וייב רומנטי מתוק ומסיבה עד הבוקר: החתונה של מאיה ועידו

28.01.20

אנחנו ממש אוהבות חתונות שהן גם וגם: גם רומנטיות, מעוצבות ומתוקות, וגם שמחות, מקפיצות ומרימות. השילוב המושלם הזה הוא בדיוק הנוסחה אליה הגיעו מאיה ועידו בחתונה שאיש לא רצה שתסתיים.

gallery 2
gallery 2
gallery 2
הסיפור של מאיה ועידו מתחיל במודיעין, בה גדלו שניהם ושם הכירו. לפני כחמש שנים הם עבדו יחד במסעדה, ולמרות שעידו הראה עניין, מאיה השאירה את הלהבה על מצב ידידות. שנתיים אחר כך, רצה הגורל והשניים נפגשו בחתונה של חבר משותף. הכימיה הייתה שם אבל השניים לא ניצלו את המומנטום ונעלמו זה לזו לחצי שנה נוספת. אבל אתן יודעות איך זה, אם זה מנט טו בי זה יקרה. ואכן, יום אחד כשמאיה הייתה בתל אביב, עידו הציע לה להיפגש והפעם הם לא נתנו זה לזו להיעלם יותר.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
gallery 4
הצעת הנישואין הגיעה שנה וחצי אחר כך, בהפתעה מוחלטת. הם טסו לאמסטרדם לחגוג לעידו יום הולדת אך לחתן השמחה היו תכניות אחרות. מאיה מספרת שלאורך כל הדרך ליעדם הוא היה לחוץ, מוזר ובלתי נסבל - בעיקר בגלל שהוא לא טוב בהפתעות. אבל מה זה משנה? היא אמרה "כן"!

gallery 7
gallery 7
gallery 7
מאחר ומאיה היא מעצבת פנים עם נטייה מוצהרת לפרפקציוניזם קשה, היא ידעה שהיא תתכנן כל היבט בחתונה. מאחר והייתה עסוקה באותו זמן בפרויקט הגמר של לימודיה, היא דאגה לסגור ספקים יחסית בזריזות כדי להיות שקטה ופנויה לפרויקט שלה.

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 13
הם התאהבו בנחלה ממבט ראשון והעיצוב הרומנטי והקליל הלם את הלוקיישן ואת האווירה שבו. מאיה עשתה לבדה את המיתוג, ההזמנות ואת סרטון ה-Save the Date (פרפקציוניסטית כבר אמרנו?). היה חשוב להם שהחתונה תהיה כיפית ושהדגש יושם על אוכל טוב, מוזיקה מעולה, אווירה מהממת והמון אנשים אהובים.

gallery 13
gallery 13

 

gallery 16
gallery 16


והאורחים שלהם לא אכזבו. החתונה נמשכה עד רבע לארבע לפנות בוקר - ממש עד שכיבו להם את המוזיקה! מאיה ועידו חזרו עם חבריהם  באוטובוס לתל אביב ושם המשיכו לחגוג עוד טיפה. ככה זה כשאף אחד לא רוצה שייגמר.

gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18 

קרדיטים: 

צילום סטילס ווידאו: Your Story - שי בוזגלו
מקום האירוע: הנחלה

מוסיקה: תומר מוסקו - אלפא

עיצוב האירוע: נועה בראשי
קייטרינג: עלי דפנה

איפור ושיער: פטריק עובד
חליפת חתן: דיפלומט

מאת:כלות אורבניות