הקסם שביער: החתונה של מור וניל

30.08.21

איך זכורים לכן שיעורי האנגלית בתיכון? לנו הם זכורים כבליל של ענייני פאסט סימפל-פרזנט פרוגרסיב... אבל למור וניל שמתארחים אצלנו היום בבלוג, הזכרונות משיעורי האנגלית בתיכון הם מתוקים במיוחד, מכיוון ששם החל הקליק שהוביל אותם דרך 12 שנות זוגיות.

 

14

 

13

 

כן, השניים הם זוג עוד מכיתה י"א, הכירו בשיעור אנגלית ומאז עברו הכל יחד: תיכון, צבא, טיול, לימודים וים של חוויות משותפות ומרגשות. 

  

20

 

בלט במיוחדצלם: עידן חסון - "בכל מה שקשור לעידן מדובר בליגה אחרת! התמונות פשוט מדהימות, ומעבר לכך הוא פשוט כובש. הייתה אווירה טובה ורגועה במהלך היום. זכינו שהוא תיעד את היום המרגש שלנו".

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה בקיץ 2019. מור טסה ללימודים בלוס אנג׳לס למשך חודשיים וחצי וניל הצטרף אליה לכל התקופה. למרות שהשניים כבר היו יחד במשך 10 שנים מור לא חשדה בכלום, ולא ציפתה להצעה. 

  

11

 

בלט במיוחדלוקיישן: ביער - "המקום הכי קסום שיש! ברגע שנכנסנו לביער התאהבנו וישר ידענו שזה המקום שאנחנו הולכים להתחתן בו. הצוות המקסים הפך למשפחה. ממש הרגשנו שחשוב להם שהערב יהיה בלתי נשכח.

 

מהרגע שהגיעו ניל הצליח להחזיק מעמד 3 שבועות (כשהטבעת שהביא מישראל מוחבאת אצלו היטב) ורק אז להציע. זה קרה כשהשניים נסעו לנקודת תצפית יפהפייה על עיר המלאכים כולה, וכשהיו סוף סוף לבד, ניל כרע ברך. 

מור מספרת שלמרות כל הסימנים הקטנים באותו היום, עדיין לא עלה בדעתה שזה עומד לקרות והיא הייתה לגמרי מופתעת. 

 

7

   

17

 

9

 

מרגע ההצעה ועד לחתונה עברו קרוב לשנתיים. התאריך המקורי נסגר לשנה קדימה, וכשהבינו השניים שהמגיפה לא תאפשר לחגוג כפי שהם רוצים, דחו את האירוע בעוד שמונה חודשים. למרבה המזל, כל הספקים שרצו היו פנויים בתאריך החדש, מה שהקל לדבריהם מאוד על חווית הדחייה של האיוונט.

  

10

 

בלטה במיוחדעיצוב: אופיר שמואל Flowers Mood - "קרן שמש מהלכת, מעבר לכישרון המטורף שלה היא בן אדם מדהים ואי אפשר לא להתאהב בה! קלעה לכל החלומות שלנו ועשתה את החתונה הכי יפה שיש!".

 

4

   

5

 

8

 

בסופו של דבר החתונה התרחשה בתחילת הקיץ, בקונספט עיצובי רומנטי ומתוק, עדין ומדויק, עם שלל פרחים מרהיבים שמחמיאו ללוקיישן הציורי. הכל נראה וזרם בדיוק כפי שחלמו בני הזוג.

  

18

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: אביאל ברנט מאלפא - "עשה לנו את הערב הכי מטורף שיש ואנשים פשוט לא הפסיקו לדבר עליו, באמת שאי אפשר לעזוב את הרחבה איתו! לא יכולנו לעמוד על הרגליים יום אחרי וזה אומר הכל".

 

2

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "ליהנות מהדרך ומהחוויה. היום עצמו פשוט טס, ובסוף אלו הזיכרונות והאהבה שלכם שנשארים אתכם לנצח". 

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

צילום סטילס: עידן חסון

מקום האירוע: ביער

עיצוב האירוע: אופיר שמואל - Flowers Mood

מוסיקה: אביאל ברנט  - אלפא

צילום וידאו: אדם שמשי

שמלה: דנה הראל

מתוקים: Sweet Shira

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אבשה

בר: בר בר

איפור:שי תלמי

עיצוב שיער: ליאור זאמן

חליפת חתן: Boss

מגנטים: טרנד54

מלון: דן קיסריה

 
מאת:כלות אורבניות