קדחת דיסקו בסגנון יפואי: החתונה המיוחדת של מאיה ואבי

30.04.20

כל סיפור חתונה מרגש אותנו בדרכו שלו, אבל כשזה מגיע לאירוע של מאיה ואבי, לא יכולנו שלא להתאהב בייחוד שלו - מההיכרות שהרגישה כמו גורל משמיים ועד לבחירות המאוד ספציפיות שעשו השניים בתכנון היום הגדול שלהם. אם יש הגדרה לטאצ' אישי, הזוג הזה עונה עליה באופן מושלם.

 

 

gallery 1
gallery 1

 

gallery 3

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
gallery 1
הם הכירו בטינדר והתקשו להבין איך לא נפגשו קודם לכן שכן גילו שיש להם כמות גדולה של חברים משותפים.  הדייט הראשון שלהם נמשך שעות ארוכות במהלכן דיברו בעיקר על על פיזיקה וחלל. יומיים אחר כך כבר פגשו את ההורים, ותוך חודש מאיה כבר התארחה בנובי-גוד אצל אבי. השניים היו בלתי נפרדים מהרגע הראשון, הם מקפידים לעשות את כל החגים עם שתי המשפחות, ומשתלבים זה בחיים של זו בכל צומת אפשרית ממש מתחילת הקשר. מהרגע הראשון, ההרגשה של שניהם הייתה שמשהו מיוחד קרה במפגש ביניהם. אנחנו קוראות לזה מנט טו בי. 

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6


gallery 6
gallery 6
עוד כשהיו זוג טרי יחסית ידעו שהכיוון הוא חתונה, וכבר ב-2017 היתה לשניים רשימת מוזמנים מסודרת במחשב. השאלה הייתה התזמון, ואבי החליט שהמועד האידיאלי יהיה היום בו מאיה ניגשה למבחן האחרון בתואר שלה. מיד לאחריו תוכנן ״יום כיף״ שכלל חברים שהגיעו אליהם הביתה. מאיה הציעה (מיוזמתה) לשחק את משחק הלוח ״קטאן״, והמהלך הראשון שעשתה היה לרכוש קלף פיתוח. מסתבר שהקלף היה מזויף והוטמן בחבילה על ידי אבי והופיע בו ציטוט שאבי כתב למאיה בספר שהביא לה בשבוע הראשון לקשר שלהם. אז כן, גם במעמד הצעת הנישואין  הוכיחו השניים שהם שידוך משמיים ואבי לגמרי חזה את כל מהלכיה של מאיה באותו יום וידע בדיוק היכן לטמון את הרמז שיוביל להצעה. הוא החל בנאום בסלון הבית אשר המשיך למרפסת, כשבחצר למטה עמדו המשפחה והחברים הנרגשים.

 

gallery 12
gallery 12
gallery 12
gallery 12
כשהגיע הזמן לתכנן את החתונה, השניים  דמיינו בעיני רוחם כיצד היו רוצים שהיום המיוחד שלהם יראה, והנקודות המרכזיות  מבחינתם היו הרצון להיות מוקפים באנשים שהם הכי אוהבים, מוזיקה מעולה שתהיה לגמרי בטעם שלהם, ולהישאר קרובים הביתה. 

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16

 

gallery 20


מאיה יפואית מלידה, ואבי סוגר ותק של 3 שנים, ומאחר כל החברים ורוב המשפחות של השניים מהמרכז, הם בחרו להינשא ביפו, על הים, ולהנות משילוב של אורבניות עם אורותיה המנצנצים של תל אביב ועם פסטורליות מהממת של שקיעה על קו החוף. כמובן שהם גם נהנו מאוד מהנוחות שאפשרה להם להגיע ברגל לחתונה של עצמם, לנוח בבית ממש עד הרגע האחרון ולא לדאוג ששכחו משהו חשוב. 

 

gallery 20
gallery 20
gallery 20
המוזיקה האהובה על השניים היא משנות ה-70, והם החליטו שהחתונה תהיה באווירת דיסקו. מלבד מההזמנות, הטיזרים והמוזיקה, אבי אפילו עלה על חולצת פאייטים כסופה כשהגיע הזמן לקרוע את הרחבה. הבחירה שלהם התבררה כמוצלחת במיוחד שכן הם ניסו לסיים את האירוע שלוש פעמים ללא הצלחה מפני שאנשים לא היו מוכנים להפסיק לרקוד. 

 

gallery 20

 

gallery 26
gallery 26
gallery 26

 

אז אחרי שיצרו לעצמם חתונה שהייתה תפורה במדויק למידותיהם וטעמם, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? להתאים את האירוע לאנשים שאתם באמת, ולא לעשות דברים כי ״ככה עושים״. תכנון נכון של תקציב, טיימינג נכון והזמנת האנשים הנכונים תהפוך את האירוע שלכם למושלם.

 

gallery 29
gallery 29

 

קרדיטים:
צילום סטילס ווידאו: LUZ
מקום האירוע: בית על הים
מוסיקה: אלעד רון - זברה מיוזיק

בר: דאק פייס

שמלה: הלנה קולן

+ קרדיטים נוספים

הפקה: רן פלד (בית על הים)

קייטרינג: מזל טלה

איפור ושיער: שי תלמי

טבעות: מלכה דיזינגוף

נעלי כלה: ארו

חליפת חתן: ASOS Tall
נעלי חתן: אלדו

הזמנות / מיתוג: שלי ויסמן
מגנטים: טרנד 54

עורך טקס: אביעד בטש

 
מאת:כלות אורבניות