לס איז מור: החתונה המתוקה של מליסה ובצלאל

22.02.23

כשהצצנו בתמונות החתונה של מליסה ובצלאל, בני הזוג שמתארחים אצלנו היום, עלה לנו מיד חיוך על הפנים. משהו במראה של השניים ביישני ועם זאת קורן באופן מיוחד. מיד הרגשנו שאנחנו רוצות לצלול לסיפור שלהם ולהכיר אותם טוב יותר. התוצאה? כתבה ברמת מתיקות גבוהה במיוחד.

 

1

 

2

 

1 9

 

מליסה היא בת 27 ועובדת בחברת היי-טק בירושלים. בצלאל הוא בן 29 ומנהל חשבונות בחברת Wolt. השניים מתגוררים בפלורנטין, תל אביב.

  

8 4

 

7 1

 

3

 

בני הזוג נפגשו במחנה קיץ בארצות הברית, כשהיו בני 15 ו-16. בצלאל הוא ישראלי אך הוריו הגיעו מחו״ל, והוא החליט לצאת למחנה קיץ יהודי בניו-יורק כדי להכיר ולבלות עם אמריקאים. שם פגש לראשונה במליסה. 

 

4

 

בלט במיוחדצילום: ליאור רוטשטיין - " ליאור היה מאוד סבלני ומקצועי, ואפילו עבד איתנו למצוא פתרונות יצירתיים לכך מיני בלת"מים כמו הנחיתה של נשיא ארה״ב ביום החתונה".

  

5

 

9 2

 
6

 

בני הזוג ניהלו long distance relationship לא פחות מ-5 שנים (!) עד שמליסה החליטה לעלות לארץ, להתגייס והשאר היסטוריה. טרו לאב אמיתי. 

 

מהצעת הנישואין עד לחתונה עברה שנה, והלוקיישן הו בחרו להינשא הוא חוות דרך ארץ. מקום לחתונות במרכז הארץ שמציע חוויה של חתונת שטח בטבע הירוק והפורח, אבל עם כל הנוחות והפסיליטיז של לוקיישן מסודר. 

 

12 2

 

14 1

 

15 1

 

מליסה ובצלאל חלמו על חתונה ביער, תחת כיפת השמיים, כשסביבם שלל ציפורים ופרפרים ואווירה פסטורלית - וחוות דרך ארץ ענתה בצורה מדויקת על כל הציפיות שלהם ליום הגדול.

 

13

 16 3

 

17 1

 

8

 

יום החתונה עבר עליהם בצ'יל מושלם, עם התארגנות בבית בדרום תל אביב. מליסה ובצלאל ערכו צילומי זוגיות במספר לוקיישנים - ברחובות פלורנטין האורבניים, וגם בחוות קקטוסים פוטוגנית הנמצאת בחוות דרך ארץ ויצרה פריימים שהתכתבו מושלם עם מוטיב הטבע בחתונה. 

 

9

 

10

 

11

 

תוסיפו לזה זר כלה כובש עשוי מגיבסוניות ומוסיקה מטריפה שגורמת לאורחים לא לרדת מהרחבה, ויש לנו כאן את המרכיבים לחתונה שהיא פרפקשן.

 

12

 

14

 

סיפור האהבה של מליסה ובצלאל חצה תרבויות ויבשות ולכן אין זה מפתיע שגם יום חתונתם הפך לאיוונט בעל אופי ייחודי, עמוס טבע ושיק. אם היינו לוקחות משהו מהחתונה הזו כטיפ עבור זוגות מאורסים, זה בוודאי היה לקחת הכל בפרופורציה, ופשוט ליהנות מכל רגע. 

 

15

 

16 

קרדיטים:

מספר אורחים: 280

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

מקום האירוע: חוות דרך ארץ

חליפת חתן: Names

מוסיקה: Naama Ben Naftali

 

+ קרדיטים נוספים
עיצוב חופה: Sherita Design

צילום וידאו: Yossi Shaked

שמלה: BHLDN 

איפור ושיער: טליה וולף

טבעות: Dusa

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)