פיסת חו"ל בישראל: החתונה היפה של מיכל ובן

31.07.22

הרבה סיפורי אהבה יפים נולדים במהלך הטיול הגדול של אחרי הצבא, ובמובן הזה הסיפור של מיכל ובן שמתארחים אצלנו היום בבלוג אינו שונה בהרבה. הדבר היחיד שמעט יוצא דופן בסיפור שלפנינו הוא שמיכל לא ממש נכחה באותו טיול… 

 

כן, היו אלה חברותיה הטובות שפגשו את בן על רקע הנופים המטורפים של דרום אמריקה, ואחרי החזרה לארץ החליטה אחת מהן שהשילוב בין בן למיכל יכול לעבוד טוב. מיותר לציין שהיא קלעה בול. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה באחד הלוקיישנים הכי מושלמים, ריזורט מהמם בקופיפי שבתאילנד. בן אירגן ארוחה רומנטית פרטית על החוף, ובמהלכה ביקש מהמלצר לצלם. למעשה, המכשיר היה מכוון על צילום וידאו וכל האירוע בו בן כורע ברך תועד פוראבר.  

 

5

 

6

 

7

 

8

 

מיד אחרי החזרה לארץ החלו ההכנות לחתונה. בני הזוג מצאו מפיק והתאריך הנבחר היה באפריל, 2020. אך לא הרבה זמן לפני המועד פרצה בישראל מגיפת הקורונה, ושינתה את מהלך העניינים. 

 

9

 

בלטה במיוחדשמלות: דנה הראל - "אצל דנה עשיתי את שתי השמלות שלי. לכל מדידה של דנה הייתי מחכה ומתרגשת. ההתנהלות מולה הייתה מושלמת לאורך כל הדרך".

 

11

 

12

 

מיכל מספרת שהשקיעה מאוד בתהליך התכנון, חקרה עד הסוף על כל ספק וספק ובחרה את הצוות הכי חלומי מבחינתה, כזה שתוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות. 

 

13

 

14

 

15

 

המקום בו בחרו להתחתן הוא ביער, לוקיישן מלא סטייל אותו מתארים בני הזוג כ'פיסת חו"ל בארץ'. מיכל חלמה על חופה עשירה בפרחים, חלום שלחלוטין התגשם, בקונספט כללי של גווני ירוק ולבן קלאסיים.

 

היער הקסום נכנס גם לתוך האולם בזכות סידורי הפרחים בגבהים השונים, ששולבו עם נרות, טקסטיל בז' וכלים עם נגיעות עדינות של זהב. בני הזוג מספרים שיום החתונה התנהל בצורה מושלמת, והיה יום מרגש וסופר כיפי עם החברים והמשפחה. 

 

17

 

בלט במיוחדצילום: אלי ראול - "הוא דאג לתפוס כל רגע הכי קטן, השרה אווירה טובה וניהל את כל הצילומים בצורה מושלמת! ועל התמונות שמדברות בעד עצמן לא צריך להוסיף".

  

18

 

19

 

20

 

22

 

24

 

25

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "ליהנות כמה שאפשר מכל התהליך כי זאת תקופה מיוחדת במינה, ולא להתפשר על מה שחשוב לכם. ביום עצמו - לנצל כל דקה, כי הוא עובר בשניות".

 

26

 

27

 

28

 

29

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 280

צילום סטילס: אלי ראול

מקום האירוע: ביער

שמלה: דנה הראל

חליפה נעלי חתן: באמוס סקוור

הפקה: אורי פס

עיצוב האירוע: תומקה

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אבשה

מוסיקה: עידן הריס ובאפטר רייזינג דאסט

בר: בר ביער

צילום וידאו: ניר טננבאום

איפור: נאור אפל

עיצוב שיער: אסף לוי

הזמנות/מיתוג: יעל אדרי

מגנטים: לירן קרפ

 
מאת:כלות אורבניות