משתה תל אביבי קרוב לבית: החתונה של מיה ואלון

09.01.24

בחתונה של מיה ואלון, אורחי הבלוג שלנו להיום, יש וייבים שהם הכי תל אביב. היא כוללת המון טעם טוב של מי שמבינים דבר או שניים בעיצוב ואווירה אורבנית מהממת. אבל דווקא סיפורי ההיכרות וההצעה שלהם מעלים ניחוחות בינלאומיים של טיולים והרפתקאות מעבר לים. כאלה שעושים חשק לארוז מזוודה ולעלות על מטוס. 

 
2

 

3

 

4

 

5

 

וכך בדיוק הם נפגשו - בטיסה למילאנו, שם שהתה מיה במסגרת לימודי עיצוב. היא הגיעה לישראל לביקור ספונטני ודווקא בדרך חזרה לאיטליה פגשה את אלון - שהיה בדרכו לטיול עם חברים בפירנצה. הם מספרים שאלון דאג להזיז בערך 10 אנשים ממקומם כדי שיוכל לשבת ליד מיה המקסימה, ושם הכל החל. 

 

6

 

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין קרתה במהלך טיול ארוך ומשגע בצרפת, בטירה קסומה ויפה בנורמנדי ששמה chateau de chenonceau. לא נשקר - בהחלט בא לנו על איזו קפיצה קטנה לאירופה עכשיו. 

 

10

 

11

 

12

 

13

 

תשעה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג מספרים שרצו לארגן מסיבה ובה יחגגו את אהבתם, כזו שתתקיים קרוב לבית, בהום טאון שלהם - תל אביב.

 

14

 

15

 

16

 

17

 

הם כיוונו לאירוע אורבני שיהיה קצת אחר, בסטייל שלהם, לא במקום שמרגיש כמו 'אולם אירועים'. הקונספט היה של ערב משתה סלאש מסיבת קוקטייל, שירכז את כל האנשים האהובים עליהם במקום אחד, עם אוכל משוגע. בית השמחות קלע בול לרעיון הכללי, והם מספרים שהערב התעלה על כל הציפיות.

 

18

 

19

 

20

 

21

 

המשתה המהמם שילב במדויק קלאסיקה וסטייל נקי עם אוכל מעולה וחגיגות מרימות, ואנחנו מקוות שגם המשך חיי הנישואין יהיו מלאים רק בסיבות לשמוח, ובסטייל:) מזל טוב!

 

22

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

מקום האירוע: בית השמחות

מוסיקה: טום רר - ינשוף

חליפת חתן: דורון אשכנזי

צילום סטילס: אייל רגב

 

+ קרדיטים נוספים

הפקה: גל רזניק
עיצוב האירוע: ולדיס
צילום וידאו: דניאל בודנשטיין
שמלה: ליהי הוד

מקום התארגנות: גרם 22

איפור ושיער: הילה וישנייבסקי
הזמנות/מיתוג: מיה
עורך טקס: חן בן ברית

פולורואיד: vitage story
שמלה שניה: mishimono

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)