפור ושיער: שירה בנש

טבעות: noale

נעלי חתן וכלה: ריפבליק

הזמנות/מיתוג: אחותה של הכלה

עורך טקס: נרדי - מנהל אתר טקסים

מתנות לאורחים: עציץ טרי 

 
מאת:כלות אורבניות