רטרו-שיק נסיכי: החתונה של משי ואליאור

10.04.24

 

החתונה של משי ואליאור, אורחי הבלוג להיום, היא לא רק פוטוגנית במיוחד עם כמויות של שיק מגזיני, אלא כוללת גם לאב סטורי מתוק. כזה שהחל עם (הרבה) עליות ו(קצת) מורדות, כמו קומדיה רומנטית ממש ממש טובה. מסוג הסיפורים שאנחנו אוהבות במיוחד לשמוע, ואז מיד לספר לכן. 

 

2

 

3

 

השניים הכירו במסגרת עבודה בחברת הייטק קטנה ומשפחתית. משי הגיעה כעובדת חדשה, וחלקה משרד עם אליאור. אליאור, שיודע שהדרך לליבה של אישה עוברת דרך פחמימות איכותיות, חיזר אחריה בעקביות והביא לה מאפים מתוקים מדי בוקר. אותנו זה היה כובש מיד, משי לעומת זאת, הייתה פחות בעניין של זוגיות. בסופו של דבר, היא הסכימה לצאת לדייט. 

 

הם יצאו במשך חודש, ואז הגלגל התהפך ואליאור כבר לא היה לגמרי סגור על העניין. משי לא ויתרה, עד שנפל סופית בקסמיה והם הפכו לזוג רשמי. ואז - החלו בעיות אחרות. 

 

4

 

5

 

6

 

הבעלים של החברה שבה עבדו פחות אהב את הרעיון שיהיו יחד, אבל בני הזוג שכבר היו מאוהבים עד מעל לראש, החליטו שהקשר ביניהם חשוב יותר והתפטרו כדי שיוכלו להיות יחד ללא רעשי רקע. 

 

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין התקיימה במהלך חופשה במקסיקו ולאס וגאס. אליאור חיכה יומיים בלבד, ואז הציע במקום הכי מושלם שמשי יכלה לתאר לעצמה. על כף יד ענקית שבנויה מעץ, מעל יער קסום. הכל תוכנן ממש מתחת לאפה, והמלון הנבחר בייסיקלי מיועד להצעות נישואין, ועדיין - משי כלל לא ציפתה לכך. 

 

10

 

12

 

שנה בדיוק חלפה עד לחתונה. משי ידעה היטב איך היא רוצה שתיראה, והלוקיישן הנבחר להגשמת הויז'ן היה גבריאל. מקום רחב ידיים לאירועים שמייצר חוויה מיוחדת, והתאים בול לוייב הנסיכי שרצתה. היא ידעה גם בדיוק מי תרצה שיהיו הספקים שלה, והכל נסגר בקלות.

 

13.2

 

14

 

עם זאת, במדינה שלנו הבלת"מים יכולים להגיע מכל מקום אפשרי, ובשל המלחמה נאלצו בני הזוג לדחות את החתונה מהסתיו לחורף. למרבה המזל, הספקים היו כולם פנויים ונכונים להתחיל להגשים כמה חלומות. 

 

15

 

16

 

17

 

והקונספט? במילה אחת: וינטג׳. מהשמלות, עיצוב השיער והתכשיטים דרך מקום ההתארגנות ועד עיצוב הלוקיישן. הכל היה על טהרת הוינטג׳, באווירה נסיכותית ומלאת סטייל. 

 

18

 

19

 

20

 

משי ואליאור מספרים שחיפשו דרך לשלב את אימה של משי שנפטרה, ובחופה נכנסה משי כשהיא נושאת בלון עם הקדשה לזכרה. גם בחופה הרב דאג להזכיר אותה. האורחים סיפרו לבני הזוג שיונה לבנה גדולה עמדה על האגם בחופה, וברגע שאליאור שבר את הכוס היא התעופפה לשמיים, מעל בני הזוג.

 

22

 

23

 

21

 

25

 

והאם יש להם טיפ לזוגות המתכננים חתונה? ברור. יותר נכון, זהו טיפ לחתנים: "כשהכלה יודעת מה היא רוצה, תסמוך עליה כי בסוף תצא לכם החתונה הכי מושלמת. תהיו רגועים ואל תתנו ללחץ להשפיע על הזוגיות". קחו את זה לכיוון שלכן:)

 

26

 

28

  

27

 
29

 

31

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

מקום האירוע: גבריאל תרבות אירוח

מוסיקה: נועם כוכב מאטיסוטו 

צילום פולאוריד: פולה 

צילום סטילס: עידו פוטוגרפי

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: The levee נווה צדק תל אביב

עיצוב האירוע: דודו גבאי
צילום וידאו: קובי ברוך 
שמלה: סטודיו מרגוט 
איפור: נאור אפל 
עיצוב שיער: רן קריסי 
טבעות: Collier
נעלי כלה: Jimmy choo
נעלי חתן: Dona mor
תכשיטים: Collier jewelry 
הזמנות/מיתוג: שרון הרש
חליפת חתן: Dona mor
עורך טקס: חננאל מעודה
מתוקים: עמדת גולדה

 

מאת:כלות אורבניות