יופי שנמשך יומיים: החתונה של לוזאן וענאן

07.08.22

אנחנו תמיד מתרגשות במיוחד כשמגיעה אלינו חתונה שונה, מיוחדת ומלאת שיק ייחודי. במיוחד כשהיא מספרת לנו משהו על תרבויות שאנחנו לא תמיד מכירות, אבל לחלוטין מגיע להן לקבל את מלוא הבמה. 

  1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

אז הכירו את לוזאן וענאן, המתגוררים בדליית אל כרמל. השניים נפגשו כשלוזאן הייתה בכיתה י' וענאן, המבוגר ממנה בשלוש שנים, החל להעביר לה שיעורי תגבור במתמטיקה. מפה לשם, בין משוואות ריבועיות ולוגריתמים, נולד סיפור אהבה יפהפה. אחרי שבע שנים, כאשר שניהם נמצאים עמוק בתוך שלב הלימודים האקדמיים, הגיעה גם החתונה. 

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

בני הזוג מספרים לנו שעל פי מנהגי העדה הדרוזית, חגיגת החתונה נפרשת על פני יומיים. ביום הראשון הורי הכלה חוגגים עם המשפחה ומקורבים בארוחת ערב ומסיבה שבה החתן וההוריו מצטרפים, והיום השני הוא היום בו מתקיים הטקס. ביום הזה נהוג שהורי החתן באים לבקש את ידה של הכלה מהוריה, ולאחר מכן מתקיימת מסיבה.

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

החגיגות התקיימו בכפר בו מתגוררים השניים, כאשר על רקע הנוף הטבעי בחרו בני הזוג בעיצוב שגם הוא מתבסס על המון ירק ופרחים לבנים וקלאסיים, לאווירה סופר שיקית ואלגנטית. המחשבה המעמיקה על פרט בהחלט ניכרת בכל אחד ואחד מהפריימים. 

 

17

 

18

 

18ב

 

19

 

20

 

ואחרי כל החגיגות, השמחה והיופי - מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט: "לזרום ולנשום עמוק". מתחילות ליישם מעכשיו. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 600

שמלה: אייזן שטיין

צילום: Flea Studio // גאדיר

מקום האירוע: דלית אל כרמל

הפקה: בני הזוג

עיצוב האירוע: Hananwehby

+ קרדיטים נוספים

איפור: Lorin Shukrani

עיצוב שיער: Stav Siklay

נעלי כלה: New Look

נעלי חתן: Zara

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)