דרס-קוד אלגנטי וסטייל מוקפד: חתונת החורף האופנתית של מור וירדן

15.12.19

חתונות בישראל כמעט תמיד נוטות להיות משוחררות יותר ומעונבות פחות מאחיותיהן מעבר לים. אבל ישנן כלות בעלות ויז'ן ברור של דרס-קוד מוקפד ואלגנטיות מהודקת שלא מוכנות לוותר אפילו על קצה קטנטן ממנו. כזו היא מור, שנישאה לבחיר ליבה, ירדן, בחתונה חורף סופר מושקעת ולגמרי ייחודית בנוסף המקומי.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

השניים הכירו בפאב שהיה בבעלות הוריה של מור. היא הייתה מארחת, הוא ברמן, והרומן נרקם לו לאטו. בהתחלה שמרו את הקשר בסוד - ככה זה כשההורים שלך הם גם הבוסים שלו - אבל האהבה לבלבה ועד מהרה הם יצאו לאור כזוג.

 

gallery 4
gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
הצעת הנישואין המקסימה שלהם הייתה סגירת מעגל בצימר בגולן בו שהו בחופשה הראשונה שלהם יחד כזוג, שלוש וחצי שנים קודם לכן. ירדן הפתיע את מור בנסיעה ספונטנית, הציע נישואין על הר בנטל, ודאג שבעלת הצימר תמלא אותו בנרות ובלונים כששבו אליו כבר כזוג מאורס.

gallery 7
gallery 7


gallery 7


בכל הנוגע לחתונה שלהם, השניים הם טיפוסים של חורף והיה ברור להם מתי תיערך החתונה שלהם ואיך היא תיראה. מור תמיד חלמה על חתונת Black Tie ומאחר ובחורף אנשים פחות מתנגדים ללבישת חליפות ושמלות "כבדות" -  היא האמינה שהאורחים שלה ושל ירדן יזרמו עם קוד הלבוש האלגנטי - והיא צדקה! ההזמנות נשלחו עם דף שהסביר מה זה בדיוק Black Tie ואף כלל הצעות לבוש שונות - ככה זה כשהכלה מגיעה מעולם האופנה!

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10

 

השניים הזמינו קרוב ל-200 פפיונים בגוונים שונים, עבור אורחים שכחנים מעטים שלא הגיעו עם עניבה או פפיון. הפפיונים היו הצלחה מסחררת כמו גם צמידי מפרחי משי שחולקו לאורחות. מור עיצבה לעצמה שמלה דרמטית וסופר אלגנטית וכמובן שירדן לבש חליפת שלושה חלקים כיאה לאיוונט.

gallery 13
gallery 13
gallery 13


גם מור וירדן וגם הצלמים שלהם היו סקפטיים לגבי הצלחת הקונספט המעונב והדרס-קוד המחייב. אבל האורחים החליטו להפתיע ולהשקיע ורובם המכריע הגיע בלבוש סופר אלגנטי ומוקפד מה שיצר אווירה של נשף או טקס פרסים הוליוודי.


gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
הטיפ של השניים לזוגות בשלבי התכנונים הוא פשוט לעוף הכי גבוה שאפשר על כל רעיון שיש לכם - לא משנה מה אומרת הסביבה. ואחרי סיפור ההצלחה המהמם של חתונתם נוטפת הסטייל, נראה לנו שזו עצה שלגמרי כדאי לאמץ. 

gallery 20
gallery 20
gallery 20


קרדיטים:

צילום סטילס: שי פרנקו
מקום האירוע: לוקא

הזמנות / מיתוג: עיצוביסטית 

מקום התארגנות: פנטהאוז TLV 
חליפת חתן: באמוס סקוור

+ קרדיטים נוספים
שמלה: עיצוב של הכלה
צילום וידאו: אביחי וקסלר

מוסיקה: אטיסוטו - איתי גאלו

קייטרינג: של המקום

איפור: גלי פקס 

עיצוב שיער: חזי כהן 

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: VAS 

נעלי חתן: Fiocco Nero

תכשיטים: TheyDeam + עגיל מחו"ל
מגנטים - מאיה אמדו

צמידי פרחי משי: הפרחים של צילוש 

עורך טקס: הרב חיים הבלין

מאת:כלות אורבניות