חגיגה אורבנית בוייב משפחתי: החתונה של לירי ורונן

17.12.19


משפחה וחברים הם תמיד חלק בלתי נפרד מחתונה של כל זוג, אבל יש מי שמחליטים להפוך אותם מאורחים או מלווים לחלק פעיל בחגיגה - ובכך הופכים את האירוע ליוצא דופן באופיו. כך היה בחתונה המתוקה של לירי ורונן, שאמנם חגגו אותה בלוקיישן תל אביבי מלא שיק אורבני, אבל היא לגמרי הרגישה כמו בבית.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
השניים הם זוג ותיק והכירו בזמן שירותם הצבאי. הצעת הנישואין של רונן התרחשה בלוקיישן מהמם במיוחד בזמן טיול זוגי ליפן. מחוץ למקדש מייג'י שבטוקיו, הצליח רונן למצוא שביל ריק ושם הציע. התשובה שלי לירי הייתה יותר מחד משמעית: "ברור שכן!"

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
החתונה של השניים, כאמור, תוכננה כולה עם ויז'ן אינטימי ובאווירה ביתית ומשפחתית. עורך הטקס שלהם הוא חבר ילדות של רונן, הדי ג'יי שבחרו תיקלט בחתונות של אחותה ושל אחיו, דודה של לירי יצרה עבורם את הטבעות, אחותה של לירי עיצבה את ההזמנות, וחברה טובה של האחות הכינה את סידורי השולחן.

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10
את דפנה, המאפרת, הכירה לירי שמונה שנים קודם לכן כשעשו קורס איפור יחד - וכבר אז ידעה לירי שאם אי פעם תתחתן, תהיה זו דפנה שתאפר אותה. גם את מתן, הצלם שלהם, הכירו לירי ורונן דרך שידוך של חברה משותפת. מעגל האנשים הזה ייצר אנרגיות של חום וקרבה שהפכו את האירוע למה שלירי ורונן כל כך רצו שיהיה.

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14
הם נישאו בחלל אורבני תל אביבי ששימר את הוייב האינטימי שנוצר בעקבות הבחירות שעשו, עם עיצוב מינימליסטי אך קסום של פרחי בר עדינים, שנראו כאילו נקטפו הרגע מהגינה. הכי בבית, כבר אמרנו?


gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18
הטיפ של רונן לעבור את תקופת התכנונים בהצלחה הוא "סבלנות" בעוד לירי ממליצה להיעזר בניסיון של משפחה וחברים - להם זה דפנטלי הצליח מעל ומעבר.


gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22


קרדיטים:

צילום סטילס: מתן כצמן
מקום האירוע: אביגדור
שמלה:Smart Brides (יואב ריש)

עיצוב האירוע: בושמת אליעזר

קייטרינג: ארז וחנן

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: עומרי סמדר (ליברה)

צילום וידאו: שי דרויאק

איפור ושיער: דפנה בר אל

טבעות ותכשיטים: דודה של הכלה

נעלי כלה: בי יוניק

תכשיטים: דודה של הכלה

הזמנות / מיתוג: אחותה של הכלה - תם הרם

חליפת חתן: Blue Navy
מתנות לאורחים: מיני סקולונטים מ"מתנות קטנות" + קישוטי השולחנות

עורך טקס: לירון זייד

מאת:כלות אורבניות