נקי, על-זמני וסופר פיין: הקולקציה החדשה של מור שטיין

11.02.21

תהליך יצירת הקולקציה החדשה של המעצבת מור שטיין היה אישי במיוחד. הוא החל מהתבוננות פנימה, ומהצורך הפרטי שלה, ככלה, במציאת השמלה המושלמת. היא חלמה על שמלה עם לוק קלאסי, נקי וסופר פיין. בדימיונה ראתה שמלה הנושאת עמה אצילות על זמנית, שתגרום לה להישאר מאוהבת בה גם שנים אחרי החתונה.

 

gallery 2 39

 

7 40

 

בעיניה, דווקא שמלה חלקה ונטולת דיטיילים, אך בו בזמן גם נועזת ומיוחדת, יכולה לתת את מלוא המקום לאישיות של הכלה שלובשת אותה. החזון הזה הביא אותה ליצירת השמלה שלה, וממנה נולדה קולקציה שלמה. כולה משקפת את ההבנה העמוקה של המעצבת: שהתהליך אותו עוברת כלה בדרך לשמלת החלומות - שכולל מדידה, חיפוש, תפירה ובחירה - הוא למעשה הגשמה של חלום וסוג של ביטוי אישי.

 

8 36

  

11 17

    

3 65

 

הקולקציה שיצרה משדרת ניקיון ודיוק, כשהגוון השולט ללא עוררין הוא הלבן הקלאסי, והשמלות נשיות, עדינות ועוצמתיות בו זמנית. בכל דגם ניכרת היטב גם ההשראה ששאבה מעולמות האדריכלות והפיסול. כל פיס בקולקציה נוצר בתפירה עילית, עם תשומת לב רבה לכל פרט, מרמת הכפתור והתפר, ועד לתוצאה השלמה והמושלמת. 

 

4 67

 

5 62

  

השמלות עשויות בדים נשפכים ללא קונסטרוקציות מורכבות, ויושבות על הגוף באופן שמשלב נוחות ואווריריות, עם גזרות מחמיאות לכל גוף. למרות העובדה שהקולקציה אינה נוהרת אחר טרנדים זמניים וחולפים, היא תקסום דווקא לכלות שרוצות ליצור סטייטמנט אופנתי, ולצאת מהקופסה המוכרת. 

 

15 7

 

14 10

 

המעצבת מספרת שיש לה אהבה גדולה דווקא לחליפות, ובעיני רוחה ראתה את הכלות שלה ככאלה שישמחו להגיע ליום המיוחד שלהן אפילו באחת כזו, כחלק מהצהרה אופנתית. זו גם הסיבה שחלק מהלוקים שיצרה הם ורסטיליים, והקולקציה כוללת גם פריטים שמאפשרים מיקס אנד מאץ', כדי שכל אחת תוכל להגיע ללוק המושלם, המקורי והאלגנטי שחלמה עליו, זה שעומד במבחן הזמן, וגורם לאישיות שלה לזהור.

 

12 13

 

קרדיטים:

צילום: שלו אריאל

איפור-שיער: ענבל מרגלית

דוגמנית: רבקה ווג ליולי 

מאת:כלות אורבניות