Desert Vibes: החתונה של מור ואסף

25.07.21

סיפורנו מתחיל היום אי שם בפנמה, על אי בודד, ומסתיים בחגיגה מטורפת על שפת ים המלח. בין לבין נספר לכן על מסע שהוביל למסיבה מדברית הורסת בת יומיים. ספויילר: הולך להיות מהמם.

 

26

 

33

 

24

 

27

 

אז הכירו את מור ואסף, שנפגשו בצבא, בלוקיישן הרומנטי ביותר - הקריה. השניים ישבו באותו דסק, באותו מדור וחקרו גזרות שונות. פאסט פורוורד ל-6 שנים מאוחר יותר. השניים הם זוג ותיק. מור כבר מתחילה לחשוב שלעולם לא תקבל טבעת, וגם אסף מבהיר לה שלא תצפה לכך בקרוב. 

  

23

 

22

 

32

 

19

 

במהלך הטיול המשותף של בני הזוג בפנמה הם יצאו לסיור בעקבות חיות הג'ונגל של האי. כשחזרו לבונגלו התנגן להם השיר 'Stand by me', ואז - על רקע שקיעה מוזהבת התרחשה ההצעה המיוחלת, כשמנהל המלון מתעד הכל. קיטש במיטבו. Just the way we like it

  

20

 

21

 

5

 

28

 

יותר משנה חלפה מהצעת הנישואין הבלתי נשכחת ועד לחתונה. במהלך התקופה המשיכו השניים את החופשה במרכז אמריקה, מה שנתן להם זמן רב לרקום את חלום החתונה שלהם. בדרך הם שאבו השראה מהנופים, מהים, מהדקלים. מהחומרים שנמצאים בשימוש באיזור כמו עץ, קש ובמבוק. ופתאום זרקה מור רעיון להתחתן בים המלח, ואסף התלהב. חתונה שהיא חופשה בים המלח. מה יותר מושלם מזה? 

  

25

 

2

 

13

 

7

 

אחרי שחזרו לישראל ערכו סיור לוקיישנים באיזור ים המלח עם זלמן, הצ'יף הבלתי מעורער של מועצת תמר. הם התאהבו במלון עין גדי ובצוות של המקום, והיה ברור להם שזה המקום המושלם להרים את החגיגה. משם התחילו לסגור את נותני השירותים, שליוו אותם דרך כל האתגרים הכרוכים בחתונה בשנת קורונה. הויז׳ן היה לאירוע מדברי, משהו בין אריזונה להרי המדבר שלנו. 

  

10

 

12

 

6

 

8

 

בפינאלה של ההכנות הצטרפה גם מעצבת שהוציאה לפועל את כל הדיטיילז הקטנים שראו בני הזוג לנגד עיניהם. השניים מספרים שמרבית אנשי המקצוע שבחרו היו מדהימים ויצרו עבורם יער פיות קסום לרקוד ולחגוג בו את אהבתם. 

 

9

 

11

 

14

 

16

 

החתונה התקיימה בסופו של דבר במהלך מבצע "שומר החומות" ובני הזוג עברו ימים מאתגרים בסמוך לאירוע, אבל בזכות האהבה והתמיכה שקיבלו מהמשפחות ומהחברים החליטו שההצגה חייבת להימשך.

 

הם מספרים שלמרות הרבה סיבות מוצדקות לדרמות הם נותרו קולים לאורך כל הדרך, בידיעה שמה שחשוב הוא שבסופו של דבר יתחתנו ויהיו מוקפים באנשים הקרובים והאהובים. מה שהפך את הכל למרגש עוד יותר. 

 

15

 

17

 

29

 

18

 

30

 

האירוע נראה בדיוק כמו שחלמו ונמשך על פני יומיים. כל החברים נשארו ללון בחדרים מפנקים וקמו לארוחת בוקר, ואחריה מסיבת בריכה מהממת. 

 

את הבמה הזו רוצים בני הזוג לנצל גם כדי להודות לאנשי המקצוע שלקחו חלק ולכל החברים האהובים ובני המשפחה שדאגו לרגש ולשמח אותם. הם בטוחים (וגם אנחנו) שכמויות האהבה והיופי שעטפו אותם ביומיים החלומיים שלפניכן ייזכרו לנצח.

  

31

 

4

 

3

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

חליפת חתן: באמוס סקוור

הפקה: לי ברקוביץ׳ וחן גרינשטיין
מקום האירוע: מלון עין גדי 

צילום וידאו וסטילס: Flea Studio 

מוסיקה: רותם מנסנו 

עיצוב האירוע: נועה בראשי 

חופה בעיצוב ״טיפי״ ועמדות צילום מעץ: דור ואביב ״MARICOPA״

הזמנות/מיתוג: דניאל ווינברג וירמי אריאלי

+ קרדיטים נוספים

הגברה ותאורה: ארומטיקס 

בר: פיקוק 

עיצוב שיער: שקד ברייד

איפור: אור בראון

שמלה: אריאל טולדנו

קייטרינג: בסקט

טבעות: She ra וqueens jewelry של מור ו״דניאל מתת״ של אסף

נעלי כלה וחתן: שופרא

תכשיטים: מלכה וshe ra

אקססוריז: מניפות ומתנפחים לבריכה של ״הולה״

עורך טקס: צביקה, חבר, מי שכתב את הטקסט היה אבי רוזנבלום חייט החתונות

חוויות: מקרר גלידות של בן אנד ג׳ריז

DIY: סוקולנטים בטרקוטות חמרה כמתנות לאורחים שהכלה שתלה עם חבר

הקמת רחבה: זלמן 

מאת:כלות אורבניות