ארץ פלאות של סטייל וקסם: הקולקציה של מרדכי אברהם

31.12.19


אנחנו תמיד אוהבות לשמוע על הסיפורים שמאחורי יצירתם של מעצבים, והקולקציה החדשה של מרדכי אברהם לוקחת אותנו לביקור במחוזות סיפוריים ופנטסטיים שמתעוררים לחיים בדגמים מלאי דמיון שלגמרי יוצאים מהקופסה.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
הקולקציה, הנקראת My Wonderland, שואבת השראה מספרו הקלאסי של לואיס קרול "אליס בארץ הפלאות", וזאת בעקבות ביקור קסום של המעצב בלונדון במסעדה ההיסטרית Sketch שמעניקה לסועדים חוויה מטורפת של יער קסום, ספות ורודות, כיסאות עם נעלי בלט, גלריית אמנות מרהיבה ועוד שאר שגעונות יצירתיים ומדהימים.

gallery 4
gallery 4
gallery 4
הביקור הצית בדמיונו את אברהם מסיבת תה ססגונית ומרהיבה בה אליס, הגיבורה המפורסמת, מתחתנת. משם החל תהליך יצירתי שכולו קסם הלקוח מסיפור אגדה. הקולקציה מסמנת חזרה לגזרות קלאסיות אך עם טוויסטים כמו כתפיים מוגדלות ושרוולי סטייטמנט.  הבדים והחומרים נוטפים גם הם בטאצ' של אבקת קסמים עם בדי תחרה וינטג'ית עדינה, בדי חרוזים על טול בשכבות, ופאייטים כסופים בגדלים שונים אשר יוצרים נצנוץ ייחודי שהוא הכי פיירי-טייל שיש.

 

gallery 7
gallery 7
gallery 7
הקולקציה עתירת טקסטורות עדינות לצד פרחים ועלים רקומים בתחרה צרפתית לצד אותם בדי פאייטים עוצרי נשימה שיובאו מאנגליה - ממש כמו ההשראה לדגמים.

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10
מי שרוצות להיות גיבורות בסיפור פנטזיה משלהן מוזמנות למסע מלא שיק במורד המחילה.

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14


צילום:שני רייך
איפור:הדס סיני
שיער: טל בן ציון 

מאת:כלות אורבניות