מחגיגה אורבנית לחלום כפרי: החתונה של מעיין ודור

17.02.21

אנחנו אוהבות לראות זוגות שהיה ביניהם קליק ראשוני משמעותי מהרגע הראשון, ולמרות שלקשר לא היו את התנאים המתאימים לפרוח, שני הצדדים שמרו על אש קטנה בלב, עד שאפשר היה לפצוח במערכת יחסים. 

 

זהו סיפורם של מעיין ודור, בני הזוג שמתארחים בבלוג שלנו היום. הם הכירו לפני 6 שנים כשעבדו בנתב"ג יחד, אבל שניהם היו בדיוק רגע לפני הטיול הגדול. מעיין עמדה לטוס לדרום אמריקה, ודור תכנן לנסוע לניו זילנד. אז כלום לא קרה, אבל השניים הוסיפו לראות זה את זו מדי פעם באירועים של חברים משותפים.

 

21 8

 

9 32

 

20 9

 

שנתיים לאחר מכן הם התראו במקרה במסיבה, ומעיין החליטה לעשות מעשה: יום לאחר מכן שלחה לו הודעה שהיה כיף לראות אותו, ומרגע זה - השניים לא נפרדו.

  

22 7

 

8 39

 

7 43

 

הצעת הנישואין הרומנטית התרחשה בבולוניה שבאיטליה, במסגרת נסיעה כדי לחגוג 3 שנים יחד. כדי לשמור על אפקט ההפתעה, דור נקט באסטרטגיה מתוחכמת: עוד לפני הטיסה הבהיר למעיין שההצעה לא תתרחש, ושהוא עוד לא 'שם'. 

 

אבל הוא היה שם, ובגדול… במשך כל ימי החופשה הוא הסתובב עם הטבעת בכיסו, וחיכה לזמן המתאים. בסופו של דבר, הרגע המרגש הגיע אחרי ארוחת ערב מחוץ למסעדה, כמה שעות לפני החזרה הביתה. מעיין הייתה מופתעת לחלוטין, וכמובן - שמחה עד השמיים.

 
19 9

 

6 54

 

4 70

 

8 חודשים חלפו מההצעה ועד לאירוע. התכנון המקורי היה ללכת על חתונה אורבנית ביפו, וכל הדיטיילז לסוג כזה של איוונט נסגרו עוד לפני שהגיעה הקורונה. כשפרצה המגיפה, ברור היה שהחתונה לא תוכל להתקיים בפורמט המקורי, ושבועיים לפני התאריך הבינו בני הזוג שהם חייבים למצוא לוקיישן חדש.

  

3 69

 

5 65

 

17 10

 

למרבה המזל, הם מצאו את בורג', לוקיישן קסום וכפרי בבנימינה, שהיה פנוי בדיוק בתאריך המקורי שרצו. מעיין ודור היו מאושרים שיכלו לקיים את החתונה במועד המתוכנן, אבל היו עדיין צריכים להיצמד להנחיות המשתנות, לצמצם את מספר האורחים בהתאם ולמצוא מעצבת חדשה, כך ששבוע וחצי לפני האירוע הם היו עמוסים במיוחד. 

  

18 9

 

2 71

 

1 70

 

אבל ביום החתונה, הכל היה מקסים, נעים ומדויק. העיצוב שבחרו היה מינימליסטי עם צבעים נקיים ורומנטיים, ונגיעות קלות של בוהו. בני הזוג היו מאושרים וחשו שהכל בסופו של דבר נפל למקום בצורה הטובה ביותר. שניהם אף מספרים שסביב כל הטירוף של חוסר הוודאות לפני החתונה החיבור ביניהם דווקא העמיק, והתקופה הזאת עשתה רק טוב לקשר, העצימה ופיתחה אותו.

  

13 16

 

16 12

 

14 13

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הם ממליצים לכן לדבר ולהחליט על דברים ביחד, ולזכור שבתהליך הזה יש שני אנשים, ולא הכל חייב ליפול על אחד מהצדדים. מעיין מספרת שברגעים של לחץ דור ידע לקחת את המושכות ולטפל במה שהוא יכול, מה שהוריד ממנה עומס גדול, והפך את התהליך לפשוט ורגוע יותר.

  

12 16

 

15 10

 

11 20

 

10 23

 

 קרדיטים:
מס' אורחים: 140
מקום האירוע: בורג' בנימינה
מוסיקה: דור אבידן מאלפא
נעליים: נעלי ארו

צילום סטילס ווידאו: סברס צלמים

עיצוב האירוע: זהבה גל

קייטרינג: בראף

שמלה: עמנואל

איפור ושיער: מור גלאם

נעלי חתן: טד בייקר

תכשיטים: ZABAN

הזמנות / מיתוג: הכלה

חליפת חתן: BOSS

 

 

מאת:כלות אורבניות