בכל גווני הקשת: החתונה הצבעונית של ניצן ובר

21.12.21

איזו אסוציאציה ראשונית עולה לכן עם צמד המילים "כושר קרבי"? אנחנו מניחות שטרו לאב היא לא אחת מהן, אבל במקרה של ניצן ובר המתוקים האמיתיים שמתארחים אצלנו היום, זה בדיוק היה המקום בו מצאו את אהבת האמת שלהם. 

 

2

 

1

  

4

 

בר היה בי"ב וניצן בי"א. שניהם השתתפו בקבוצת כושר קרבי כהכנה לצבא, ודווקא הסביבה נטולת הרומנטיקה הזו הייתה המקום בו עפו הניצוצות.

  

5

 

6

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום הולדתה של ניצן. בר העיר אותה מוקדם בבוקר, הכין פנקייקים (כבר מושלם) והשניים נסעו לראות את הזריחה בנקודת תצפית יפיפייה. זה המקום להעיר שצפייה בזריחה יחדיו היא מעין מנהג משותף של בני הזוג, כך שניצן לא חשדה בדבר. 

 

11

 

12

 

כשהגיעו למקום הם זללו קצת פנקייקים, וברגע שהשמש הייתה בדיוק במיקום המושלם, בר הציע ללכת על צילום משותף. הוא כיוון את הטלפון על טיימר, נעמד מול ניצן - ושלף את הטבעת. בו ברגע, היא מספרת שחשה התרגשות ושמחה שאי אפשר לתאר במילים.

  

13

 

בלטה במיוחדהפקה ועיצוב: סתיו אגם - "עיצוב החתונה היה פשוט מטורף. מעבר לכל החלומות הכי פרועים שלנו. אי אפשר להסביר במילים כמה שסתיו מוכשרת, סבלנית ויצירתית ברמות על".

 

15

 

שנה חלפה עד לחתונה. שני בני הזוג הם סטודנטים עסוקים, והם מעידים על עצמם שאין להם חוש עיצובי מפותח במיוחד, כך שתכנון החתונה נראה בהתחלה מאתגר ואפילו קצת מאיים. זה המקום בו נכנסה המעצבת ומפיקת האירוע, שליוותה אותם יד ביד החל ממציאת אולם ובחירת ספקים, ועד לפרטים הכי קטנים.

  

16

 

17

 

18

 

תאריך החתונה שנבחר יצא בדיוק ארבעה ימים לאחר סיום תקופת המבחנים, כך שזו הייתה תקופה מעט לחוצה, אך בזכות העזרה שקיבלו הצליחו לתקתק הכל ולא להתפשר על דבר בדרך.

  

20

 

22

 

הלוקיישן הכפרי והיפה שבחרו, הנחלה, נשטף בפרחים בגוונים עזים ויפהפיים של ורוד, כתום וסגול. לכל היופי הזה נוספה חופת פרחים קסומה שהשלימה את האווירה הפסטורלית. 

  

27

 

28

  

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מציעים לכן ללכת על ליווי של מפיק או מפיקת אירועים שיחסכו לכם כאבי ראש מיותרים. אבל הכי חשוב, בכל נתיב שתבחרו - אל תשכחו ליהנות מהדרך. 

 

32

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

מקום האירוע: הנחלה

הפקה ועיצוב: סתיו אגם

צילום סטילס: לבנה צלמים

קייטרינג: עלי דפנה

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: צח זיו

צילום וידאו: עידן טיראן

שמלה: עמנואל

איפור: דנה דנקנר

עיצוב שיער: אור לוי

מאת:כלות אורבניות