הכי קול שיש: החתונה הכיפית של מור ואביב

20.02.20

כולנו היינו רוצות להיות כלות קוליות, שלגמרי יודעות לשחרר והכי לא נכנסות למוד-בריידזילה, חלקנו מצליחות יותר, חלקנו פחות, אבל כלה כמו מור, לא פוגשים כל יום. היא ואביב, שחתונתם מתארחת אצלנו היום, הם ההוכחה לכך שארגון חתונה יכול להיעשות הכי - אבל הכי -באיזי.

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
הם הכירו בצבא, שהיא הייתה טירונית הוא היה הסמל שלה. כשסיימה טירונות החלו לצאת בסתר, וכשחזרה מקורס מ"כים, הם הפכו לזוג השווה של הפלוגה.

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין הייתה ביתית ואינטימית והתרחשה ביום הולדתה של מור. אביב חיכה היא תחזור הביתה מהעבודה, ובבית חיכו לה המום מתנות פזורות בכל מקום. קופסה קטנה אחת כמעט והתפספסה ומור שמה לב אליה רק בסוף. היא הייתה בטוחה שמדובר בטבעת של מעצבת שהיא ממש רצתה, אבל בפנים חיכה לה יהלום. היא לא ציפתה או חיכתה להצעה והייתה זו הפתעה מקסימה שמהווה עבור שניהם רגע שלא ישכחו לעולם.

gallery 8
gallery 8
gallery 8
gallery 8
מאחר ומור הייתה רק בת 24 בזמן ההצעה, ובאופן כללי השניים לא מיהרו לשום מקום, הם ידעו שהתכנונים יהיו איטיים ורגועים. רק חצי שנה לאחר ההצעה הם החלו לחפש מקום, אך התקשו להתחייב לתהליך. הם לקחו הפסקה של כמעט שנה, ורק לאחר מכן מצאו לוקיישן וסגרו את שאר פרטי האירוע. הם העבירו את תקופת הארגון בפאן, צחוק והרבה קלילות - וכמעט שנתיים חלפו להן בין ההצעה לחתונה עצמה.

 

gallery 13


gallery 13
gallery 13
gallery 13
הם היו סגורים על מה הם רוצים, דאגו להיות מסונכרנים ברצונות שלהם, ואביב היה זה שארגן את הכל! כן כן, מור הייתה על תקן הטו-קו-פור-סקול ורק נתנה אישור סופי על דברים טרם סגירתם. גם כשסגרו תאריך, הם לקחו מרווח נשימה, מה אפשר להם לעבור תהליך תכנונים נטול לחצים.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
כשבני הזוג הם מעצבת אופנה ומוזיקאי, אפשר להיות בטוחים שהוייב והסטייל שלהם יהיו ייחודים ומגניבים במיוחד, ומור לא אכזבה עם לוק יוצא דופן, ששילב בין בוהו רומנטי לסקסיות מדליקה.

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
אז מה הנוסחה לתכנון כה רגוע ומהנה? מור ואביב ממליצים לא להיכנס לוויכוחים מיותרים ולהתמקד בהנאה מהרגע הזה בחיים - אין לכם מושג כמה מהר הוא עובר. 

 

gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26


קרדיטים:
צילום סטילס: מתן כצמן 

מקום האירוע: ירוק על המים

חליפת חתן: דורון אשכנזי

שמלה:רונלינה
צילום וידאו: קובי מנדה
מוסיקה: עומר טאייר

איפור ושיער: שי הללי
קייטרינג ובר: של המקום 

מתנות לאורחים: עציצים

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)