שיק כפרי בחתונה שכולה שמחה: החגיגה המרגשת של לוטם ונדב

07.01.20

מכירות את הביטוי "שמחה מהולה בעצב?" אז החתונה שמתארחת אצלנו היום הייתה הכי שמחה שניתן לדמיין אך נערכה בצילו של אירוע עצוב במיוחד. סיפורם של לוטם ונדב הוא הוכחה לכך שכוח החיים והאהבה חזק יותר מכל דבר אחר, ושחתונה שבה הדגש הוא על שמחה לפני הכל - היא אירוע שכולנו יכולות ללמוד ממנו משהו.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
נתחיל בהתחלה, במפגש הראשון של השניים, כשלוטם יצאה לפאב עם ידיד טוב והגורל זימן למקום גם את נדב, שגם הוא חבר של אותו ידיד. נדב שלח צ'ייסרים, התפתחה שיחה והשאר הוא סיפורים לנכדים.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואים התרחשה בערב חג השבועות (החג האהוב לוטם). השניים יצאו לטיול על האופנוע של נדב באזור המקסים בו הם גרים ועצרו בפינת חמד באמצע היער. ושם, בלוקיישן הקסום הזה, מוקפים בטבע יפהפה, נדב כרע ברך. מייד אחר כך, נדב זירז את לוטם  כדי שילכו לבשר להוריה על האירוסין, וכשהגיעו לביתם, גילתה לוטם שהמשפחות של שניהם והחברים הקרובים כבר שם, לבושים לבן, מחכים להם לחגיגת שבועות/מסיבת אירוסין מושלמת. 

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9


שנה וארבעה חודשים עברו מרגע ההצעה ועד ליום הגדול. אביו של נדב נפטר ימים ספורים לאחר שהתארסו והשניים החליטו לקחת את הזמן. החששות והעצב היו רבים אבל דווקא בגלל המורכבות הרגשית שחלחלה לתכנוני החתונה, האירוע היה - בסופו של דבר -מעצים, מרגש ומדהים יותר ממה שהשניים אי פעם יכלו לדמיין.

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
למרות שהייתה להם תקופה ממושכת מאד לתכנונים, התהליך היה מאוד קליל וכיפי עבורם. הם ידעו מה הם רוצים, עשו קצת מחקר על ספקים (בלי להשתגע) וסגרו נותני שירות איתם היו שלמים לחלוטין. כך ירדה מהר מאד כל דאגה מליבם והם ידעו שעם הצוות הנכון, וכמובן המשפחות והחברים מסביבם - אין הרבה מקום לטעויות.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
הם התלבטו לגבי עיצוב ותהו עד כמה להשקיע בעניין, אך לבסוף החליטו שהלוקיישן הקסום בו בחרו להתחתן לגמרי מהמם כמו שהוא. לוטם ומעצבת האירוע (חברה טובה של הזוג) הלכו למשתלה, בחרו פרחים, והתוצאה הייתה טבעית, פשוטה ומהממת.

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21

 

לוטם ונדב ממליצים לכל זוג לסגור ספקים שאתם לגמרי שלמים איתם ולא להתפשר על האיכות שלהם. כשבוחרים בצוות מנצח, אפשר להתמקד בדבר הכי חשוב בכל חתונה - השמחה!

 

gallery 25
gallery 25
gallery 25
gallery 25
קרדיטים:
צילום סטילס: איזו צלמים ISO - אדריאן סבל

מקום האירוע: גן אירועים כחול וירוק

צילום וידאו: VELO

שמלה:תפירה אישית - חנה פרנקל
חליפה ונעלי חתן: באמוס סקוור

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: אברי וורלי ׁ
איפור ושיער: נוהר נוימן

קייטרינג: מרינדה

מוסיקה: עמית אגמי

בר: לולה בר

טבעות: תכשיטי שאולי בעפולה

נעלי כלה: Call it Spring

תכשיטים: מגנוליה

הזמנות / מיתוג: סטודיו שקאלו

מגנטים: גונן שמר
בלונים: שלומי בלונים

מתנות לאורחים: עציצי תבלין עם מיתוג ממשתלת יגור
עורך טקס: הרב זמיר

מאת:כלות אורבניות