מניו יורק באהבה: חתונת האורבן-שיק של מעין ואיתמר

04.12.19

אנחנו תמיד אוהבות לארח זוגות עם סיפורים מעניינים, ומעין ואיתמר בהחלט עונים על ההגדרה. סיפור אהבה שלא התחיל במבט ראשון או שני, אבל הוביל לבסוף לזוגיות מפתיעה שצוברת לה מיילים ברחבי העולם ומסתיים - כמובן - בחתונה.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
הם הכירו בסוף שנות העשרה דרך חברים משותפים. כמה שנים אחרי שלא התראו, כשהיא בביקור בניו יורק, פגשה מעין את איתמר (שהגיע לעבוד בעיר) במסיבה - ממש במקרה. השניים לא מצאו את עצמם במסיבה - אך מצאו זה את זו. הם יצאו לדרינק ואיתמר חלק את חלומותיו הגדולים לגבי לימודים וקריירה בארה"ב.


gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5
כמה חודשים לאחר מכן, כשאחותה עברה לגור בניו יורק, החליטה מעין לבקש את עזרתו של איתמר בהשגת כרטיסים לפסטיבל מוזיקה גדול - את הכרטיסים הוא לא השיג אבל הזמין את מעין ליציאה, ובאותו ערב, חלקו השניים - פיינלי! - נשיקה ראשונה.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
משם החל קשר לונג דיסטנס של מספר חודשים. אחרי שהתקבל ללימודים בארה"ב חזר איתמר למספר חודשים לארץ והשניים חיו יחד. אחרי חודשיים יחד החליטו השניים שמעין - להפתעת כולם - תצטרף למסע של איתמר בפילדלפיה. למרות הקשר למשפחה ולחייה בישראל, מעין ואיתמר ידעו שזוהי ההחלטה הנכונה.

 

gallery 13
gallery 13

 

אחד שבלט במיוחד:"ארטיק צלמים זרמו איתנו לגמרי והגיעו באנרגיות מדהימות. לא רצינו צילומים מבוימים או לנסוע ללוקיישנים מיוחדים, ואסף מארטיק צילם אותנו במקומות ליד הבית וזה יצא פשוט טבעי ומדהים."

 

gallery 13
gallery 13
במהלך לימודיו של איתמר הקשר בין השניים התחזק פלאים - אולי דווקא בגלל המרחק מהבית - והצמד אף טייל בתקופה הזו בשלל מקומות אקזוטיים ומהממים ברחבי הגלובוס. הם מודים שהם לא עברו את מסלול הזוגיות הקלאסי, אבל לא היו מוותרים על הדרך הפתלתלה והמיוחדת שלהם בשום הון שבעולם.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
ב-2017 הם נישאו בניו יורק ושנה לאחר מכן החליטו שהם רוצים לחגוג עם החברים והמשפחה בישראל. הם חיפשו וחקרו כיצד יוכלו לקיים טקס המשלב את הערכים שלהם ביחד עם טקס הנישואין הדתי, מתוך כבוד ליהדות והמסורת, ווכך הגיעו לארגון הויה. ביחד עם אבי בוסקילה, שהשיא אותם, הם למדו על המשמעות של כל אלמנט בטקס הדתי ובחרו איך ומה לשלב בטקס הפרטי שלהם. יחד הם בנו יחד טקס יהודי, מרגש, ושיוויוני - כזה שייצג את מי שהם ואת אמונותיהם בצורה הטובה ביותר.

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21

 
בביקור מולדת הם חיפשו לוקיישן לאירוע בתל אביב ודי מהר ננעלו וסגרו. הספקים שלהם נסגרו בשלט רחוק מניו יורק עם הרבה עזרה מההורים. את ההזמנות ולוח הברכות הכינה אחותה של מעין ואת ההשראה לעיצוב לאולם המעצבת קיבלה ממעין מרפרנסים ותמונות. מעבר לסוגי פרחים וצבעוניות, המעצבת קיבלה יד חופשית - והתוצאה הייתה שילוב מהמם של תחכום עירוני עם נגיעות של אלגנטיות כפרית. 

 

gallery 24
gallery 24
gallery 24
gallery 24

 

הטיפ של השניים הוא לקחת את היום בכיף ובקלות. היום שלהם היה מתוכנן בדיוק כדי להשיג את המטרה הזו: הם ישנו והתארגנו יחד, הצילומים שלהם בתל אביב לווו בהמון צחוק ואלכוהול - כמו שהם אוהבים. החתונה הייתה מסיבה גדולה עם 50 חברים שהגיעו מניו יורק, והרחבה היתה מלאה עד חמש לפנות בוקר. נשמע לנו כמו מתכון לביג דיי מהחלומות. 

 

gallery 11 

gallery 28
gallery 28
gallery 28
gallery 28

 

קרדיטים:

צילום סטילס: ארטיק
מקום האירוע: Ray
איפור ושיער: עדי סולומון
שמלה:ליז מרטינז
מוסיקה: אביאל ברנט -אלפא

עיצוב האירוע: ZiNi

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: רושפלד

בר:מיקסולוג'י 

צילום וידאו: קרני

 

טבעות: אמא של הכלה

נעלי חתן: Saks Fifth Avenue nyc

הזמנות / מיתוג: מור כפיר - אחות של הכלה

חליפת חתן: suitsupply nyc

עורך טקס: אבי בוסקילה - הוויה

מאת:כלות אורבניות