מיאמי סטייל: החתונה הקלאסית של מלי ורז

14.11.21

סיפור ההיכרות של מלי ורז שמתארחים אצלנו היום החל מערב כיפי ולגמרי קז'ואלי במסעדה, והסתיים הכי באווירת הפילי אבר אפטר. זה קרה כשמלי ישבה לארוחה טעימה ויין עם חברותיה הטובות, כשבשלב מסוים הצביעה הבסטי על רז שישב ממש מולן. היא הייתה נחושה לקרוא לו ולהכיר אותו למלי, מתוך שכנוע עמוק שהאדם הזה יהיה בעלה. וכך בדיוק היה! הכי אמילי אין פריז.

  

36

 

32

 

35

 

34

 

23

 

אז אין ספק שמדובר בחברה טובה באמת, ובהמשך הדרך מלי אף גמלה לה על המוב משנה החיים שעשתה, והכירה לה את בן הדוד שלה. השניים נשואים כיום, והחברות הפכה לסוג של משפחה.   

  

13

 

16

 

14

 

15

 

ונחזור לזוג המקסים שלנו. כשהגיע שלב הצעת הנישואין רז לא חשש להשקיע עד הסוף, ויצר סט אפ חלומי לאחת שלו. השניים נסעו לחופשה במלון בראשית הדרומי, ורז הודיע למלי שהזמין עבורם סיור בשקיעה. 

 

הוא הוביל אותה ללוקיישן מהמם שנקרא הר גמל, ממנו נשקפה שקיעה מטורפת. חברת הפקות יצרה שם תפאורה מדהימה, ונותר לו רק לכרוע ברך מול בת זוגו הנרגשת. 

 

31

 

21

 

29

 

33

 

28

 

שנה וחצי חלפו עד לחתונה. מלי ידעה מהרגע הראשון בדיוק מי הספקים שתרצה לאירוע, ותוך שבוע כולם כבר היו סגורים. אבל המשך הדרך כלל מעט מהמורות בחסות הקורונה, שהובילו לדחיית האירוע. למרבה המזל, הספקים היו פנויים גם בתאריך החדש. 

  

26

 

27

 

25

 

בלט במיוחדצילום: חיים אפריאט - "מהרגע שנכנסו לסטודיו שלו הבנו שמדובר באדם יחיד ומיוחד, לאורך כל הדרך הוא פשוט עזר וייעץ לנו בנוגע לכל כך הרבה דברים. ללא ספק הבחירה הכי טובה שלנו!".

 

20

  

18

 

מלי מספרת שבתחילת הדרך הייתה בטוחה שתוכל לתכנן את הכל לבד כי ידעה בדיוק מה היא רוצה, אך ככל שהתקרב התאריך ועם לחץ הקורונה היא הבינה שהיא חייבת עזרה, ולכן פנתה למפיקה מצויינת שנכנסה לעניינים חודש לפני החתונה, והפכה הכל לקל ומדוייק, כמו שדמיינו בני הזוג.

  

17

 

בלט במיוחדשמלות: אלון ליבנה - "אחרי כל כך הרבה חיפושים, מהרגע שנכנסתי אליו לסטודיו פשוט הבין מה אני רוצה, ועיצב לי שתי שמלות פשוט מדהימות!".

 

12

 

7

 

5

   

3

 

4

 

המפיקה עזרה למלי לחדד ולהבין את הקונספט לאירוע. אחרי הסבר קצר מצידה של מלי הראתה לה המפיקה תמונה של מסעדה במיאמי הנקראת Le Sirenuse, והיא היוותה השראה מושלמת ללוק הכללי, כולל הרבה ירק וצמחיה שנוספו לאווירה הקלאסית והגלאמית והתאימו ללוקיישן היפהפה שבו בחרו לקיים את האירוע, גבריאל.

  

6

 

8

 

11

 

9

 

10

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הם פשוט מציעים לכן להירגע וליהנות מכל רגע, מהתהליך ועד ליום החתונה, להתרגש ולא לשכוח לחייך. 

 

2

 

1

 

24

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 700

צילום סטילס: חיים אפריאט

שמלה: אלון ליבנה

מקום האירוע: גבריאל, נס ציונה

הפקה: Liraz Weiman

עיצוב האירוע: Liraz Weiman & Elki Jacobs

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: ערן ברנע

צילום וידאו: אביחי וקסלר

איפור: אסף באבו

עיצוב שיער: חן מוגרבי

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: Saint Laurent

נעלי חתן: Fiocconero

תכשיטים: אפרת קסוטו

הזמנות/מיתוג: הזמנות - Free Print עיצוב - Hadar Gabizon

חליפת חתן: Hugo Boss

עורך טקס: הרב חיים אלמקייס

חוויות: Thephotoset - עמדת צילום 

מתוקים: בר מתוקים של השף דודו ביטון

 

 

מאת:כלות אורבניות