וייב על זמני: החתונה של נועה ואריאל

15.03.23

שימו לב לפריימים המשגעים מהחתונה שמתארחת אצלנו היום, לזוג המאושר והיפה עד מאד, ולקלאסיות הרומנטית שניכרת בכל תמונה ותמונה.

 

1

 

2

 

האורחים שלנו בבלוג להיום הם נועה ואריאל, בני 27 ו-28 מתל אביב. אבל אל תבלבלו, מדובר שני ירושלמים אסליים, בורן אנד רייז, שהכירו בעיר הקודש דרך חברים משותפים והתאהבו על המקום.

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין של נועה ואריאל התרחשה במהלך חופשה רומנטית בזנזיבר, גן העדן של אפריקה, במהלך שייט רומנטי בשקיעה. אריאל שלף טבעת, נועה אמרה "איי דו" והשניים הפליגו אל האינסוף ומעבר לו. סטייל! כבר אמרנו? 

 

5

 

6

 

מההצעה עד לחתונה עברה שנה, מספיק זמן לכל הדעות כדי לתכנן חתונה שווה במיוחד. אנחנו תמיד אומרות שבחירת הלוקיישן לחתונה הוא הבסיס לכל, מכיוון שהוא מכתיב הרבה מהווייב הכללי והסגנון המתוכנן לאירוע. במקרה של החתונה שמתארחת אצלנו היום, הלוקיישן הנבחר הוא הגבעה.

 

7

 

8

 

הגבעה הוא לוקיישן שממוקם בגבעת ברנר, וחתונה במרחבים הירוקים והיפים שלו היא חלום של לא מעט כלות. מספיק מבט אחד במקום כדי להבין למה. מדובר בספוט אידיאלי לחתונות שמשלבות סטייל, אוכל משובח והרבה אהבה. 

 

9

 

10

 

הזרימה המופלאה ביו נועה לאריאל במהלך תכנון החתונה גרמו לנו לקלוט שמדובר פה בשניים שעובדים בשיתוף פעולה קליל ולא מתאמץ - לשניהם היה חשוב שיהיו הרבה פרחים בשילוב הגן בחתונה. והם היו לחלוטין מתואמים סביב החזון ליצור אווירה כפרית ומזמינה. 

 

11

 

12

 

ואכן, פרחים רבים קישטו את האיוונט, המעצבת, נטשה, קיבלה פלטת צבעים ויצרה עבורם עיצוב בסטייל קלאסי-רומנטי, עם חופה עטופה ועשירה בפרחים טריים ומלאי יופי. בהחלט תענוג לעיניים.   

 

13

 

19

 

20

 

14

 

בגזרת השמלה והחליפה, נועה בחרה שמלה במבנה קלאסי, עם מחוך מדויק וניחוח גלאמי ואילו אריאל בחר בחליפה מבית Names בצבע כחול דארק שנתן לנו אווירה של שטיח אדום וקלאסיות על זמנית, כולל מטפחת שובבה שהציצה מהכיס. מספיק מבט חטוף בתמונות כדי לקלוט שהשניים משתלבים יחד בהרמוניה מושלמת.

 

15

 

16

 

17

 

בזכות כמה בחירות נכונות יצרו נועה ואריאל אווירת יוקרה וסטייל מהממים, שמתכתבים מושלם עם המרחבים הפתוחים והטבע שדמיינו, זאת לצד נגיעות קלאסיות, על זמניות ולא מתאמצות. מאחלות לשניים האלה שההרמוניה הקסומה הזו רק תימשך, פוראבר אנד אבר. 

 

18

 

21

 

22

 

קרדיטים:  

מספר אורחים: 450

צלם סטילס: אלון אנקונינה 

מקום האירוע: הגבעה

עיצוב האירוע: natasha's floral design

מוסיקה: עומר כחלון

חליפת חתן: Names

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: the jaffa

צילום וידאו: דימה גיל

שמלה: גלי קרטן

איפור: אליאב ממן

עיצוב שיער: רן קריסי

טבעות: פיין גולד

תכשיטים: דנה מנצור

הזמנות ומיתוג: אסי דיזיין

עורך טקס: גמליאל צוויגנבאום 

להקה: רטרו בנד

 

מאת:כלות אורבניות