סטייל אורבני, חמים ועדין: החתונה היפה של ליאור ונדב

05.09.21

סיפור האהבה שנספר לכן היום מתחיל בהודעה בתיבת האינסטוש של ליאור שהגיעה אליה יום בהיר אחד. השולח: נדב, בחור שהתגורר לא רחוק ממנה ותמיד ידעה מי הוא, אבל מעולם לא דיברו.

 

ההודעה הובילה להתכתבות קלה, אבל ליאור לא ממש זרמה. השניים הפסיקו לדבר, וחודשיים לאחר מכן התגנבו לליבה חששות שאולי פיפסה משהו. אז היא שלחה הודעה, שהובילה לפגישה, שהובילה לדייט, שהוביל לזוגיות ולמגורים משותפים עם לכלב מתוק. 

 

32

 

15

 

18

 

17

 

31

 

הצעת הנישואין התרחשה בשבת שנראתה רגילה לגמרי. השניים יצאו לטייל עם הכלב בשדות הקרובים לביתם, ופתאום הבחינה ליאור ברחפן ששט מעליהם. היא המשיכה ללכת, עד שהבחינה בחצובה ומצלמה. המחשבה הראשונה שעלתה בראשה הייתה שמתקיימים שם צילומי חתונה או בר מצווה והיא המשיכה ללכת, עד שנדב ביקש שתסתובב לרגע. 

  

13

 

30

 

14

 

21

 

19

 

פתאום היא שמה לב לשלט ענק עליו נכתב: "לולו, התנשאי לי?". בתגובה - היא החלה לבכות, ונדב כרע ברך. לאחר מכן הגיעה הפתעה נוספת, כשבבית ההורים חיכו לשניים המשפחות והחברים לבושים בלבן וחגגו את היום המרגש. כל ההפקה הייתה כמובן - מעשה ידיו של נדב, בביצוע מושלם. 

  

29

 

16

 

20

 

7

 

11

 

בלט במיוחדאולם אירועים - טרמינל: "אין מילים לתאר את המקום הזה. האולם מרהיב ביופיו. הצוות הכי מקצועי שיש. האורחים מאוד התלהבו והתרשמו מהמקום, ועד היום לא מפסיקים להחמיא לנו".

 

התאריך המקורי לחתונה היה בספטמבר 2020, והאירוע נדחה כמעט בשנה שלמה בגלל הקורונה. בני הזוג רצו לערוך אירוע גדול, ולכן העדיפו לחכות עד שיוכלו לעשות זאת בדיוק כפי שחלמו. בין לבין הספיקו לזכות באחת הפעילויות שלנו בסשן צילומי זוגיות מקסימים, שעשו להם חשק להגיע כבר ליום הגדול.  

  

28

 

8

 

27

 

2

 

3

 

בני הזוג ידעו מהרגע הראשון מה הם רוצים שיהיה בחתונתם ולכן, לא פחות משבוע אחרי שנסגר התאריך, כבר כל הספקים כבר היו סגורים. לאחר מכן התחילו השניים לחשוב על תוספות מיוחדות שבא להם שיהיו, ולאט לאט כל שאר הקצוות נסגרו. 

  

9

 

4

 

6

 

10

 

26

 

האירוע עוצב בגוונים חמימים, קלאסיים ועדינים, באופן שהחמיא ללוקיישן ולסטייל של בני הזוג. הם מספרים שהכל היה מתוכנן לפרטי פרטים, בצורה הטובה ביותר, ומסכמים שבסופו של דבר, היה שווה לחכות את השנה ולזכות באירוע שחלמו עליו, מבלי להתפשר על דבר. פשוט כיף. 

 

25

 

24

 

5

 

1

 

23

 

22

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

לוקיישן: טרמינל

שמלה:ראשונה - גלי קרטן, שנייה - אייזן-שטיין

נעלי כלה: נעלי ארו

מתוקים: Sweet Shira

צילום סטילס: מיכאל טומרקין

עיצוב האירוע: מטעם האולם - mint design

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: השף של האולם - ליאור אוזרי

מוסיקה: עידן האריס

בר: mixologyteam

צילום וידאו: אבי אבייב

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: אסף לוי

טבעות: דניאל מתת

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים: daniella capelouto

הזמנות/מיתוג: קטרינה קורפין

חליפת חתן: ארגו

עורך טקס: הרב חיים זמיר

חוויות: שיר חופה - יסמין מועלם, מגנטים - שוקו מגנטים

DIY: כרטיסיות הושבה

מתנות לאורחים: נרות של קנדל קלאב

זר כלה: אורן נווה 

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)