Fairytale Forest: החתונה של נטע וניר

01.02.24

הלאב סטורי של נטע וניר, אורחי הבלוג התל אביביים והמהממים שלנו להיום, החל - ובכן - מסטורי. זה קרה בימים שבהם נטע עבדה בבר וניר היה סטודנט חרוץ. חברה משותפת חגגה יום הולדת, נטע בירמנה וניר לא הגיע - בגלל שלמד למבחן כמובן. החברה המשותפת העלתה תמונה לסטורי. ניר הגיב בשתי מילים בלבד: "מי זאת?". משם הכל היסטוריה. 

  1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התקיימה ביוון, בעיר הלבנה לינדוס. לניר היה ויז'ן של הצעה קסומה על רקע תצפית מדהימה על האי. לנטע היה ויז'ן משלה: לחזור למלון המפנק כדי לחמוק מגל החום ששרר באותו היום. ניר התעקש, והשניים טיפסו לנקודת התצפית. נטע מספרת שכל הדרך הייתה עייפה ועצבנית, וניר כמעט והשליך את הטבעת לים. אך כשהגיעו לפסגה והנוף המרהיב נראה באופק, הטבעת נשלפה וכל הצרות נעלמו. נטע הייתה בהלם מוחלט והתרגשה כמעט עד לדמעות.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

שנה בדיוק חלפה עד לחתונה, ובני הזוג מדווחים שנהנו במהלכה מכל רגע ורגע. מבחינתם הם היו רק מתחתנים שוב ושוב (כולל כל תהליך ההפקה!). לכל אחד מהשניים היו דגשים אחרים: לניר היה חשוב מאוד שיהיה אוכל מעולה ומוסיקה משובחת. לנטע היה חשוב במיוחד כל מה שקשור לעיצוב ולמיתוג. השניים פיצלו תחומי אחריות, והחלו לעבוד.

 

9

 

10

 

11

 

12

 

כל ספק וספקית נבחרו בקפידה רבה, והשניים מספרים שערכו הרבה פגישות, אבל זה היה לגמרי שווה את זה. הם מאושרים מבל הבחירות שעשו, החל מבחירת הקייטרינג ועד למעצבת הגרפית.

 

13

 

14

 

בלטה במיוחדעיצוב: Flowers Mood - "אין מעצבות כאלה. מגשימת כל החלומות שלי. אין דבר שרציתי שאופיר אמרה עליו שזה לא אפשרי. לכל מי שחשוב לה העיצוב בחתונה -  Flowers Mood היא האחת בשבילה".

  

15

 

בני הזוג לקחו מפיק כדי לוודא שכל פרט מתנהל במדויק, ויד ביד איתו ועם המעצבת שבחרו הפכו את ביער, לוקיישן שידוע ביופיו, למקום אפילו קסום עוד יותר. 

 

הקונספט העיצובי היה של יער פיות, והוא הושג באמצעות שילבו סידורי פרחים ואלמנטים שונים בירוק לבן שהפכו את המקום לחלומי במיוחד. מעבר לכך, כל פרט היה ממותג - מפתקיות ההושבה שחיכו לאורחים על בולי עץ ועד להדפס על המצתים שחולקו לאורחים. לבני הזוג היה חשוב במיוחד לחשוב על הפרטים הקטנים, והם נהנו מכל רגע. 

 

17

 

18

 

19

 

20

  

21

 

ומה הטיפ של נטע וניר עבורכן? שימו לב: "לארגן חתונה זה עסק רציני. תקציבים, משפחה חילוקי דעות. יש בדרך חלקים יותר מאתגרים - נסו לקחת אותם בקלילות ולזכור שהכל מגיע ממקום של אהבה. גם אם יש רגעים פחות קלים, הם עוברים - והכיף מגיע". שומעות? יש למה לצפות!

  

22

 

23

 

24

 

25

 

26

  

27

 

28

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: אלי ראול
מקום האירוע: ביער 

עיצוב האירוע: FLOWERS MOOD - אופיר שמואלי
מוסיקה: עומר ארליכמן - אלפא מיוזיק

שמלה: אייזן שטיין

טבעות: הידרה

חליפה ונעלי חתן: אופנת סגל

קייטרינג: אבשה

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בבית של אמא בהוד השרון

הפקה: תומר אשכנזי
בר: בבר
צילום וידאו: אמיר שטרן
איפור: שיר אסא
עיצוב שיער: שגיא ששון
נעלי כלה: שוז
תכשיטים: שמלה ראשונה  - קוקונאט לאב // שמלה שנייה - סה קלייר
הזמנות/מיתוג: הדר גביזון
עורך טקס: הרב צביקה שפירא
צלם מגנטים: קובי לביא
מתנות לאורחים: מצתים ממותגות וחלות לקחת הביתה

 

מאת:כלות אורבניות