קסם ארצישראלי במפעל: החתונה של מאי ויוסף

21.06.22

לפעמים אנחנו מתבוננות בפריימים מחתונות ויכולות ממש לחוש דרך התמונות את האווירה החמימה, את אופי בני הזוג ואת קסם הזוגיות שלהם שמתבטא בבחירות המדוייקות והמיוחדות שעשו סביב כל פרט ופרט. 

 1

 

2

 

3

 

כך בדיוק הרגשנו עם מאי ויוסף המהממים, שמתארחים אצלנו היום בבלוג. השניים הכירו דרך חברים משותפים, בטיימינג שבו שניהם חשו הכי אפויים ומוכנים לטרו לאב.

 

חברה משותפת העבירה ליוסף את הטלפון של מאי ונתנה לעניינים להתפתח. הימים היו ימי קורונה, ומאי החליטה לעשות את הסגר ברטריט במדבר. כך ששלושת השבועות הראשונים של הקשר החלו בלונג דיסטנס, ואם תשאלו את השניים זה חלק ממה שאפשר למג'יק להתרחש. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין הגיעה בהפתעה עבור מאי. בני הזוג תכננו לצאת לוויקאנד בצפון, ארזו וכבר יצאו לדרך. באמצע יוסף הציע ללכת לפגוש חברים לשעה בים. מאי ממש לא הבינה למה להתעכב, ולבסוף הסכימו השניים על עצירה בחוף הצוק. 

 

כשהגיעו לחוף ראו מרחוק מעין מתחם זולות, וכשהתקרבו הבחינה מאי בתמונות של השניים ובקישוטים מדהימים שמעטרים את המקום. אז, בשקיעה כמובן, כרע יוסף ברך והציע נישואין. 

 

7

 

8

 

9

 

את האירוע בחרו לקיים במפעל השייך למשפחתה של מאי. מדובר במפעל לייצור חלקי פלסטיק ותבניות שהוקם לפני עשרות שנים על ידי סבה, ושלושת בניו המשיכו את דרכו. בשנה האחרונה נפטר הסב, ובני הזוג חשו שיהיה סימבולי ומרגש לקיים את השמחה במפעל חייו. 

 
10

 

11

 

12

 

13

 

הקונספט המיוחד שבחרו היה "משתה ארץ ישראלי" והעיצוב כלל שימוש באלמנטים גולמיים וטבעיים שמבטאים חיבור לאדמה ולארץ כמו חרס, קש, כותנה ועץ. סידורי הפרחים כללו צמחים יבשים עם פרחים ייחודיים, וסידור השולחנות נעשה בקונספט שולחנות אבירים שמעבירים את תחושת המשתה. לכל אלה נוספו אקססוריז מיוחדים נוספים כמו עששיות ושטיחים אתניים.

 
14

 

15

 

מאי מגיעה מתחום האמנות והעיצוב וחשבה לרגע לעצב את האירוע בעצמה, אך כשהבינה שלא תוכל לעשות זאת פנתה למעצבת מיכל וולצ'וק. מיכל שיתפה את בני הזוג בכל שלב בתהליך, והוציאה לפועל את החזון באופן מרשים למדי.

 

18

 

19

 

בלטה במיוחדעיצוב: מיכל וולצ'וק - "מיכל מוכשרת אמיתית. יצרה עבורנו חתונה מהאגדות, ולא הפסקנו לקבל מחמאות על העיצוב המיוחד, עוד הרבה אחרי החתונה".

  

20

 

21

 

17

 

22

 

גם טקס הנישואין היה אישי ומיוחד. יוסף מגיע מרקע דתי ומאי מרקע חילוני, ובחופה ניתן היה לחוש את קירוב הלבבות והאיחוד בין המשפחות. אחיו של יוסף חיתן את השניים, אחיו השני ליווה בשיר החופה ואחותו שרה לבני הזוג את "אם אשכחך". בני הזוג נשאו מילים אישיות זו לזה, וההתרגשות הייתה בשיאה. 

 

לאחר החופה להקתו של נחום, אחיו של יוסף, הרימה את הקהל עם שירי קאברים, והכל הסתיים במסיבה אל תוך השעות הקטנות של הבוקר.

 

23

 

24

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "להנות מהתהליך, להפיק ממנו את המיטב, לראות את השיעורים שהוא מלמד על זוגיות, בחירת החלטות, שיתוף, תקשורת ואהבה. תכנון חתונה הוא מורכב ומעלה אתגרים במערכת היחסים. קחו את ההזדמנות לייצר משהו משותף לכם ולאהובים שלכם בדרך שהיא הכי אתם".

  

25

 

26

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

עיצוב האירוע: מיכל וולצ'וק

חליפת חתן: דורון אשכנזי

צילום: רונן בוידק

מקום האירוע: מפעל רימוני - מודיעין

הפקה: אדמה | מפיקים אירועים בטבע

קייטרינג: ארז וחנן

+ קרדיטים נוספים

ספיריט - Spirit bar

צילום וידאו: אורי פולק 

מוסיקה: יואב סער

שמלה: ראשונה - ויוי בלאיש, שניה - סטודיו וי

איפור: שירי ניסן

עיצוב שיער: אריאל דרימר

טבעות: מאי רימוני

נעלי כלה: שני לקס

נעלי חתן: fiocco nero

תכשיטים: מאי רימוני

הזמנות/מיתוג: blingo.io

עורך טקס: הרב קליצנר

חוויות: סקרלט פיבר

מתנות לאורחים: אירית רימוני

מאת:כלות אורבניות