פרחי פסטל יפהפיים ולוקיישן טובל בירק: החתונה של מרינה ורואי

25.11.21

 

מודות שלא היינו צריכות הרבה כדי להתאהב הד אובר הילז בחתונה של מרינה ורואי שמתארחת אצלנו היום, שכוללת באופן הכי בלתי מאמץ כמה דברים שאנחנו אוהבות במיוחד. כלה מקועקעת? יש! לוקיישן שופע טבע אותנטי משגע? יש! עיצוב שנראה כמו לוח פינטרסט מושלם? יש!  

 

25

 

30

 

29

 

השניים נפגשו דרך חברים משותפים כשמרינה הייתה תלמידת תיכון ורואי היה חייל קרבי. הקשר נותר יציב במשך כל השנים, עד להצעת הנישואין המקסימה, שהתרחשה בוולנטיינס. 

  

24

 

28

 

23

 

מרינה מספרת שהיא לגמרי חשדה שההצעה הולכת להגיע, בעיקר כי סיפור הכיסוי של רואי לא היה מאוד אמין. הוא הודיע לה מראש שביום שישי שבו יצויין ולנטיינס דיי הזמין לשניהם מקומות במסעדה. כבר פה הוא עורר את חשדה, מכיוון שמדובר היה במסעדה כשרה, שעשויה להיסגר עד שיגיעו אליה. למרות זאת הייתה מאופקת והשתדלה שלא להרוס את ההפתעה. 

  

22

 

20

 

21

 

ביום המיוחל חיכה לה רואי מחוץ לעבודה בלבוש מחויט, כולו מרוגש ולחוץ. השניים נכנסו לאוטו ורואי הודיע שיצטרכו לעשות עצירה בדרך. כשעצרו בבית כבר הבחינו בשיירת מכוניות שחונה בחוץ, ומיד כשנכנסו חיכתה להם הפקה שלמה, להצעת נישואין חגיגית במיוחד. 

  

19

 

26

 

27

 

שנה וחצי חלפו עד לחתונה. השניים נאלצו לדחות כמה פעמים את האירוע בשל הגבלות הקורונה, והם מספרים שתהליך התכנון היה קל ופשוט. מרינה מספרת שרואי נתן לה את המושכות, והיא רק הקפידה לעדכן אותו מדי פעם. יפה מצידה!

  

12

 

13

 

17

 

הם בחרו להתחתן בחוות דרך ארץ, לוקיישן כפרי מוקף בטבע ירוק, תחת כיפת השמיים. מרינה בחרה בסטודיו גליתא לעיצוב המקום, בקונספט שכלל המון פרחים חיים בצבעי פסטל עדינים ויפהפיים. 

  

16

 

15

 

14

 

השניים מספרים שחשו ממש כמו בסרט, והשילוב של העיצוב המוקפד עם הלוקיישן הטובל בירק הפיל את האורחים מהרגליים. הם מספרים שמבחינתם, הם בחרו בצוות מנצח, החל מהאיפור, דרך האלכוהול ועד הדי.ג'יי. הכל היה מוצלח במיוחד. 

  

11

 

9

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "היום הזה נגמר מהר מדי, אז בהחלט כדאי להיות באנרגיות טובות, מוקפים בספקים לא פחות ממושלמים ובחברים מפרגנים!". מסכימות בהחלט. 

 

2

 

3

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 385

מקום האירוע: חוות דרך ארץ

עיצוב האירוע: סטודיו גליתא

צילום וידאו: אדם שימשי

חליפת חתן: אופנת סגל

צילום סטילס: אנדרי אברמוב

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עץ השדה

מוסיקה: דיג'יי באגו

בר: פיקוק

שמלה: אושרת משעל

איפור: בת אל פרץ

עיצוב שיער: אירה שטיין מנדה

טבעות: דניאל מתת

עורך טקס: הרב אליעזר ברוד 

מאת:כלות אורבניות