נצנוץ של זריחה: קולקציה חדשה ללומינרי

15.05.24

"תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר", הציטוט העל זמני ומלא התקווה משירו של שלום חנוך היה מקור ההשראה העיקרי לקולקציה החדשה של המעצבת ליהיא שימריך, האישה שמאחורי המותג לומינרי. ובימים כאלה, אנחנו בהחלט יכולות להבין למה. 

 

Adelin 1

 

Adelin 3

 

המשפט הזה תמיד מעורר גם בנו אמונה שאפילו כשהכל נראה חשוך וקודר, השמש עוד תזרח ויש טוב שעוד לגמרי לפנינו. קולקציית Sunrise של לומינרי לאביב-קיץ עוסקת בדיוק באותה החוויה, ומבטאת היטב כמיהה לימים טובים של חגיגות אהבה אביביות, צחוק שמגיע מהבטן ושמחות שמאירות את העיניים. 

  

Alicia 1

 

Alicia 2

 

Carmen 2

 

Carmen 3

 

סאנרייז נושאת את טביעת היד הייחודית והמוכרת של הסטודיו, שמתאפיינת בסגנון רך ורומנטי. כזה שמשלב משחקי שקיפויות נשיים ותנועה רכה, המושלמת עבור הכלות שמחפשות סטייל אלגנטי עם טוויסט טרנדי.

 

Catalina 1

 

Catalina 3

 

Elena 1

 

Elens 3

 

הקולקציה החדשה מהווה המשך אמנותי ישיר של הקולקציות הקודמות שלה, המשלבות כתמיד קלאסיקה תפורה היטב עם מגמות עדכניות וכמויות של שיק מדויק. 

  

15 הדגמים שבה כוללים גזרות סטרפלס מיוחדות, מחוכים נמוכים, שילובי תחרות עשירות ומשחקים מעניינים בין טול ושיפון. שרוולים נשלפים ושסעים מוסיפים עניין ותחכום כמעט לכל דגם, כמו גם דיטיילים פרחוניים ואביביים וקאט אאוטס בצורות ומיקומים מיוחדים. 

 

Elisa 1

 

Elisa 2

 

Ivy 1

 

Ivy 2

 

בקולקציה ישנו איזון מעולה בין דגמים חלקים, קלאסיים ונסיכיים לבין כאלה המשלבים תחרה וחריזה מוקפדת. לאווירה הרומנטית מוסיפים הבדים הנשפכים והשובלים הארוכים ומלאי הנוכחות. הוייב הכללי הוא רומנטי ועם זאת, הכי סופיסטיקייטד. 

 

Jade 1

 

Jade 3

 

Josefina 1

 

Josefina 3

 

מהם הדגמים ששבו את ליבנו? בין החלקות אהבנו במיוחד את דגם סול הנקי והעל-זמני ואת דגם לוז הסקסי. גם דגם ווילו עם אפליקציות הפרחים ודגם אדלין האביבי לוכדים בדיוק בעינינו את המהות הכללית של הקולקציה כולה.

 

Sol 1

 

Willow 3

 

Luz 4

 

Polly 1

 

Polly 2

 

אם אתן מחפשות סטייל מדויק, אלגנטי ונסיכי בדיוק במידה הנכונה ליום שלכן - בסאנרייז בהחלט תוכלו למצוא את התשובה.  

 

Rafaella 1

 

Rafaella 3

 

Sol 4

 

Willow 2

 

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר

וידאו: יוני לייט

איפור: נאור אפל

שיער: זיו אמסלם

מאת:כלות אורבניות