מהצוק בפורטוגל לחגיגה בטבע: החתונה של מתן וינון

15.04.24

מתן וינון נפגשו לראשונה תחת כיפת השמיים של… יחידת שלדג. ינון היה אז לוחם ומתן תומכת לחימה - מסוג סיפורי האהבה הכי ישראליים לספר אחר כך לנכדים. הקשר המיוחד שנרקם ביניהם על מדי חאקי וסיפורי מור״ק לפני כעשור, הפך לאהבה עמוקה עם הסוף הכי טוב שיש. כלומר - ההתחלה:)

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין של ינון, סטודנט לרפואה בן 30 היום, למתן, מעצבת באיקאה בת 29, זכתה לאחד מהלוקיישנים היפים שיש. זה קרה במהלך טיול קראוונים בפורטוגל, על צוק הר שמשקיף לעיר היפה הזו, ואם אנחנו כאן - אז קבלו ספויילר די ברור: היא אמרה לו כן. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

מההצעה ועד ליום החתונה חלפה מעט יותר משנה ובזמן הזה - השניים התמסרו לתכנון היום הגדול: חלקו את המשימות והתמקדו במה שחשוב להם באמת, מה שהפך את התכנון לחוויה משותפת ומרגשת. שניהם מעידים שהעובדה שהיו ממוקדים וברורים במטרות שלהם, עזרה להם מאוד שלא להתפזר, ולהרגיש שהם עובדים ביחד.

  

10

 

בלט במיוחדשמלה: מרדכי אברהם - "חיפשתי שמלת וינטג' שתעשה לי פרפרים בבטן, ואז מצאתי את מרדכי אברהם. עד היום אני מתגעגעת לשמלה שלי וגם למרדכי עצמו, בן אדם עם אישיות מדהימה".

  

11

 

12

 

מתן, שסיימה תואר בעיצוב תעשייתי ועובדת כמעצבת, הביאה את חוש העיצוב המעודן שלה לתכנון החתונה. לשניים היה ברור שהם רוצים להתחתן במקום שבו הטבע יהיה נוכח סביבם ויעטוף אותם באווירה כפרית וצבעונית.

 

למתן היה ברור שהמקום הפתוח, הכוכבים מעל והבריזה הנעימה ישפיעו על האנרגיה כולה באירוע. ספויילר 2: היא כמובן צדקה.

 

13

 

בלט במיוחדצילום: YOUR STORY - "התחברתי מאוד לסגנון צילום שלו וגם אליו אישית. היה לנו חשוב מאוד להרגיש בנוח עם הצלם בחתונה, כי הוא נוכח כל הערב ורצינו שיהיה וייב טוב במשך כל הזמן".

 

15

 

16

 

ללוקיישן החתונה הזוג בחר בנחלה, שהתיישב בדיוק על כל הסעיפים שרצו. העיצוב הפשוט והמינימליסטי שמשלב צבעוניות מדויקת, עם פרחים בצבעים חמים ונעימים שהזוג בחר בקפידה בעצמו, השתלבו עם אהילי כדור נייר שנתלו בגן. הפרחים, הטבע והאור הצהוב והחמים יצרו יחדיו את האווירה הקסומה שמתן חלמה עליה. 

 

17

 

19

 

20

 

בלט במיוחדדיג'יי: עומר כחלון - "הוא ניגן בחתונה של חברה וישר ידענו שהוא יהיה הדיג'יי שלנו. עפנו עליו והיה לנו ממש קל וכיף איתו. הוא קשוב ומקצועי מאוד, וכל כך נהנינו איתו".

   21

 

הטיפ של מתן וינון הוא אחד שנשמח לקחת לחיים באופן כללי, ולא רק בתכנון החתונה: "להיות בצ'יל ולזכור שזה עובר בחצי דקה. לא להיות דרמטיים ועקשנים, אלא ליהנות מהדרך". 

   

23

 

24

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

צילום סטילס ו-וידאו: YOUR STORY
מקום האירוע: הנחלה - בית עובד
שמלה: מרדכי אברהם 

מוסיקה: עומר כחלון 

 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: המעצבת אור גורביץ' והכלה

מעצבת פרחים: floral.storiess

איפור: שי תלמי 
עיצוב שיער: נסאל מרום 

מקום התארגנות: Airbnb כפר הנגיד 

תכשיטים: איה בן יעקב
מתנות לאורחים: אגרטל פרחים

 

מאת:כלות אורבניות