שיק חלומי ורומנטיקה אורבנית: החתונה של מאיה ואור

17.07.22

ניהול השקעות. קופות גמל. קרנות פנסיה. קרנות נאמנות. מה בין כל אלה לבין רומנטיקה? לא הרבה, אבל במקרה של מאיה ואור - אורחי הבלוג להיום - שנפגשו כשעבדו יחדיו בבית השקעות, הביטויים חסרי הסקס-אפיל הללו היו התפאורה, הרקע והניצבים בסיפור האהבה שלהם. 

 

1

 

2

 

2א

 

2ב

 

3

 

השניים עבדו יחד באותו צוות בבית ההשקעות אלטשולר שחם, וכדי שלא לסבך עניינים הם חיכו יפה ובסבלנות עד שמאיה עברה תפקיד וקומה בבניין, כדי להתחיל לצאת יחדיו. מהר מאוד הבינו שזה זה. לפעמים משתלם לערבב ביזנס ופלז'ר. 

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה בנמל בברצלונה, בטיימינג המדוייק של השקיעה. אור הגדיל לעשות ואפילו דאג לקבוע מראש עם צלמת שתתעד את המומנט. מרשים בהחלט. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

מאז ועד לחתונה חלפו כמעט שנה וחצי, בעיקר בשל אילוצי הקורונה. בני הזוג היו אמורים להתחתן בנובמבר 2020 ודחו לאוגוסט 2021, אך בסופו של דבר התחתנו בדיוק בשיאו של הגל הרביעי, מה שהוביל ללא מעט לחץ ובלת"מים סביב האירוע.  

 

14

 

בלטו במיוחדצילום: איה ואבי צלמים - "רוצה להמליץ על הצלמים שלנו, איה ואבי המושלמים! היתה לנו חוויה כיפית איתם והתמונות יצאו הורסות".

 

16

 

17

 

18

 

למרות הטלטלות שיצרה הקורונה, בסופו של דבר החברים, המשפחה והאנשים היקרים לליבם הראו נוכחות מלאה, והפכו את היום להכי כיפי שרק יכול להיות.

 

האירוע התרחש בלוקיישן מלא השיק טרמינל, בעיצוב נקי וקלאסי שכלל פרחים לבנים יפהפיים ונרות בכלי זכוכית בגבהים שונים, שיצרו משחק מעניין מלא סטייל ורומנטיקה. החתונה הסתיימה קצת אחרי 5 בבוקר, ובני הזוג סיימו אותה בשמיים. עייפים אך הכי מרוצים. 

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

ואחרי ההפי אנדינג המופלא הזה, מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לנסות לא להילחץ! לחשוב חיובי ולסמוך על החברים שיהיו שם תמיד להרים ולשמוח". כשזה מגיע מיועצי השקעות, שווה לאמץ את הטיפ.  

 

24

 

26

 

28

 

29

 

קרדיטים:

צילום סטילס ו-וידאו: איה ואבי צלמים

מקום האירוע: טרמינל

שמלה: אייזן-שטיין

חליפה ונעלי חתן: באמוס סקוור

עיצוב האירוע: מינט דיזיין - טרמינל

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: טרמינל

מוסיקה: נועם צלנר

בר: טרמינל, פלוס בר נוסף שנבנה במיוחד לבקשת החתן

שמלה שניה: נוי אליהו

איפור: חן אלקבץ

עיצוב שיער: אושר סעדון

עורך טקס: אריה לווין

 
מאת:כלות אורבניות