הקיץ שאינו נגמר: קולקציית 2022 של מרדכי אברהם

06.03.22

מרדכי אברהם הוא אחד המעצבים שמתאפיינים בטביעת יד ייחודית, כזו שמאפשרת לנו לזהות ולהתאהב בעבודותיו גם למרחוק. תמיד יש בהן את הניצוץ המקורי שיוצא מהקופסה, ואת שילובי הבדים הכי מטריפים שחובבות האופנה לא יכולות להוריד מהם לרגע את העיניים. 

 

1

 

2

 

כעת הוא מוציא את 'My Endless Summer', קולקציה חדשה ושונה לגמרי מאלה מהקולקציות האחרונות שלו, שנולדה מתוך מסעות בלתי נגמרים בעולם, אחרי שנתיים שבהן לא היה פשוט כלל לטוס ולטייל. 

 

3

 

4

 

את המסעות הללו מכנה מרדכי 'ירח הדבש' שלו, ומכל לוקיישן והרפתקה בפינה אחרת על הגלובוס הוא אסף פריטים מהממים ומקורות השראה, מהם יצר את הקולקציה החדשה, הנוטפת אופטימיות וחופש.  

 

5

 

6

 

משני הקצוות של ארצות הברית הענקית, ניו-יורק וסן פרנסיסקו, לקח חרוזי זכוכית מיוחדים ופאייטים כסופים. מלוס אנג'לס, מיאמי והוואי לקח את הגזרות המשוחררות, גזרת החלוק הקלילה וההשראה להלבשה תחתונה שהופכת לעליונה.

 

7

 

8

 

הוא חרש את איטליה. מרומא היפהפייה, ועד מילאנו, ונציה וורונה, שם שאב את הרומנטיקה, האלגנטיות ואת הסטייל הבלתי מתפשר. משם נתן קפיצה לפריז בה אסף בשוק הפשפשים את בדי הווינטג' מהם הוא מעצב כבר למעלה מעשור. 

 

9

 

10

 

כל האוצרות הגשמיים והרוחניים שאסף הולידו את הקולקציה 'הקיץ שלא נגמר', שמתאפיינת בגזרות קיציות, אווירת חופש מדהימה, שילובי בדים שנרקמו ביד אמן ויצירתיות כובשת. 

 

11

 

12

 

כל אלה שולחים אותנו כמו בקליפ תזזיתי בעקבות מסעותיו של מרדכי: מהמונית בניו-יורק, דרך חנות הווינטג' בסן פראן, הגלריה באל.איי. השחייה הלילית בהוואי, והגלידה במילאנו. אלה החיים היפים שאינם שמורים רק לירח הדבש, והם מקורות ההשראה המקסימים, לקיץ שלעולם אינו נגמר. 

 

13

 

14

 

15

 

קרדיטים:

צילום: מיכאל מור

מאת:כלות אורבניות