אפריל באוגוסט - החתונה האביבית של מאיה ודור

22.11.20

אנחנו יודעות היטב כמה קשה להיפרד מוויז'ן ספציפי לחתונה כשהתוכניות אינן מסתדרות. ובתקופה האחרונה, כמו שכולכן יודעות, קשה ביוחד לתכנן חתונה לפרטי פרטים ולדעת שהכל ייראה אחד לאחד כמו שרצינו. 

 

דור ומאיה שמתארחים אצלנו היום בבלוג נאלצו גם הם להתמודד עם לא מעט שינויים בתוכניות עקב הגבלות הקורונה, ולמרות שנאלצו לשנות את תאריך החתונה לעונת הקיץ הצליחו לשמור על וייב אביבי ושמח ועל פשטות כפרית מקסימה, שניכרת מכל פריים מהאירוע שלהם.

 gallery 18 5

 

gallery 9 9

 

 השניים הכירו דרך חבר משותף, והצעת הנישואין הגיעה במסגרת טיול באוסטריה באגם מהמם, אחרי 4 וחצי שנים של זוגיות מאושרת. 

  

gallery 16 7

 

gallery 17 7

 

המוטו סביב הלוק של החתונה היה 'קיפ איט סימפל', עם מינימום אטרקציות מיותרות. בדמיונם ראו חתונה שישי צהריים כפרית ומלאה פרחים צהובים, גוון שישתלב נפלא עם הלבלוב האביבי של חתונת אפריל. הקורונה אילצה את בני הזוג לדחות את החתונה לאוגוסט, ובשלב מסוים כשנראה היה שיש סיכוי לסגר כללי, הוקדם האירוע בשבועיים כדי שיספיקו להתחתן עם האנשים הכי יקרים להם.

  

gallery 15 8

 

gallery 10 8

 

הם מספרים שההתמודדות עם העובדה שהרבה אנשים חשובים לא יוכלו להיות נוכחים, הייתה לא פשוטה עבורם, ושליחת קישור לזום של האורחים שנותרו בחוץ הייתה סוג של פתרון חלקי. 

  

gallery 14 10

 

הלוקיישן הסופי, נבחר בגלל הצורך במקום אינטימי, מוקף פרדסים בלוק טבעי, שיספק עבורם הכל מהקצה לקצה. במקום דאגו לכל מה שקשור לעיצוב, והקו הכללי היה משחק של צבעי לבן וצהוב, כולל בנעלי הכלה הצהובות והמתוקות.

  

gallery 5 10

 

אחד שבלט במיוחדבית הדבש - "בזכותו היה כל הקסם. מקום כפרי וקסום שלא היינו צריכים לדאוג בו לכלום! ריקי ושרון מבית הדבש דאגו לנו להכל".

 

gallery 8 9

 

הם מספרים שתמיד רצו חתונה שבה יחושו מוקפים באהבה, ושיכירו את האנשים שמגיעים אליה. החתונה המצומצמת אפשרה להם לומר שלום כמו שצריך לכל אורח ואורחת, להתרגש עם כולם ואפילו - מה אתן יודעות - לטעום גם מהאוכל של הקייטרינג שבחרו, "אשכול ענבים". 

  

gallery 4 9

 

gallery 6 9

 

אחד ההיילייטים השווים באירוע היה הפתעה שארגנו הוריה של מאיה - הופעה של אביתר בנאי. ההופעה במהלך החתונה הייתה ממש חלום ילדות של מאיה, והוריה המקסימים הצליחו להגשים לה אותו, ולשמח אותה עד לשמיים.  

 

מאיה ודור מספרים שכל בעלי המקצוע שבהם בחרו לחתונה היו מיוחדים, רגישים וסבלניים לכל השינויים. הם מספרים שכולם הלכו לקראתם ועזרו ככל שיכלו. ולא מובן מאליו. 

  

gallery 3 9

 

gallery 12 8

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? להיות קלילים. הם מספרים שהקורונה לימדה אותם להעריך את האנשים החשובים להם ביותר, ולהבין שלא צריך חתונה גדולה בשביל לקיים חתונה שמחה. הם מציעים לכן להיאחז בטוב, למצוא ספקים אדיבים שיש לכן איתם כימיה, ולשחרר את הלחץ כמה שניתן. רק ככה אפשר ליהנות באמת.

  gallery 1 7

 

gallery 2 10

 

gallery 11 7

  

קרדיטים:

כמות אורחים: 50 איש בקפסולות

מקום האירוע: בית הדבש

שמלה: כלה קלה

צילום סטילס: תומר מונטיליה

קייטרינג: אשכול ענבים

מוסיקה: שי רבנר

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: אמיר שטרן

איפור: בר פרנק

טבעות: kwintners

נעלי כלה: נעלי אולגה

עורך טקס: חיים ציוני

חוויות: הממגנטת

DIY: מניפות, בועות סבון

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)