עוצמה מלאה ברוך: הקולקציה החדשה של ליז מרטינז

17.11.20

המעצבת ליז מרטינז חוותה הצלחה בינלאומית מהירה, אבל כשחיפשה מקורות השראה לקולקציה החדשה היא דווקא שבה לתור אחריהם כאן, במקום בו נולדה וגדלה. היא נמשכה לשקט, לנוכחות ולתחושת הנצחיות של המדבר. ומשם נולדה הקולקציה החדשה לסתיו-חורף 2021 תחת השם Sands, חולות.

 gallery 2 6

 

gallery 3 5

 

gallery 4 5

 

gallery 5 6

 

gallery 6 6

 

כל 17 השמלות המרכיבות את הקולקציה נולדו בהשראת הקסם המיוחד שבמדבר המתפרש על שטחים עצומים, וגרגירי החול האינסופיים שבו. בהשראת המקום שכולו מרחבים פתוחים וחופשיים, אבל מלאי כוח שקט. 

 

 

gallery 7 5

 

gallery 8 5

 

gallery 9 5

 

gallery 10 5

 

gallery 11 5

 

הבדים בהן עשתה שימוש בעיצוב השמלות הם עדינים ומשדרים יוקרה בלתי מתאמצת, והצבעים הבולטים מתרחקים מהלבן לטובת גווני שנהב, שמנת וניוד. אלמנט בולט במיוחד בקולקציה כולה הוא משחקי שקיפויות רבים ונועזים, המשתלבים כאן עם רקמות ופרחים בעבודת יד, חרוזים ואבנים ששולבו בהקפדה.

 

 

gallery 12 4

 

gallery 13 5

 

gallery 14 7

 

gallery 15 5

 

gallery 16 5

 

כמו המדבר שמשלב רכות ועוצמה, חמימות וקרירות - גם בשמלות מתקיים שילוב של עדינות ורוך שבא לידי ביטוי בבדים הקלילים והשנפכים על הגוף, בד בבד עם עוצמה שמתפרצת בגזרות המיוחדות ובשילובי השכבות. את תחושת היופי והאינסופיות החזקה של המדבר ניסתה המעצבת ללכוד בכל אחד מהדגמים, ולהעניק לכלות הלובשות אותן תחושה מועצמת, נועזת ומלאת סטייל ביום החתונה שלהן. 

  

gallery 17 4

 

gallery 18 3

 

gallery 19 4

 

gallery 20 5

 

gallery 21 4

 

הפשטות והחן שמאפיינת כל שמלה ושמלה לצד האלגנטיות והדיוק שבכל אחת מהן הוא השילוב שמאפיין את העבודות של המעצבת, והוא גם שהוביל לפריצה העולמית שלה. גם בקולקציה הנוכחית הוא ניכר, ובעינינו ידבר במיוחד לכלות שמחפשות מראה עשיר ומיוחד אך גם קליל ופייתי, לביג דיי שלהן. 

 

 מכל השמלות בקולקציה תוכלו להתרשם בסטודיו המקומי של ליז מרטינז בישראל, יחד עם כלות בכל העולם, שיפגשו את הקולקציה ממש בקרוב.

 

gallery 22 4

 

gallery 23 4

gallery 24 6

 

gallery 25 4

 

קרדיטים:

צלם: דודי חסון

מאפר ומעצב שיער: נאור אפל
דוגמנית: סופי מצ'טנר
מאת:כלות אורבניות
תגיות: