אורבניות עדינה: האירוע הקטן של ליאור ומעוז

03.01.24

בחודשים האחרונים יצא לנו לראות עוד ועוד חתונות בזק מקסימות של זוגות שנאלצו לדחות או לשנות את התוכניות המקוריות שלהם, לאור המצב. הפעם מדובר בחתונה קצת אחרת.

 

החתונה של ליאור ומעוז שמתארחת אצלנו היום מוציאה את המיטב מכל הקונספט של חתונות הבזק, ומוכיחה שלפעמים אירועים שכאלה יכולים להיות לא פחות עוצרי נשימה ומרגשים מאירוע 'רגיל'. 

 

L M 11

 

L M 21

 

בני הזוג הכירו באינסטגרם. מעוז שלח לליאור הודעה בתגובה לאחת התמונות שהעלתה מטיול באמסטרדם, וכבר למחרת החליטו להיפגש. התחלה קלילה לקשר שפשוט מרגיש הכי נכון. 

 

L M 29

 

L M 32

 

הצעת הנישואין הגיעה אחרי כמעט ארבע שנות זוגיות במהלך טיול לדובאי, שנערך כולו בהפתעה לרגל יום הולדתה ה-26 של ליאור. הכל היה מאורגן היטב: מעוז תכנן את הטיול לבד, ויומיים לפני הטיסה - אחרי ארוחת ערב במסעדה - הוא העניק לליאור בחגיגיות קופסה ובה הכרטיסים.

 

במסעדה אחרת, כבר בדובאי, הייתה זו כבר טבעת אירוסין שהעניק לליאור, שניה אחרי שהזמינו קינוח (שלא נאכל כלל מרוב התרגשות). 

 

L M 299

 

L M 64

 

כמעט עשרה חודשים חלפו עד לחתונה. לשניים היה ברור שיילכו על קונספט עירוני ועדין, וכבר בשבוע שאחרי ההצעה סגרו הכל, ממפיק, דרך לוקיישן ועד לספקים.

 

הם ידעו היטב מה הם רוצים, ומספרים שהתאהבו בכל ספק מהפגישה הראשונה. חודש לפני החתונה הם כבר ערכו את הפגישות הסופיות, והיו פנויים להתרגש לקראת האירוע הגדול שאמור היה להתקיים באמצע אוקטובר. 

 

L M 367

 

L M 85

 

כמו כולנו, גם הם התעוררו ב-7.10 למציאות כואבת והזויה. אחיה של ליאור גוייס למילואים, והם הבינו שהאירוע הגדול יידחה. 

 

עם זאת, השניים רצו בכל זאת לקיים את מצוות טקס החופה, ודווקא בימים כאלה לחגוג את האהבה הענקית שלהם עם האנשים היקרים והקרובים להם ביותר.

 

L M 83

 

בלטה במיוחדשמלת כלה: גליה להב - "לאורך כל הדרך הליווי היה מדהים. הגענו כבר עד לשלב המדידה האחרונה ואז, כשהתבשרתי שהחתונה תדחה, הן פעלו ברגישות מדהימה. כששמעו שאני עורכת טקס הציעו לי לשאול שמלה מוכנה ללא עלות".

   

L M 89

 

בני הזוג החלו בתהליך תכנון מהיר של טקס חופה בבית כנסת, ואחרי שהודיעו לאורחים על קיום האירוע הם מספרים שלא פיתחו יותר מדי ציפיות, כי ידעו שקשה מאוד לקיים אירועים בתקופה הזו. בסופו של דבר, בעזרת כל הספקים ובני המשפחה, הם הצליחו לקיים את טקס החופה בתאריך המקורי, עם 50 אורחים. אפילו אחיה של ליאור שוחרר באותו יום וזכה להיות בטקס. 

  

L M 155

 

L M 82

 

הקונספט המקורי - של אירוע אורבני עדין ויפה - נשמר במלואו. הם שילבו שולחן בופה וכמה שולחנות בר בודדים, הוסיפו כיפות עם חריטה אישית ובחרו פרחים לבנים בסגנון נקי. לצד כל אלה נוספה עמדה עם שמפניירות ובהן בקבוקי יין ומים מינרליים איכותיים. 

 

בני הזוג הוסיפו צילום פולארויד של פולה, שהגיעו בהתנדבות לצלם בשל המצב, והם מספרים שהיה פשוט מושלם לקבל מהן מזכרות מהממות כבר ביום האירוע.
 

L M 785

 

L M 1149

 

"לכל מי שמתלבטים מה לעשות במצב שכזה - אני רוצה לומר שאני שמחה שזה מה שבחרנו", אומרת ליאור, "לא הייתי יכולה לדמיין את היום הזה אחרת, והעובדה שקיימנו את הטקס העניקה תקווה ושמחה למשפחה, לחברים הכי קרובים שלנו, וגם לנו. חווינו את ההתרגשות העמוקה שנובעת מהמשמעות של נישואים. אין מרגש כמו חופה אינטימית". מסכימות בהחלט.

 

L M 212

 

L M 275

 

L M 694 

קרדיטים:

מספר אורחים: 50

שמלה: גליה להב

חוויות: We R Pola

צילום סטילס: פיפל פוטוגרפי

הפקה: אדם סרור

מקום האירוע: בית הכנסת הגדול

+ קרדיטים נוספים
עיצוב האירוע: דנית סלע
קייטרינג: מלאנז׳ה פוד
צילום וידאו: טל מוכתר
איפור ושיער: מיקי בוגנים
טבעות: יפעת עובד
נעלי חתן: TODS
הזמנות/מיתוג: Lemasger
חליפת חתן: Daredostore 

 

מאת:כלות אורבניות