רומנטיק בוהו: החתונה של ניצן וליאל

28.12.22

לאב סטורי שמתחיל מאחורי הקלעים של אולם קולנוע. נשמע ממש כמו סרט אינדי שכיף להתכרבל מולו על הספה, וזוהי גם הסצנה הראשונית בסיפור האהבה של ניצן וליאל החמודים, אורחי הבלוג שלנו להיום. 

 

ידין חסון 50

 

ידין חסון 48

 

ידין חסון 49

 

ידין חסון 46

 

ידין חסון 43

 

הכל קרה בנהריה, משם מגיעים השניים במקור. ניצן עבדה לפני הצבא בדלפק מכירת כרטיסים בבית קולנוע בעיר. ליאל עבד במזנון של אותו האולם, ומכר פופקורן. בהתחלה, הפכו ניצן וליאל לבסטיז, ורק כמה חודשים לאחר מכן, כשניצן כבר עזבה את העבודה והתגייסה לצבא, עשה ליאל את המוב והם הפכו רשמית לזוג. 

 

ידין חסון 47

 

ידין חסון 8

 

הצעה הנישואין התרחשה במהלך חופשה בכנרת. שם, מיד כשהגיעו למלון, שלף ליאל טבעת והציע נישואין. הוא עשה זאת לחלוטין בהפתעה ואפילו לא סיפר לקרובים ולחברים, למקסימום סופרייז אפקט. 

   

ידין חסון 6

 

ידין חסון 5

 

בלט במיוחדצלם: ידין חסון - "מדובר באמן! כשרוני בטירוף, גרם לנו להרגיש בנוח לאורך כל הצילומים, הביא איתו אנרגיות מעולות. כולנו התאהבנו בו".

  

ידין חסון 39

 

ידין חסון 37

 

הצעת הנישואין התקיימה עוד בתקופת הקורונה, ובני הזוג החליטו לקבוע תאריך לחתונה שנה קדימה, בתקווה שיוכלו לחגוג ללא סגר או הגבלות. הלוקיישן הראשון שראו היה אלכסנדר, בו התאהבו לחלוטין.  גם את כל אנשי המקצוע האחרים סגרו זמן רב מראש, כדי להגיע ליום שלהם הכי בראש שקט שאפשר.

 

ידין חסון 32

 

ידין חסון 2

 

ידין חסון 27

 

בלטה במיוחדעיצוב: Alba - "אחת הבחירות המדויקות לאירוע שלנו. טל הבינה אותנו מהרגע הראשון, תמכה ומעבר לכל - הגשימה את כל החלומות שלנו".

 

ידין חסון 19

 

הקונספט העיצובי בו בחרו היה בוהו כפרי, והחיבור לאלכסנדר היה מדויק מבחינתם -  אווירת היער הקסום, הטבע הירוק מסביב וריהוט העץ המוקפד נראו פשוט מושלם עם פלטת הצבעים הרומנטית. 

  

ידין חסון 22

 

ידין חסון 20

 

ידין חסון 4

 

ניצן הקפידה שכל פרט יתחבר לקונספט הכללי עליו חלמה. מהעיצוב והמיתוג, דרך השמלה, ועד לאווירה. זה בהחלט ניכר בתוצאה הסופית. את הערב המהמם חתמה מסיבה משוגעת, כולל סקסופוניסטית שהרימה את הרחבה, והאנרגיות היו לגמרי בשמיים. 

 

ידין חסון 25

 

ידין חסון 21

 

ידין חסון 16

 

ידין חסון 15

 

ידין חסון 14

 

בלט במיוחדדיג׳יי: דור גולד מאליטה - "כמה אנרגיות! עם דור היה לנו חיבור מהרגע הראשון, הוא הבין בדיוק את הסגנון שלנו, קרא את האורחים והרים לנו מסיבה מטורפת".

 

ידין חסון 13

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מייעצים לכן לבחור ספקים אנושיים, נעימים וכאלה שיצרתם איתם חיבור אישי. וביום החתונה? הכי חשוב לשחרר, ופשוט לתת לעצמכם ליהנות. מבלי לדאוג לדבר.

 

ידין חסון 10

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: ידין חסון

מקום האירוע: אלכסנדר

הפקה: זמיר תבור

עיצוב האירוע: אלבה

מוסיקה: דור גולד ועופרי סקסופון - אליטה

שמלה: אריאל טולדנו

חליפת חתן: Names

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: מלון איילנד

בר: אלכסנדר

צילום וידאו: רונן אבייב

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: רועי הוביט

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: Bella Belle

נעלי חתן: Boss

תכשיטים: קרן וולף

הזמנות/מיתוג: עיצוב אישי

עורך טקס: עמיהוד סלומון

 

מאת:כלות אורבניות