דיימונדס פוראבר: 11 מותגי תכשיטי זהב ויהלומים במתחם אחד

15.04.24

בעינינו, ברור שהפאן בהכנות סביב החתונה נובע מההתרגשות שבפתיחת חיים משותפים עם האדם הכי הכי אהוב בעולם, אבל אין להכחיש שחלק נכבד מהכיף נובע גם מהתעסקות בדברים שתמיד עושים טוב כמו אופנה, עיצוב, נעליים וכמובן - וואן אוף אוור פייבוריטס: תכשיטים.

 

זה מתחיל כבר מטבעת האירוסין שפעמים רבות יש לנו לא מעט סיי באופן שבו ייראו, וממשיך - כמובן - עם רכישה משותפת של טבעות הנישואין. בין לבין יש לנו גם את כלל התכשיטים שנענוד ביום הגדול ובאירועים שסביבו שגם להם נקדיש לא מעט מחשבה. בנוסף, התכשיטים יכולים לתפקד כמתנות משמעותיות ונצחיות שנקבל מבנות ובני משפחה או שנרצה לרכוש עבורן, סביב כל ימי ההכנות המרגשים לביג דיי שלנו. 

 

Amiryakoby006

(צילום: אמיר יעקובי)

 

Amiryakoby015

(צילום: אמיר יעקובי)

  

כל תהליך הבחירה, העיצוב והקנייה של תכשיט שקולע בול לטעמנו מהווים בעינינו חלק בלתי נפרד מההנאה, ולכן אנחנו ממש שמחות לספר לכן על ספוט ראשון מסוגו בארץ שבו הרכישה היא סוג של חוויה, שיש בה כל מה שכלה (אורבנית כמובן) יכולה לבקש לעצמה. 

 

מדובר בגלרייה לתכשיטים של המכון ליהלומים, מקום שנפתח ממש בתקופה האחרונה, ומייצר מעין חוויה הוליסטית סביב כל הרכישה. למה אנחנו מתכוונות? אל תדאגו, מיד אנחנו מפרטות:)

 

Amiryakoby037

(צילום: אמיר יעקובי)

  

Amiryakoby026

(צילום: אמיר יעקובי)

  

מדובר כאן בגלריה של 500 מ"ר (!), השייכת למכון ליהלומים, מלכ"ר שמפקח על איכות כל הפריטים שנכנסים, כך שמדובר באמת בטופ של הטופ. אבל מעבר לכך - המחירים הם ממש הוגנים וללא תיווך, והשירות מוכוון אליכן מרגע הכניסה ועד לסיום הביקור. 

 

המתחם כולל 11 מותגי תכשיטים מובילים בשלל סגנונות, מהבורסה הישראלית ליהלומים, כך שבאמת כל אחת ואחד יכולים למצוא את מה שהכי מדבר אליהם. הגלריה כוללת עמדות של צורף ומשבץ לעיצוב תכשיטים בהתאמה אישית, מכשור טכנולוגי מתקדם לבדיקת יהלומים, לאונג' פרטי ובית קפה.

 

358SR

 

Amiryakoby056

(צילום: אמיר יעקובי)

   

בגלריה יש גם דילים שווים שמתחלפים, ואתן יכולות גם לקבוע פגישה ולקבל שירות אישי ומדויק עד למציאת הפיס שהוא הכי זה עבורכן. בפגישה שכזו תקבלו הסבר על המקום, ותוכלו לומר מה התקציב והטעם שלכן ולקבל התאמות מדויקות, כולל החלפת אבנים ושינויים (על כוס קפה), מה שהופך את החלל כולו לנגיש כמעט לכל כיס. 

 

MOTI GANZ

(צילום: מוטי גנץ)

 

Amiryakoby193

(צילום: אמיר יעקובי)

  

החוויה כוללת גם גם מרכז מבקרים דיגיטלי הכולל הדרכות על עולם היהלומים ויש בו גם פינות ישיבה חמודות, קפה מעולה שאותו כבר הזכרנו, יינות ושוקולטיירים שימתיקו עוד קצת את חוויית השופינג. מובן שכדי להפוך את היום להכי כיפי וקליל, למקום יש חניה צמודה עבור המבקרים, מה שמבטיח לכן יום שכולו דיימונדס פוראבר, עם מינימום כאבי ראש על הדרך. 


MAYMOND טבעת 11

 

אז אם אתן מתכננות יום כיף עם הפלאס וואן או עם בנות משפחה, שבו תנצלו את מזג האוויר האביבי לרכישת תכשיטים לחתונה (יאי!). לא תבזבזו רגע על מציאת חניה ותוכלו למצוא פיס מדויק - נראה לנו שגלריית התכשיטים של המכון ליהלומים יוכל לענות בול על כל הדרישות. 

 

לאינסטגרם של גלריית התכשיטים: קליק 

לפייסבוק: קליק

לאתר: קליק 

מאת:כלות אורבניות