בוהו אלגנטי מדויק: החתונה של ליאור ושי

16.04.20

לכל חתונה יש את הסטייל שלה, אבל אנחנו מודות שאנחנו סאקריות של בוהו-שיק והחתונה של ליאור ושי היא מהווה לוח השראה מושלם לכל מי שחולמת לשלב אלמנטים של בוהו רומנטי באירוע הפרטי שלה.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
הם הכירו בצבא ושירתו באותה הפלוגה אך לא ידעו האחד על קיומה של השניה עד שיצאו לקורס של שבוע. הם שבו ממנו זוג ומתחזקים מאז זוגיות צמודה ואוהבת של שבע ומשהו שנים.

 

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
gallery 4
ההצעה הייתה הכי בסטייל שיש, כששי הפתיע את ליאור בזוג כרטיסים לחו"ל ואחרי פחות מ-24 הם כבר היו על מטוס בדרכם לצפון איטליה. שם, מול נוף עוצר נשימה, שי שלף טבעת ויריית הפתיחה לתכנוני החתונה החלה.

 

gallery 4
gallery 8
gallery 8
gallery 8
הם החליטו לקחת את זה באיזי, ושנה שלמה עברה מההצעה ועד ליום הגדול. הם רצו לתכנן את אירוע החלומות שלהם בשקט ובקפידה - כיאה כיאה לזוג פרפקציוניסטים - ולמרות שהם מחזיקים בטעם ודעות שונים בדברים רבים, הם מצאו שהם לגמרי משלימים זה את זו בכל מה שקשור להכנות והארגונים ושניהם היו מעורבים בדיוק באותה מידה בקבלת ההחלטות. וכן, הם לגמרי נהנו מכל שניה בדרך. 

 

gallery 11
gallery 11

אחד שבלט במיוחד:"שיצו צלמים מדהימים. הם ידעו למצוא את הזוויות הנכונות ואת הרגעים הקטנים והמיוחדים. התמונות היו טבעיות ושיקפו את מי שאנחנו כזוג. הם היו סבלניים ועשו אווירה כיפית וקלילה."

gallery 11
כאמור, עיצוב החתונה היה בסגנון בוהו שיק יפהפה עם פמפסים, ענפי דקל, פרחים מלאי חיוניות, עציצי תבלין ותפריטים ממותגים. השמלה המושלמת של ליאור הייתה מלאכת מחשבת של חריזה מדויקת ושילבה באופן מדויק בין שיק מוקפד לרומנטיקה נצחית. 

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 18
gallery 18


הטיפ של השניים לזוגות בשלבי תכנון חתונתם הוא פשוט להיות שם האחד בשביל השניה לאורך כל הדרך ולהיות קשובים זה לזו. דעות של אנשים מסביב תמיד  יהיה, אך אי אפשר לרצות את כולם ואתם יודעים מה הכי נכון עבורכם.

 

gallery 18
gallery 18
gallery 18

קרדיטים:
צילום סטילס: שיצו צלמים

מקום האירוע: אדם וחווה

שמלות:ראשונה - אייזן שטיין, שנייה - ויוי בלאיש

עיצוב האירוע: שלי עזרן - מעצבת האולם

מוסיקה: די ג'יי גבי רחום

+ קרדיטים נוספים

איפור: ענבל איתן

עיצוב שיער: אבירן יקוטי

טבעות: תכשיטי בארי

נעלי כלה: נתוש

חליפה ונעלי חתן: מונסניור

תכשיטים: תכשיטי שיער - ענבר ברק

הזמנות / מיתוג: Free Print

חוויות: בלוקים מעץ, מגנטים, בלונים להפרחה בחופה

DIY: קיר מתוקים, תמונות פולארויד בשולחן הכניסה

מתנות לאורחים: פותחנים ממותגים, עציצי תבלי

עורך טקס: הרב-יוסי בן פורת

 
מאת:כלות אורבניות