קסם אורבני על הים: החתונה של מוריאל ואלון

06.04.22

 

 

יש האומרים שכשזה 'זה', אין סיבה לבזבז זמן. מוריאל ואלון שמתארחים אצלנו היום ללא ספק משתייכים לאסכולה הזו. הדייט הראשון בין השניים ארך 6 שעות, שבועיים לאחר מכן עברו לגור יחד ואחרי שלושה חודשים התארסו. מסוג הסיפורים האהובים עלינו. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

מוריאל ידעה פחות או יותר מתי אלון יציע. השניים חוגגים יום הולדת בהפרש של יומיים זו מזה, ולכן היה לה ברור שזה יקרה בסביבות הזמן הזה. ואז, בשבת אחר הצהריים הם יצאו לסיבוב, שבו הוביל אותה ברחובות יפו העתיקה עד שנעצרו בנקודת תצפית מדהימה לים. שם, בול בשקיעה, ועל רקע נוף שכאילו נלקח מציור הוא כרע ברך, כשחברה טובה הייתה שם כדי לתעד.

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

10 חודשים חלפו עד לחתונה. מלבד החששות הרגילים שישנם לפני כל אירוע, השניים מספרים שעבורם חרדת הקורונה הייתה הגדולה ביותר. הם חששו מאוד להידבק ונשמרו מאוד בשבועות שלפני היום הגדול. 

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

ברמת הלוגיסטיקה, מוריאל הרגיעה את עצמה באמצעות הכנת טבלאות כמעט סביב כל נושא - כמה יעלה כל דבר, משימות, מוזמנים, קניות ומטלות - הכל ברמת פירוט גבוהה ביותר. אבל דווקא באופן כללי, השניים מציינים שלמעשה היו מאוד צ׳יל לגבי החתונה. הם לא הפריזו בהוצאות או באטרקציות מטורפות, והתרכזו בעיקר בבחירת ספקים מעולים - לוקיישן מטורף, די. ג׳יי תותח וצלם מוכשר. אין ספק שאפשר לסמן כאן "וי" על כל אלה. 

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מורן מעיין - "הוא פשוט תותח! מהשיחה הראשונה הבנו שזה סיפור אהבה. ביום החתונה הוא לא נח עד שמצא את הפריים המדויק, דאג שנצא הכי יפים ותפס את הרגעים הכי מיוחדים."

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

סגנון העיצוב היה מינימליסטי והתבסס על העיצוב הבסיסי של המקום. באזור הבופה והחופה נוספו עלים ופרחים בגווני ירוק לבן, ותוספת אווירה ייחודית וסנטימיטלית התקבלה בזכות הפרוכת שרקמה אמה של מוריאל בעצמה. התוצאה הכללית פשוט יפהפייה. 

 

24

 

24

 

בלט במיוחדלוקיישן: בית על הים - "לא רק שסיפקו לוקיישן חלומי, הם גם היו סופר מקצועיים, לפני ואחרי האירוע! עם אוכל טעים, שירות מעולה ויחסי אנוש חמים. בלטו מעל כולם מזלית מנהלת האירוע שלנו ויאנה דיילת המשפחה".

 

25

 

26

 

25

 

26

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "נסו לסגור את הספקים שחשובים לכם הכי מוקדם שאתם יכולים. אל תפחדו לברוח למינימליזם, ולהתמקד בדברים ובספקים החשובים באמת". אין ספק שלהם זה הצליח בגדול. 

 

27

 

28

 

29

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: מורן מעין

מקום האירוע: בית על הים

צילום וידאו: גנאדי פום

מוסיקה: אלי מתנה - HYPE

חליפת חתן: דורון אשכנזי

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: רונן פורת

בר: 647

שמלה: דניאל אלבז

איפור: מיכל צרף

עיצוב שיער: סתיו סיקלאי

טבעות: אורלי רביץ

נעלי כלה: אסוס

נעלי חתן: דון ריקרדו - נקנו אצל דורון אשכנזי

תכשיטים: אורלי רביץ

הזמנות/מיתוג: טל שוקרי - עיצבה הזמנה שנשלחה בוואטסאפ

אקססוריז: קשת - הכלה קנתה משיין ודניאל אלבז עיצבה 

עורך טקס: הרב בנימין קראוס מארגון צהר

חוויות: מגנטים של מגנטינה

מאת:כלות אורבניות