Urban Jungle: החתונה התל אביבית של מאי ורון

07.03.22

אם אי פעם תהיתן איך נראית חתונה בה בני הזוג גיבשו רעיון ואז נתנו יד חופשית לספקים שנבחרו בקפידה, קבלו את מאי ורון שמדגמנים את האפשרות הזו בקלילות מעוררת קנאה. השניים הרימו בעזרת המפיק שלהם חתונה בקונספט מקורי ובאווירה שיקית, והכל בזכות ההכנה הכי נכונה שיש. סו נייס!

 

1

 

2

 

3

 

אבל לפני הכל, נתחיל בהיכרות. נראה שהשניים היו תמיד נוכחים איכשהו באותה הסביבה, אבל היה צורך בפוש קטן כדי שיהפכו לזוג. הם מכירים עוד מהתיכון, אך אז זו הייתה היכרות שטחית של 'שלום, שלום'.

 

כמה שנים לאחר מכן עבדו יחד באותה מסעדה, אך גם אז לא ממש נהיו אייטם. רק כשמאי עשתה את המוב ושלחה הודעה באינסטגרם הכל התחיל, וכבר בדייט הראשון הבינו השניים שזה זה. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין כללה תכנון משמעותי ומעורר הערצה מצידו של רון. מאי עבדה בחברת נדל"ן כעוזרת אישית של המנכ"ל, שטס לא מעט למלגה שבספרד. באחת הנסיעות ביקש הבוס ממאי שתתלווה אליו, כשהכל חלק מההפקה אותה תכנן רון מאחורי הקלעים. 

 

7

 

8

 

9

 

בערב הראשון בעיר הספרדית ביקש הבוס שתתלבש יפה לארוחת ערב עם שותפים, וכשהגיעה למקום רון כבר חיכה עם שביל ורדים, נרות וטבעת שלופה. משם המשיכו השניים לטיול של שבועיים בפורטוגל - עוד הפתעה שרקח רון ללא ידיעתה של מאי - ובמהלך הטיול הגיעו לפסטיבל מוזיקה באווירה סופר כיפית, מה שהיווה השראה לעיצוב המקורי של החתונה. 

  

11

 

בלט במיוחדסטילס: רן ברגמן - "היה מדהים, והיה לנו חשוב שהצילומים יהיו הכי טבעיים וספונטניים כי שנינו לא אוהבים להצטלם".

  

22

 

21

 

החתונה נדחתה פעמיים עד שסוף סוף התרחשה. בני הזוג לא היו מוכנים לוותר על אף אחד ואחת מהספקים שבחרו בקפידה, וכיוונו לכך שכולם יוכלו להגיע גם בתאריך החדש. 

 

12

 

13

 

14

 

15

 

מאי ורון מספרים שהיה להם חשוב במיוחד החיבור האישי עם נותני השירותים לחתונה, כדי שהערב יעבור בצורה קלילה ומשוחררת, ומרגע הבחירה הם סמכו עליהם בעיניים עצומות. הם לא ידעו איך יראה העיצוב עד שהגיעו לאולם, ומאי גם זרמה על תסרוקת אחרת ממה שתכננה. הכל עבר הכי בצ'יל ובנועם. 

 

את כל שלוש(!) השמלות של מאי עיצבה אחותה, מעצבת שמלות במקצועה, שתפקדה גם כסוג של פסיכולוגית ותמכה לאורך כל הדרך. 

 

16

 

בלט במיוחדלוקיישן: אביגדור - "מיכל מהאביגדור ליוותה אותנו בכל התהליך אחרי שדחינו את החתונה יותר מפעם אחת בגלל הקורונה, והם היו מדהימים. לא יכולנו לבקש מקום יותר טוב להתחתן בו!".

  

17

 

הקונספט העיצובי הפך את הלוקיישן לג'ונגל ירוק, מלא בכדורי דיסקו, ובחצות נוספו אלמנטים סיניים מיוחדים - כשההשראה לכל אלה נלקחה ממועדון הרומרס אליו הגיעו בני הזוג במהלך הטיול. 

 

19

 

20

 

ואחרי כל זה, רק הגיוני שזה הטיפ שלהם אליכן: "לשחרר, לזרום, לסמוך על הספקים בעיניים עצומות - בסוף הם אנשי המקצוע והם הכי מנוסים. אתם צריכים להגיע לחתונה ורק להתרכז בלהנות!". 

 

23

 

24

 

25

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: רן ברגמן

מקום האירוע: אביגדור

עיצוב האירוע: סטודיו גליתא

שמלה: שני צימרמן

הפקה: LBI production

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: ארז קומורובסקי

מוסיקה: דלית רצ'סטר

צילום וידאו: רומה נרום

איפור: קרן שחם

עיצוב שיער: ליאור גבריאלוב

נעלי כלה: Miu Miu

תכשיטים: Be sembol

חליפת חתן: boss

חוויות: אסף לד

מאת:כלות אורבניות