הלב במקום הכי נכון: הקולקציה החדשה של סטודיו מדינה

25.04.24

בעינינו, ההתרגשות של אחורי הקלעים תמיד מעניינת כמעט באותה מידה כמו המופע עצמו, ובדיוק ברגעים הללו מתרכזת המעצבת טל מדינה בקולקציה החדשה, לאביב קיץ 2024. 

 1

 

2

 

3

 

4

 

המעצבת מקבילה את החוויה המרגשת של ההכנות לתצוגת אופנה להכנות ליום הגדול - מה שכולכן חוות על בסיס יומיומי - והיא שמה את הדגש על דקות הקסם של ההתארגנות של הבאקסטייג' לפני העלייה לבמה, בהן היא מזדהה יותר מכל עם החוויה שעוברות הכלות שלה. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

המעצבת רואה את הרגע לפני שדוגמנית נכנסת וצועדת עם שמלת החלומות בשיא הפאר בתצוגת אופנה כרגע חד פעמי, בו הלב פועם בחוזקה וההתרגשות בשיאה. בעוד דקה הדוגמנית תיכנס וכל האורות יופנו אליה. המוזיקה כבר החלה, והקהל שבחוץ ממתין בסקרנות: מה יהיה הדבר הבא?

 

9

 

10

 

11

 

12

 

בצילומי הקולקציה החדשה מספקת לנו טל מדינה הצצה לרגעי העשייה וההכנה של מאחורי הקלעים, שמתוארים כמעין כוורת של רגשות, פחדים, המון ליחשושים ועשרות זוגות ידיים שעובדות כמופע קסמים. מה שחשוב עכשיו זו השמלה, וזהו ה"מאני טיים" של המעצב.

 

13

 

14

 

15

 

16

 

בהתאם, הקולקציה כוללת עיצובים שהם הכי שואו סטופר, בוייב של מסלול אופנה. העיצוב הקפדני מכוון לרגע הגדול שבו הכלות של המעצבת ייכנסו תחת החופה – לאירוע חייהן.

 

17

 

18

 

19

 

20

 

כל שמלה בקולקציה משלבת אלמנטים קלאסיים עם טוויסט מודרני: מחוכים מובנים, מחשופים מופלאים ושובלים ארוכים, שמזכירים סיפורי נסיכות. מה שבולט בקולקציה הוא העיצוב המוקפד, והאופן שבו הלב של המעצבת מוטמע בכל פיסת בד. מדינה מצליחה להפוך את מוטיב הלב למרכזי ונוכח, והוא אפילו מופיע על גבי חלק מהשמלות בצורה שונה ומעניינת.

 

21

 

22

 

23

 

24

 

הקולקציה החדשה מדגישה את הקשר העמוק בין אופנה לרגשות, מבטאת אידיאלים של יופי וחדשנות, ומציעה לכלות להבטיח את ההופעה המרשימה ביותר ביום חייהן. כל פריט הוא הזדמנות לבלוט ולהרגיש מיוחדת. בין אם בשמלה חלקה, קלאסית ומרשימה, ובין אם בלוק עתיר דיטיילים, תחרות וחרוזים עדינים. 

 

25

 

26

 

27

 

28

 

כמו בכל קולקציה, מדינה מייצרת גם הפעם רגעי אופנה מרשימים, ויש לנו תחושה שיגיעו בחץ מדויק ללב של כל הכלות חובבות הפאשן שביניכן.  

 

29

 

30

 

31

 

32

 

קרדיטים:

צילום: פיפל פוטוגרפי

מאת:כלות אורבניות