חמישי תל אביבי: החתונה של נעה ודין

06.08.23

 

החתונה של נעה ודין היא ללא ספק יפהפייה, העיצוב מרשים, הזוג לגמרי מהמם והכי מלא בסטייל אבל מעבר לכל אלה, יש כאן סיפור שגרם לנו לקלוט שהגיע הזמן להרים טלפון למניקוריסטית שלנו. מיד תבינו כבר למה.

 

1

 

2

 

השניים הכירו במהלך טיול של אחרי הצבא לאורוגוואי, והחלו כידידים. עם זאת, מהרגע הראשון הרגישו שיש משהו מיוחד ביניהם, אבל במשך שלוש שנים הם היו לחלוטין בפרנדז זון. בסוף החליטה נעה ללכת עם הלב, ותירגמה למילים את מה שהיה נוכח באוויר: היא הודתה שהיא מרגישה שיש ביניהם משהו מעבר לידידות, והייתה רוצה שיתחילו לצאת. דין הסכים, ואט-אט החלו לבדוק את העניינים. מפה לשם, חלפו להן שלוש שנים של זוגיות מהממת.

 

3

 

4

 

והגענו לנושא הלק! זה מתחיל כבר חצי שנה לפני הצעת הנישואין, כשנעה הבהירה לדין שהייתה רוצה לק בהיר בעת ההצעה, הכי קלאסי לביג מומנט. פיסת המידע הזו תהיה חשובה בהמשך...

 

שישה חודשים מאוחר יותר, השניים נסעו יחדיו לטיול של חודש וחצי במרכז אמריקה. כבר ביומו הראשון של הטיול דאג דין להנמיך ציפיות והודיע לנעה מראש שהצעה לא תהיה במהלכו. היא לחלוטין האמינה. 

 

5

 

6

 

כמובן שמצב הלק ג'ל הלך והידרדר במהלך הטיול, ודין טרח להעיר על כך. הכי הכי חשוד, אבל נעה לגמרי לא חשה שמשהו חריג הולך לקרות. ביום ההצעה קבע דין לנעה תור מיוחד ללק ג'ל בתירוץ ש"תרגיש יפה ונקייה בטיול". האם היא קלטה, אתן שואלות? התשובה היא לגמרי לא. עד כדי כך שרצתה פשוט להסיר את הלק ורק לסדר את הציפורניים. דין "נעלב", ומפה לשם, נעה זרמה ובחרה בלבן.


באותו היום השניים שודרגו לסוויטה במלון (כן, הרמזים היו אול אובר), ובני הזוג התלהבו במיוחד לחזור לחדר. הם עמדו במרפסת מול הים, התבוננו בשקיעה ואז דין אמר שהוא הולך להביא משהו. כשחזר, אחז טבעת בידו. 

 

7

 

8

 

9

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. שלב בחירת הלוקיישן לאירוע היה פשוט יחסית. רוב חבריהם של בני הזוג מגיעים מתל אביב, ולכן היה ברור לשניים שהחגיגה תתקיים בעיר, בחמישי בערב, במקום שבו יהיה לאורחים הכי נוח להגיע ולהישאר עד מתי שמתחשק. הם בחרו בבית השמחות, והם מספרים שהמוזמנים לא הפסיקו להודות להם על הבחירה.

 

10

 

11

 

12

 

בני הזוג מספרים שהתחברו לוייב האורבני של הלוקיישן, וחשו שהם פשוט מזמינים את החברים למסיבה קלילה וכיפית עם אוכל מעולה. הסגנון הקלאסי והקו הנקי של המקום, היוו גם השראה לבחירת הלוקים של השניים. נעה לבשה שמלת סטפלס חלקה ומדויקת של לומינרי (עם הינומת פנינים הורסת), ודין בחר בחליפה הכי קלאסית של NAMES, בלוק נטול עניבה. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

אחד התחביבים המשותפים של בני הזוג הוא טיפול בצמחים, והם רצו להביא זאת לידי ביטוי בחתונה, לכן הכינו עציצי take me home בירוק-לבן, ששולבו כעיצוב למרכזי שולחן.

 

17

 

18

 

19

 

מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? להחליט מה הכי חשוב לכם בחתונה, ומשם להתחיל לתכנן. פרקטי, וממש מדויק. 

 

20

 

21

 

22

 

24 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: YOUR STORY - סהר מלול

מקום האירוע: בית השמחות
צילום וידאו: גנאדי
שמלה והינומה: לומינרי

חליפת חתן: Names

נעלי חתן: Capri 

צילום פולרואיד: Pola

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בבית ההורים

אאוטפיט שני: יעל מניה

עיצוב האירוע: שני זוסמן
מוסיקה: קומודו - עידן פרץ ואור סומר
איפור ושיער: ספיר סבג
טבעות: תכשיטי הוד והדר
נעלי כלה: shoez
תכשיטים: עגילים - מסבתא רבתא
הזמנות/מיתוג: שני יצחקי
עורך טקס: הרב חיים הורוביץ
עמדת צילום סטריפ: sharing box

מנהל אירוע חיצוני - ניר קנטור ורותם מ"מתחתנים בראש שקט"

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)