קלאסיות קיצית מושלמת: החתונה של מור ונמרוד

17.06.20

חתונה באוגוסט היא עניין מאתגר. חום ולחות, ילדים בחופש, ורצון עז לחיות בתוך מזגן ולא לצאת ממנו לעולם. אבל כשהבחירות של הזוג הן מדויקות כל כך והאווירה שהאירוע משרה היא כמו משב רוח רענן ביום קיצי דביק, אוגוסט נראה הרבה פחות מפחיד פתאום. מור ונמרוד - שאפו. 

gallery 1gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם למדו באותו בית הספר והכירו דרך חבר משותף. במסיבת הגיוס של מור התפתח קשר ידידותי ולאחר חצי שנה השניים העלו הילוך והפכו לזוג. מאז עברו 8 שנים והשניים לא נפרדו. 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5

 

הצעת הנישואין הייתה הכי אינטימית, קסומה ומרגשת. ביום שבת, אחרי ארוחה עם אחותה ובעלה, חזרו מור ונמרוד הביתה בלחץ על מנת להספיק להתארגן לקראת ערב מהמם בבלט "אגם הברבורים" - Fancy!

לפני שנכנסה למקלחת, נמרוד אמר למור שיש לו הפתעה והלך לתיק להוציא משהו. מור החווירה כי היתה בטוחה שמדובר בטבעת. ואז נמרוד חזר עם בקבוק יין צ'יליאני (השניים גרו שנה בצ'ילה ומור מאוד התגעגעה ליין הספציפי הזה). הוא גם הפתיע אותה כשסיפר לה שיש להם הזמנה למסעדה סופר שווה מיד אחרי הבלט. הצבע חזר לפניה של מור והיא הלכה להתקלח.

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9

 

טוב, לא חשבתן שכאן נגמר הסיפור, נכון? ההטעיה עבדה, וכשמור חזרה לחדר, נמרוד חיכה לה, כשהוא יושב על המיטה, מרוגש, אוחז בטבעת. אתן יכולות לנחש מה היתה תשובה, נכון?

הם תכננו את החתונה תוך כדי לימודים ועבודה מה שסייע להם להישאר מתוכננים ורציונליים. הם החליטו על חתונה אליה יוזמנו רק אנשים ממעגלים קרובים. השקיעו בחווית האורח ושדרגו את האוכל מעולה והאלכוהול משובח.

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14
העיצוב היה קלאסי ונקי, השילוב בין הפנים לחוץ היה מושלם והעניק תחושה של כפריות ירוקה מחד, ואלגנטיות שיקית מאידך. למור ונמרוד היה חשוב שהחתונה תשקף את מי שהם, ושתהיה מעוצבת בפשטות ובטוב טעם. 

הם גם רצו להיראות ולהרגיש כמו עצמם - נמרוד לא רצה ז'קט, מור לא רצתה עקבים - וכך היה! הם התמקדו בנוחות על מנת להרגיש שהיום הזה הוא באמת שלהם וכדי ליהנות מכל שניה בו. 

gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18

 

הטיפ שלהם לזוגות בדרך לחתונה? פשוט לשמור על פרופורציות ולהשקיע רק במה שבאמת חשוב לכם. זה המפתח ליום באמת מושלם. 

 

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22


קרדיטים: 

צילום סטילס ווידאו: ארט פוקוס - שלומי פרי
מקום האירוע: לוקא
שמלה: ענבר פריימן

עיצוב האירוע: דיטיילס
מוסיקה: בן אזולאי

 

+ קרדיטים נוספים

איפור ושיער: איילת שמעוני
טבעות: מרילין
נעלי כלה:נעלי אולגה
נעלי חתן: אלה חליפות חתן
הזמנות / מיתוג: רון אשד - Ron Eshed
חליפת חתן: אלה חליפות חתן
חוויות: זוהרים, כפכפים, מניפות - קניון האירועים
מגנטים: דניאל חיימוביץ
עורך טקס: בן ציון ציוני

 

 

מאת:כלות אורבניות