בוהו שיק מדויק וגלאמפינג מתוקתק: החתונה של אופיר וליאור

09.08.21

כבר הבנו מזמן שהשילוב של בוהו סטייל עם הנוף של הים הוא סוג של קלף מנצח. הזוהר של הגלים, החול החמים והאווירה החופשית מחמיאים לסטייל הנונשלאנטי. לפאמפס, לבמבוק ולווייב הרך והלא-מתאמץ. 

 

16

 

26

 

27

 

אז החתונה המהממת שמתארחת אצלנו היום היא בדיוק כזו, והכוכבים הבלתי מעורערים שלה הם כמובן החתן והכלה - ליאור ואופיר, שערכו לא פחות משני אירועים שונים סביב החתונה, כי אם אפשר טו פארטי וליהנות עד הסוף מרגעי האיי דו, אז למה שלא ללכת על זה?

  

25

 

23

 

1

 

אז בני הזוג החמודים ומלאי הטעם המשובח שלנו שפרסו את חתונתם על פני וויקאנד שלם, כשלכל שלב באירוע הם הקדישו את מלוא תשומת הלב ועשו ממנו מטעמים. 

  

2

 

3

 

4

 

הם הכירו במסיבה של המידברן, אי שם ב-2018, לפני כל סימן של מגיפה עולמית. הצעת הנישואין הקסומה התרחשה בפריז. והמיקס הזה של סטייל קלאסי ופריזאי עם אווירה פסטיבלית בהחלט נוכח באיוונט שלהם. 

  

22

  

7

 

8

 

השניים מחלקים את זמנם בין ברלין לישראל בשל עבודתו של אופיר, ומספרים שתמיד ידעו שימתינו זמן מה מרגע ההצעה ועד לחתונה כדי להבטיח שכל אנשי המקצוע שהם חולמים עליהם יהיו פנויים, כך יצא שכל היופי הזה התרחש לא פחות משנה וחצי אחרי ההצעה.

 

9

 

24

 

10

 

הפתרון שמצאו בני הזוג להגבלות הקורונה הוא לערוך שני אירועים שונים בסוף שבוע אחד. אתן מתבוננות באירוע השני, שנועד לחברים הצעירים של בני הזוג. האירוע הראשון התקיים ערב לפני כן, והיה מיועד לבני משפחה ולמבוגרים יותר. 

  

11

 

12

 

13

 

אז אחרי חתונה מעונבת שהתרחשה בחמישי, קמו בני הזוג ביום שישי והתארגנו מחדש לחתונה באכזיב שכללה 215 חברים, כשהמבוגרים היחידים הם ההורים של השניים. 

 

כל האורחים נשארו ללון באוהלי גלאמפינג מושקעים, והאירוע כולו הוקם ממש מאפס, כולל עיצוב בוהו מטריף שיצרה להם המעצבת רמית קריב

 

14

 

15

 

17

 

28

 

6

 

19

 

20

 

החופה התקיימה ממש על החול החמים של חוף הים, ואחריה התקיימה מסיבה היסטרית עד 7 בבוקר! הכל הסתיים בארוחת בוקר מושלמת על הים. בני הזוג מספרים שסוף השבוע היה קסום, ולנו נותר ליהנות מהיופי והקלילות של התמונות. 

 

21

  

5

 

18

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 215

עיצוב: רמית קריב

מוסיקה: שפילמן מאטיסוטו, אסטריקס, רייזינד דאסט , עמרי סאסי, רוזי 

פולארויד: פולה

צילום וידאו וסטילס: אלעד סאסי 

מקום האירוע: חוף אכזיב

הפקה: החתן והכלה

הפקה וניהול אירוע: זמיר תבור

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: פרי האדמה 

שמלות: ליז מרטינז, מרווה כהן ואור בר 

בר: בר של חוף אכזיב 

איפור: אלכס בכרך

עיצוב שיער: נינה בנימין 

טבעות: אורי אימבר

נעלי כלה: ג’ימי צו

חליפה נעלי חתן: הוגו בוס

תכשיטים: אורי אימבר

הזמנות/מיתוג: קופמן ואסף פוני

עורך טקס: טל סולומון 

מתנות לאורחים: בכל אוהל בחוף אכזיב היו בקבוק מים ממותגים מניפות מצתים וסבון

 
מאת:כלות אורבניות