Then, Now and Forever: החתונה של מאי ועמרי

19.02.24

 

אומרים שאף פעם לא מאוחר לפגוש את הטרו לאב שלכן, אבל מסתבר שגם אף פעם לא מוקדם מדי… אתן יודעות שאנחנו תמיד עפות פה על הזוגות שפגשו את החצי השני שלהם כטינאייג'רים או אפילו ביסודי, אבל אין ספק שמאי ועמרי, אורחי הבלוג שלנו היום, הכי משווים ומעלים. 

 

1

 

2

 

3

 

כן, שני החמודים האלה נפגשו בגיל 3! וכמתבקש - תמונת הסייב דה דייט שבחרו לחתונה הייתה זו שצולמה בגן… אבל גם המשך הסיפור לא פחות מרגש.

 

4

 

5

 

6

 

השניים למדו יחד בתיכון ותמיד היו גם החברים הכי טובים, ממש מגיל 13. כשהיו בני 16, אחיה של מאי התחתן עם אחותו של עמרי ואז כבר רשמית הפכו לסוג של משפחה על כל המשתמע מכך: ארוחות משפחתיות, טיולים, טיסות לחו"ל - הכל עושים ביחד. 

 

לאט לאט, הם הבינו שיש ביניהם משהו שהוא מעבר לחברות. אחרי הרבה נסיונות להתכחש לכך, בגיל 20, כשמאי השתחררה מהצבא ועמרי היה עוד חייל, הם החליטו שזה 'זה' לתמיד.

  

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין התרחשה בחג השני של ראש השנה. השניים יצאו לטייל עם הכלבה לפני הארוחה המשפחתית, בגבעות שליד בית ההורים. במהלך הטיול הגיעו לספוט פסטורלי, בו חיכתה להם מפת פיקניק ועליה סלסלת גבינות, יין ופירות. מאי עוד לא ממש הבינה מה קורה ואמרה לעמרי: "תראה איך השאירו את הפיקניק מסודר והלכו! כנראה שכחו מזה״. ואז הוא כרע ברך.

  

10

 

11

 

12

  

13

 

בלט במיוחדצילום: מתן כצמן - "מתן נתן לנו תחושה שאנחנו מכירים כבר שנים, הרגשנו איתו הכי בנוח בעולם ואפשר לראות את זה בתמונות. מעבר לצלם, הוא היה עבורנו חבר ביום הזה. תמך, ליווה, ייעץ והרגיע. נהנינו מכל רגע איתו".

 

15

 

שנה חלפה עד לחתונה. מכיוון שחלק נכבד מהזוגיות קשור לחוויות הילדות של השניים, הם החליטו להתארגן בבתי ההורים ולהצטלם בחלק מהמקומות בהם גדלו. הכי מקסים שיש. 

 

16

 

17

 

18

 

את החתונה בחרו לקיים בבית מלצ'ט והלכו על עיצוב עדין בגווני פסטל רגועים, הם הוסיפו מיתוג שכולל תמונה חמודה שלהם עם הכלבה ובקבלת הפנים הופיעו גם תמונות ילדות יחדיו. אלא מה?

 

19

 

בלט במיוחד לוקיישן: בית מלצ׳ט - "בכל פעם הופתענו מחדש מרמת המקצועיות, האנושיות והדאגה מהצוות של המקום. כולם דאגנו והכילו אותנו. בזכותם הרגשנו הכי רגועים ביום החתונה ולא דאגנו לכלום".

 

21

 

22

 

23

 

24

 

בלט במיוחד דיג'יי: צח זיו - "מהרגע הראשון התאהבנו באישיות של צח, בן אדם מלא באנרגיות שאוהב את מה שהוא עושה. הוא עשה לנו מסיבה מטורפת, ובזכותו לא מפסיקים לדבר על המוזיקה בחתונה שלנו".

  

26

 

הטיפ של מאי ועמרי למי שמתכננים ממש בימים אלה את חתונתם הוא הכי בסיסי, והכי מדויק: "עם כמה שזה נשמע קלישאתי - אנחנו ממליצים פשוט ליהנות מזה… הרי בשביל מה אנחנו כאן? לחגוג את האהבה שלנו".

  

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: מתן כצמן

מקום האירוע: בית מלצ׳ט

צילום וידאו: רותם מור דנון

מוסיקה: צח זיו

חליפת חתן: Capri

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בית אימה של הכלה

עיצוב האירוע: טליה שושן

עיצוב חופה: ליהי בנאים
בר: קוקטייל קאר
שמלה: פלורה
איפור: שי תלמי
עיצוב שיער: אביאל שמעיה
טבעות: Levenaro ,inbar
נעלי כלה: זארה
נעלי חתן: שופרא
תכשיטים: Coconut & reggie
הזמנות/מיתוג: To creat
עורך טקס: הרב צ׳יקוטאי
חוויות: קעקועים
DIY: תמונות בכניסה, מיתוג בחתונה ומתנות לאורחים
 

מאת:dafna