טברנה-שיק מושלם בלב תל אביב: החתונה של נטע-לי ובן

03.02.20

אם חשקה נפשכן בחתונת קונספט אבל אתן לא לחלוטין בטוחות איך עושים את זה נכון ובטוב טעם, אנחנו שמחות לארח היום חתונה שכזו אשר הצליחה להביא את יוון לתל אביב באופן מושלם, כיפי ולא מתאמץ. החתונה של נטע-לי ובן.

 

gallery 2
gallery 2
gallery 2

אחד שבלט במיוחד:"עדי סולומון, שאיפרה וסירקה אותי, הייתה מושלמת והכי מקצועית שיש. היא הייתה איתי לאורך כל היום, פירגנה, הייתה הכי סבלנית (גם כשהגיעו אליי לחדר במלון מעל 20 איש) ושיתפה פעולה עם המוזיקה והחגיגות."


gallery 2
השניים הכירו בתל אביב, כשנטע-לי סיימה משמרת מלצרות ובמקום להיפגש עם חברים בחרה לחזור הביתה להתחמם באותו ערב חורפי. כשהגיעה לדירה, שותפתה דאז ישבה ושוחחה עם בחור חמוד בשם בן. השניים גילו ששניהם לומדים משפטים, נטע-לי התחילה לשוחח איתו על זכויות אדם ועל הקורסים שלה ואחרי כמה שעות, כשבן הלך הביתה, היא ביקשה מייד ששותפתה שתעביר לבן את מספר הטלפון שלה כי היא בעניין שלו. אחרי יומיים הם יצאו לדיייט ראשון והשאר היסטוריה. יוזמה נשית במיטבה!

 

gallery 5
gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין הגיעה אחרי כמעט שלוש שנות זוגיות, כשנטע-לי כבר הביעה את רצונה להתחתן ושום דבר לא קרה. דווקא ביום בו נטע-לי ממש לא ציפתה לשום דבר - בולנטיינס דיי - בן עשה מעשה. הם חזרו הביתה מדייט כיפי והוא הודיע לנטע-לי שמחכה לה הפתעה במרפסת. היא מצאה מכתב - זו הייתה הפעם הראשונה שבן כתב לה משהו. כשסיימה לקרוא והסתובבה לחבק אותו, כרע ברך, שלף טבעת והציע. הכי אינטימי ומרגש.

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
השניים הגיעו לכל ההחלטות לגבי חתונתם ביחד ובחרו שלא להינשא ברבנות. היה חשוב להם לערוך אירוע בשישי אחר הצהריים שיימשך עד השעות הקטנות. הם ראו מספר מקומות בתל אביב עד שמצאו את הלוקייישן ששבה את ליבם ומשם, כל שאר הספקים נסגרו במהירות, בקלילות ובכיף.

 

gallery 9

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
הם החליטו על חתונה בקונספט יווני אשר בא לידי ביטוי בעיצוב ההזמנות, בעיצוב המקום שנראה כמו טברנה  אותנטית עם הרבה אלמנטים בכחול ולבן, לימונים צהובים, ופרחים ורודים. התפריט היה על טהרת המטבח היווני, יהודה קיסר האגדי ניגן, וכמובן - המון אוזו שזרם. זו הייתה בדיוק החגיגה שהשניים חלמו עליה.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
הטיפ של נטע-לי ובן לזוגות בשלבי התכנון, הוא לזכור שבכדי שתהיה לכם חתונה באמת מוצלחת, חייבים לחשוב על האורחים שבאים גם הם ליהנות. לפעמים ,יציאה קטנה מהנתיב הקונבנציונלי יכולה לייצר שינוי קטן אבל משמעותי - כזה שיהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת.

gallery 23
gallery 23
gallery 23
gallery 23

 

קרדיטים:
צילום סטילס: עדי פהר - מוסיקה פלוס 

מקום האירוע: קנטה
שמלה: מעיין שני

איפור ושיער: עדי סולומון
מוסיקה: עפרי גופר - מוסיקה פלוס
צילום וידאו: מוסיקה פלוס
נעלי כלה:טופשופ + ריפבליק + shoez webstore
חליפת חתן: באמוס סקוור 
עיצוב האירוע: WEDIY

+ קרדיטים נוספים
 

הפקה: זמיר תבור

קייטרינג ובר: של המקום 

טבעות ותכשיטים: נועה הנן

נעלי חתן: Fiocconero

הזמנות / מיתוג: נעה שריקי

חוויות: יהודה והקיסרים

מתנות לאורחים: בקבוקי שמן זית וצנצנות עם זיתים
עורך טקס: ברק אוסטר ודור מולינה

 
 
 

 

 
מאת:כלות אורבניות