עם קצת עזרה מחברים: חתונת הצהריים השמחה של מיכה ואלון

01.03.22

דייט ראשון בטיול ג'יפים, הצעת נישואין בפיג'מה וחתונת צהריים מתוקה - למיכה ואלון יש וייבים הכי נון שלאנטיים שעושים לנו מיידית טוב על הלב. כיף לנו במיוחד לארח אצלנו בבלוג זוג משמח שכזה. 

 

1

 

2

 

3

 

השניים הכירו דרך חבר משותף ששמו ניר, שבהמשך הדרך גם ערך את טקס החתונה. ניר הוא חבר ילדות של אלון, ואת מיכה הכיר במסגרת עבודה.

 

יום אחד, כשנפגשו בלאנץ' במשרד, הציע למיכה להכיר את חברו הטוב. "הוא מהנדס, קצת היפי וגר כרגע בהרצליה", תיאר אותו. מיכה שאלה: "הוא חמוד? בן אדם טוב? חכם?". ניר ענה: "כן, כן וכן". משם נולד הדייט הראשון והאקסטרימי - טיול ג'יפים כאמור - וממנו כבר הכל התגלגל בטבעיות. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין הייתה ביתית ורומנטית. זה קרה בפברואר של השנה שעברה. בני הזוג נסעו לעבוד מהצפון למשך שבוע, ושם - על רקע התפאורה החורפית, הצפונית והגשומה, אחרי יום עבודה ארוך כשהשניים בפיג'מה ואוכלים שקשוקה, כרע אלון ברך. באווירה הכי אינטימית ומרגשת.

 

רק ארבעה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג רצו ללכת על חתונת שישי צהריים באווירה כפרית ונעימה, ודי מהר מצאו את הלוקיישן המתאים. 

 

7

 

בלטו במיוחדאיפור ושיער: "רעות שאיפרה ושני שוסטר שעשתה את השיער היו סופר נעימות והשרו אווירה טובה. היה כיף להיות איתן במהלך כל ההתארגנות".

 

8

 

9

 

גם בעניין החופה רצו בני הזוג ללכת על משהו שונה. לכן בחרו לערוך סדנה בהוויה ולהכין את הטקס והכתובה בעצמם. החתימה על הכתובה התקיימה מול החברים והמשפחה, נשים וגברים כאחד.

 

10

 

11

 

בני הזוג רצו שהחתונה תהיה מיוחדת ואישית, ללא הפקות או אטרקציות גרנדיוזיות. לכן, הם נתנו לבני המשפחה והחברים פשוט לקחת חלק בארגון.

 

השניים מספרים שיש להם לא מעט אנשים יצירתיים במשפחה, והם תרמו רבות לאירוע: בת דודתה של מיכה הכינה את הלוגו, בת זוגו של אחיו של מיכה הכינה את ההזמנות וגם את סידורי הפרחים עשתה קרובת משפחה שעושה זאת כתחביב. התוצאה של כל אלה הייתה חתונה מיוחדת, שמחה ואישית. בדיוק כפי שרצו. 

 

15

 

WhatsApp Image 2022 03 01 at 11.32.25

 

בלט במיוחדלוקיישן: תל יצחק - "התנהלנו מול סהר שהייתה באמת מהממת. הם היו סופר גמישים, והתחשבו בכל הבקשות. ככה היה גם יאיר, מנהל האירוע מטעם המקום. קיבלנו מלא מחמאות על האוכל".

 

WhatsApp Image 2022 03 01 at 11.32.25 1

 

WhatsApp Image 2022 03 01 at 11.32.25 2

  

16

 

17

 

18

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: עומר גני מפיינל דראם - "מיכה מאורוגוואי אז היה לנו חשוב שתהיה מוזיקה בספרדית. עומר שילב באופן מדהים את כל השירים שרצינו".

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? זה מסתכם בשלוש מילים בלבד: קחו הכל בצ'יל. 

  

19

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 270

צילום סטילס: נועם - HappyDays Photography

צילום וידאו: דור - HappyDays Photography

מקום האירוע: תל יצחק

מוסיקה: עומר גני - פיינל דראם

שמלה: MAAYAN SHANY

עיצוב שיער: שני שוסטר

נעלי כלה: נעלי ארו

+ קרדיטים נוספים

טבעות: המעצבת solonj.studio

איפור: רעות קליין

עיצוב האירוע: סידור פרחים - קרובת משפחה - רון נויברגר 

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים: טבעת אירוסין מדניאל מתת. עגילים מרויאלטי (מתנה מהורי החתן). טבעת נוספת של סבתא של הכלה ז"ל.

הזמנות/מיתוג: קרובת משפחה - איה דקל

אקססוריז: תכשיט לשיער - megara.hairpieces

חליפת חתן: navy blue

חוויות: צלם פולארויד שאירגנו החברות

מתוקים: של המקום + אלפחורס amapola

צלם מגנטים: ניצן - מיסטר מגנט

מאת:כלות אורבניות