מול הים, עם המון תקווה: החתונה של לירז ואופיר

21.11.23

בתקופה הזו, כל בחירה לחגוג למרות הכל מרגשת אותנו מאוד, ומה שיפה בעינינו הוא שלכל זוג וזוג יש את הדרך הייחודית שלהם לעשות זאת. לכל מי שבוחרים להתחתן עכשיו היו תוכניות מדהימות שהשתבשו, וכולם מצאו את הדרך לציין בכל זאת את החיבור שלהם, באופן הכי יפה שאפשר.

 

0 1

 

1 99

 

במקרה של לירז ואופיר, הכל התחיל מהצעת נישואין מושקעת במיוחד: זה קרה ביפן, אחרי יום קסום באונסן, לוקיישן יפהפה ובו מעיינות חמים מוקפים במפלים. בני הזוג הגיעו ללון באחוזה יפנית, שם חיכה להם שף שהכין ארוחת ערב טעימה. השניים ישבו מול האח הבוערת, שתו סאקה - ואז שלף אופיר את הטבעת (שחיכתה בתיק במשך שבוע שלם). 

 

2a 1

 

בני הזוג תכננו חתונה חלומית, ממש כמו ההצעה: אירוע של שישי בצהריים בסוף אוקטובר, על צוק הצופה לים, עם כ-270 חברים ובני משפחה ומסיבה שתימשך עד השעות הקטנות.

  

2 72

 

בלטו במיוחדצילום: איזו צלמים - "צלמי הוידאו והסטילס היו ממש מתחשבים בשינוי התוכניות והתקציבים".

 

3 76

 

ב-7.10, כמו שכולנו יודעות, השמיים נפלו, וכל הקלפים התערבבו מחדש. בשבועיים הראשונים מאז שפרצה המלחמה, בני הזוג בכלל לא חשבו על החתונה שלהם. המצב בכלל לא איפשר להקדיש מחשבה לאירוע שאמור להיות משמח. השניים שקלו לדחות את החתונה ולבסוף - רק ימים ספורים לפני - החליטו להתחתן במתכונת אחרת. 

  

4 66

 

בלטו במיוחדהפקה: בלום - "החברים מבלום הפקות היו סופר קשובים, סבלניים ודאגו להכל. רק כמה ימים לפני החלטנו שהולכים על זה, אבל משנים את המיקום, את כמות המוזמנים ובעצם את כל הוייב של החתונה".

 

5 53

 

6 42

 

7 35

 

במקום הצוק - עבר האירוע לבית של בני הזוג בקיבוץ פלמחים (כך שהנוף המהמם לים נשאר) וכמות האורחים צומצמה ל-65 איש, שכללו משפחה גרעינית וחברים ממש טובים. על המסיבה החליטו לוותר. יחד עם כל זה, השניים מספרים שהיה מרגש, מלא אהבה ופשוט כיף - למרות הכל.

 

8 30

 

9 23

 

בלטה במיוחדשמלה: אייזן-שטיין - "חלי המקסימה מאייזן-שטיין התחילה לתפור לי שמלה 3 ימים לפני החתונה".

 

10 15

 

11 13

  

12a

 

בלט במיוחדקייטרינג: המעדניה - "הקייטרינג המעולה של אייל גימשי תקתקו לנו תפריט מדויק".

   

12 8

 

לשניים יש טיפ שיכול לעודד את מי מכן שאין לה יותר מדי זמן להכנות: "אל תתחילו לתכנן יותר מדי זמן מראש", הם אומרים, "אנחנו התחלנו לתכנן חודשיים לפני וזה פשוט לא נותן מספיק זמן להתעסק או לריב על שטויות". נשמע מצוין.

  

14 9

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 65

צילום סטילס: איזו צלמים
הפקה ועיצוב: בלום הפקת אירועים
קייטרינג: המעדניה

שמלה: אייזן-שטיין 

מקום האירוע: בית בני הזוג בקיבוץ פלמחים
מקום התארגנות: בבית 

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: שרון גדסי 
בר: פרימייר בר
צילום וידאו: איליה זימין 
איפור: מורן אילנברג 
עיצוב שיער: ברוך אברהמוב 

חליפת חתן: ארגו 

טבעות: סטודיו קוינטנר 
עורך טקס: הרב אריאל
מתנות לאורחים: בואי חלה 

 

מאת:כלות אורבניות