חגיגת החורף המושלמת: החתונה של מור וארי

22.02.22

אנחנו תמיד משתפכות על כמה שאנחנו אוהבות חתונת חורף: הצילומים עם מטריות, העננים שיוצרים אור מהמם לצילומים והנרות המגה רומנטיים. והנה - באו מור וארי וסיפקו לנו עם חתונתם את הצעת ההגשה המושלמת ואירוע חורפי מלא קסם. תודה לכם!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

ההיכרות שהובילה ל-Wonderland החורפי הזה החלה במרחב הווירטואלי. השניים פשוט עקבו זה אחר זו באינסטגרם במשך כמה שנים. ארי התגורר בחו"ל ולכן דייט לא היה ממש אופציה. אבל אז - התפרצה הקורונה, הוא שב לישראל, והדייטים הראשונים התרחשו בווידאו, בגלל הסגר הראשון. 

 

5

 

בלט במיוחדצילום סטילס: עידן חסון - "היה טיפה גשום והוא הצליח להוציא לנו תמונות מדהימות במינימום זמן. נתן תחושה נעימה לאורך כל היום".

 

7

 

8

 

אחרי שבועיים הם נפגשו לראשונה פנים אל פנים, ומאז לא נפרדו. אחרי חצי שנה עזבו יחדיו את העיר הגדולה לטובת מגורים משותפים בהוד השרון. 

 

9

 

10

 

בלטה במיוחדעיצוב: הדרי'ס - "ביקשנו אווירה רומנטית וחמה שתתאים לאווירה החורפית. היא הפכה את הלוקיישן למקום קסום מהאגדות. הרבה מעבר לכל דמיון!".

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה בערב ראש השנה. בני הזוג נסעו לחגוג את החג במלון בצפון, עם משפחתה של מור. בדרך ארי החליט לעצור בנקודת תצפית מול הכנרת, והחל לספר למור סיפורים ומעשיות על הנוף וההרים. הוא אפילו הרחיק לכת וערך לה מבחנים על האזור… היא מספרת שלא הבינה מה הוא רוצה ממנה, עד לרגע שכרע ברך והציע נישואין.

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

מאז ועד לחתונה עבר זמן שיא של חודשיים וחצי בלבד. בני הזוג מספרים שלא רצו לחכות לקיץ, והיתרון הגדול שמצאו הוא שרוב הספקים שחלמו עליהם היו פנויים יותר בעונה הקרירה. 

 

18

 

19

 

20

 

21

 

לדבריהם, תכנון החתונה היה מאוד אינטנסיבי, אבל בגלל שהיו ממוקדים הצליחו להרים את החתונה בתקופת זמן קצרה. הם ממליצים בחום גם לכן לתקתק עניינים במהירות, אך מוסיפים שזה לא מתאים לבעלי לב חלש :) לשיקולכן. 

  

22

 

בלט במיוחדמקום לחתונה: מערבה - "השואו והשפע והנראות של האוכל גרם לאנשים להפיל לסתות! השף רן שמואלי עשה עבודה מדהימה".

  

23

 

24

 

כפי שאתן יכולות לראות כל פריים כאן הוא הכי חורפי שיש, והווייב הרומנטי מתקבל בזכות הרבה פרחים, הרבה נרות, טפטוף של גשם ותחושה כללית של מג'יק אין דה אייר.  

 

26

 

בלט במיוחדדי.ג׳יי: אביאל ברנט מאלפא - "חלומי. הכי טוב שיש! מהרגע הראשון שנפגשנו איתנו הבנו שמדובר באמן ושהוא משהו אחר בנוף".

 

27

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? אחרי כל הלחץ של ההכנות, הם ממליצים לכם להבטיח לעצמכם שאתם נהנים מהיום עצמו, לא משנה מה יקרה בו. חגיגת האהבה שלכם היא כל הסיפור, ואך ורק בזה כדאי להתרכז.

 

28

 

29

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: עידן חסון

מקום האירוע: מערבה

עיצוב האירוע: הדריס / Hadari's 

מוסיקה: אביאל ברנט - אלפא

חליפה ונעלי חתן: באמוס סקוור

+ קרדיטים נוספים

הפקה: מנהלת אירוע - כרמל רדליך

קייטרינג: רן שמואלי

צילום וידאו: מיכאל לוי

שמלה: ליז מרטינז

איפור: נאור אפל

עיצוב שיער: זיו אמסלם

טבעות: בן וגיא

נעלי כלה: אתרים מחו״ל

תכשיטים: אפרת קסוטו

עורך טקס: הרב אריה לוין

חוויות: עמדת צילום טרנד 54

DIY: Hangover Kit

מתנות לאורחים: כרבוליות והערכות הנגובאר

מאת:כלות אורבניות