השראת סטייל: הלוקים בחתונה של שירה מורג

22.11.22

מאחורי כל פיס אופנתי מתחבא סיפור, ומאחורי כל בחירה אופנתית ביום הגדול יש ים של השראות, מחשבות ורפרנסים מהארץ והעולם. מדי פעם אנחנו מבחינות בכלה שהסטייל הייחודי שלה גורם לנו לרצות לשמוע את הסיפור שמאחורי כל לוק, כל תפר וכל כפתור המרכיבים את הפאשן סטייטמנטס של יום החתונה.

 

הבלוגרית ובעלת מותג האופנה שירה מורג היא בדיוק מסוג הכלות האלה, והשמלות מלאות השיק שיצרו עבורה המעצבות שירן ואלה למרגוט - אותן לבשה ביום חתונתה לכדורגלן עומרי גלזר - ראויות בעינינו לזרקור מיוחד.  

 

1

 

2

 

3

 

ההשראות 

תהליך עיצוב השמלות שילב את הסטייל של שירה, שבא לידי ביטוי בנוכחות האינסטגרמית שלה, עם האיפיון הבולט של בית האופנה מרגוט. שלוש השמלות שנתפרו לכבוד הערב מתאפיינות בנשיות, מינימליזם וניקיון, קלאסיקה הנושקת לווינטג' והמון השראה מדמויות איקוניות מן העבר. 

 

9

 

שמלה ראשונה - אולד הוליווד וייבז 

לשמלה הראשונה נבחר מחוך נשי בגימור עגול המזכיר דמות אייקונית מסרט הוליוודי בשנות החמישים. הוא השתלב עם חלק תחתון סקסי החושף רגל וחיתוכי גזרה מחמיאים ומודרנים. האקססורי המדויק כאן הוא צ'וקר לצוואר, שהשלים את הלוק. 

 

6

 

11

 

10

 

שמלה שניה - מינימליזם חכם 

השמלה השניה וההורסת עוצבה ממשי אירופאי מבריק, בעיצוב נקי המשלב קריצה עדכנית ומודרנית. עבודת העיצוב כללה דיגום חופשי ליצירת קפלים ועודפי בד בחלק הקדמי. בגב עוצב דיטייל של לב, שנמצא בדיוק באזור הרכיסה. הפרטים הקטנים הללו, יחד עם קו הצוואר השיקי, הוסיפו לשמלה ייחודיות, אופי ותחכום. 

 

5

 

8

 

שמלה שלישית - Smart & Sexy

הדגם השלישי נועד להיות מתוחכם ונקי אך גם סקסי וצעיר. המיקס המיוחד מתקבל משילוב של אורך מיני ובטן חשופה, המאוזנים עם שרוולים ארוכים וכריות בכתפיים. יחדיו נולד שילוב מנצח של קלאסי ונועז. 

 

4

 

שלושת הלוקים שולבו עם תסרוקת אסופה מוקפדת ואקססוריז מינימליסטיים שהתאימו בדיוק לקו הווינטג'י-אייקוני, ושלושת השמלות שנוצרו באהבה בבית האופנה של מרגוט הפכו את הכלה היפה שלנו לאקסטרה זוהרת, ולגמרי בלתי נשכחת. 

  

12

 

קרדיטים:

צילום: People photography

שמלות: מרגוט

איפור ושיער: Shay Shaz

לוקיישן: טראסק

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)